AnaSayfa / zina fal anlamları / Falda zina görmek

Falda zina görmek

Falda zina görmek üzülmesine dahi gerek olmayacağına, çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, kendisine yol göstereceğine ve elinden geldiğince sıkıntısını azaltmak için imkânlarını seferber etmekten geri durmayacağına, alınan kararlar sayesinde girilen bir işte çok iyi bir noktaya gelineceğine, ancak sonuçların beklediğinin aksine olumsuz şekilde gelişeceğine, geçim sıkıntısı çekildiği için harcamalara daha fazla dikkat edileceğine ve tasarruf yapmaya başlanacağına alamet etmektedir.

Falda zina gördüyseniz

  • İsteklerinizi ya da fikirlerinizi net şekilde ifade edemezseniz yanlış anlaşılabilirsiniz.
  • Çevrenizdeki herkes telaş içerisinde aceleyle hareket ederken, siz, mantık faktörünü elinizden bırakmadan ilerleyebilirsiniz.

Falda erkekle zina yaptığını görmek bunun da kendisini en yukarılara taşıyacağına, çok kötü durumlara düşüleceğine, yakın bir dostuyla kırgınlık yaşayacağına, bundan sonra yapmak istediği çalışmalar için önayak olacak çalışmalar gerçekleştireceğine delalet ettiği söylenir.

Falda ölmüş anneyi zina yaparken görüldüyse aile hayatıyla ilgili olarak çok önemli bir karar vereceğine, sağlık sorunlarının şifa bulacağına ve rahata erileceğine, fal kapatanın sadece iyi olmaktan ve şifa bulmaktan başka bir şey düşünmeyeceğine bu süreçte hayatın kıymetinin de farkına varacağına yorumlanır.

Falda ablanın zina yaptığını görmek sorunların yakın zaman içinde çözüme ulaşacağına, uzun uğraşlar sonucu sahip olunan zenginliğin azar azar kaybedileceğine, yaptığı işte sivrileceğine inanılmaktadır.

Falda zina bebeği görülmesi mali açıdan çok iyi gelecek ve yeni bir iş kurulmasını sağlayacak bir projeye girileceğine, yapmak isteyip de çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü yapamadığı şeyleri yapması için kendisine yardımcı olacağına ve rahat edip hayatın tadını çıkarması için gereken ne varsa yerine getireceğine, ancak daha sonra gerçekleştireceği başarılı çalışmalar sayesinde işlerinin daha iyileşeceğine, kendisinden hayır beklenemeyen dosta işaret ettiği söylenir.

Falda iki kişinin zina ettiğini görülmesi ortaklık kurulmuş olan biri ile aranın açılacağına, kötü giden bir projenin başına geçirileceğine, sıkıntılarından kurtulması sayesinde rahat bir nefes alacağına ve kendini çok iyi hissedeceğine, bir sebeple ne kadar zor duruma düşse de üzülse de kırılsa da hayallerine sımsıkı sarıldığına ve başarıya ulaşana kadar herhangi bir hayalinden vazgeçmeyeceğine, hazırlıksız girilen bir projede uyum sağlama döneminin aşılmasının ardından çok iyi işlere imza atılacağına inanılır.

Falda sokakta zina yapanları görüldüyse elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına, ortaya çıkan sorunlarının en kısa zaman içinde çözüleceğine, kimi zaman işsiz ve dolayısıyla parasız kalınacağına, yıllar önce yaptığı yatırımların bugün beklenmedik şekilde değer kazanacağına, kendisini çekemeyen insanları yenilgiye uğratacağına, maddi açıdan çok iyi bir seviyeye gelineceğine rivayet eder.

Falda tanıdık birini zina yaparken görüldüğünde bir sebeple çok büyük bir yıkıma uğrayacağına, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine, ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına, çok büyük zarar edeceğine ve bu zararı kapatmak için daha çok çalışmak zorunda kalacağına, çok büyük kısmetler elde edileceğine yorumlanmaktadır.

Falda iki erkeğin zina yaptığını görmek sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına, onlardan her zaman saygı ve sevgi göreceğine, sevdiği kişilerden büyük zarar göreceğine, sorunlarını sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği kişilerden alacağı destekler sayesinde kısa süre içinde çözüme ulaştıracağına delalet ettiğine inanılır.

Falda zina yapan görüldüğünde kişinin sabit ve garanti bir geliri olacağına bunun da rahat şekilde yaşamasına vesile olacağına ve ekmeğinin de hiç kesilmeyeceğine, var olan borçların kısa bir zamanda ödeneceğine, istediği arabaya bineceğine, her zaman aynı sonucu veren bir durumun bu sefer yapılan hesaplama hatalarından dolayı farklı bir sonuç vereceğine ve bunun da iş hayatında çok kötü ve çok üzücü olaylara sebep olacağına, kıskançlık ve düşmanlık yapan bir kişi yüzünden iş hayatında zor bir duruma düşüleceğine rivayet etmektedir.

Falda eşini başkasıyla zina ederken görüldüğünde çok büyük bir sabır göstererek ve azimle çalışarak çok iyi çalışmalar ortaya koyacağına, sıkıntı yaşadığı zamanlarda hep bir çıkış yolu bulacağına, lüks ve kolaylık içinde yaşayacağına, konforunun yerinde olacağına delalet ettiği söylenir.

Falda ölmüş birini zina yaparken görmek verdiği emeğin hakkını sonuna kadar alacağına, aile hayatı içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, kişinin çevresinde ona yol gösterecek çok sayıda insan olacağına ve şansın da her zaman arkasından geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda eşinin başkasıyla zina yaptığını görüldüğünde işlerin sevilen kişilerin vereceği destekle yoluna gireceğine, düzenini oturttuktan sonra hayatına kaldığı yerden daha başarılı ve daha mutlu bir şekilde devam edeceğine, yüzünün güleceğine ve hem ruhunun hem de bedeninin tazeleneceğine alamet etmektedir.

Falda zina etmek üzere olduğunu görüldüğünde aile içinde yaşanan tatsızlıkların sona ermesi için çalışılacağına, büyük bir sıkıntı ile karşılaşılacağına, kendisini mutlu edecek ve kazanç sağlayacak yeni uğraşlar edineceğine, bir sebeple çok üzücü ve yorucu bir dönem geçireceğine, daha büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, eline belki bir daha hiçbir zaman geçmeyecek kadar büyük bir kısmeti ve şansı tepeceğine delalet eder.

Falda eski eşini zina yaparken görüldüyse evli ise kızını veya oğlunu hayırlı bir kısmetle evlendireceğine, mutluluğun ve kazancın azalacağına, tanıdığı birinin kendi veya haberinin gelmesine, okul gibi hayratlar yaptırılacağına, onların kimseye muhtaç edilmeyeceğine tabir olunur.

Falda zinadan kaçtığını görülmesi aile bireyleri ile hiç yoktan yere tartışma yaşayacağına ve hem kendisini hem ana babasını üzecek bir duruma düşeceğine, özellikle genç bir insana iş imkanı sağlayarak hayır duası alacağına, kendisini üzen ve kıran kişilere karşı cephe alacağına rivayet eder.

Falda sevdiğini zina yaparken görmek kendisine akıl veren aile büyüklerini dinlememesi veya aşırı inatçı yapısı yüzünden kendi bildiğini okuması ile de geleceğine, hayal gibi kalacak isteklerinin gerçekleşeceğine, maddi olarak yetersizlikler yaşayacağına, gerçekleştirmek istediğiniz arzularınızla ilgili gerekli potansiyelin olduğuna, engel teşkil edeceğine inanılır.

Falda insanların zina yaptığını görmek evliliklerin bitme noktasına geleceğine, sahip olduklarının üzerine ekleyeceğine ve rahat bir hayata kavuşacağına, gönül ilişkisi yaşanan bir kişi ile dünyaevine girileceğine, yatırım yapabilme imkânı elde edeceğine, çevrenizde her zaman iyi ve güzel ahlaklı kimselerin bulunacağına delalet eder.

Falda evinde zina görmek kişinin sıkıntılarından arınacağına, parasının her geçen gün artacağına, aile bireyleri için bazı yardımlarda bulunulacağına, gelişmelerin fal sahibini hiç memnun etmeyeceğine, yakın zamanda tüm sorunlarından kurtulacağına, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine işaret ettiği söylenir.

Falda zina eden görüldüyse yüzünün gülmesi için ihtiyacı olan kısmetlerin karşısına çıkacağına, yapılmak istenen projeye hız verileceğine, falı kapatan kişinin umutlarını bağladığı ve emek verdiği işlerin de kendisi için yüz güldürecek ve avantaj sağlayacak sonuçlar vermeyeceğine yorumlanmaktadır.

Falda veledi zina görüldüğünde uzun zamandan beri meşgul olunmasına sebep olan durumların yakında çözüleceğine, kendisi için çok önemli ve büyük adımlar atacağına, alınacak kötü bir haber yüzünden işlerin sarpa saracağına ve güzel başlayan bir birlikteliğin sona ereceğine rivayet etmektedir.

Falda zina çocuğu görüldüğünde kötü ve zor günler yaşayacağına, işten eve bir hayat yaşayacağına, çeşitli ortaklıklar kurup çok hayırlı işlere girileceğine, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine alamettir.

Falda kızını zina yaparken görüldüğünde çok iyi bir kazanç elde edeceğine ve başarılı bir kariyere imza atacağına, maddi olarak çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, yaşanan sıkıntının gün geçtikçe daha da büyüyeceğine neredeyse içinden çıkılamaz bir hal alacağına, eline geçecek büyük miktarda parayla kendi işini kuracağına işaret ettiği söylenir.

Falda aileden birinin zina yaptığını görüldüyse her işin üstesinden rahatlıkla gelebileceğine, hayatının güzelliği için her gün Allah’a şükredeceğine, hayatındaki fırtınaların durulacağına, maddi durumun düzeltileceğine ve askıda tutulan işlerin başarıyla nihayete vardırılacağına, ev içinde mutluluğun artacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda iki kişinin zina yaptığını görüldüğünde her arzunun kişiyi mutlu edecek şekilde gerçek olacağına, çözmeye çalıştığı problem ya da durum içinde sürekli başa döneceğine, yakın bir zamanda sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine ve evlat sahibi olunacağına, gelecekle ilgili hayırlı planlar yaptığına ve çok yakın bir zaman kazancının artacağına, bir takım kişisel problemlerin baş göstereceğine, sorunlarından ve dertlerinden kurtulacağına tabir olunur.

Falda göz zinası görüldüyse yaptıkları şeylerden ötürü fal kapatanın büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, geçiminin ve hayatının kolaylaşacağına, hayatındaki rahatlığın artacağına işarettir.

Falda akrabanın zina yaptığını görmek maddi imkânlarının artacağına, berekete ve zenginliğe kavuşacağına, çok para kazanacağına, gelecek için karlı yatırım yapabileceği kadar sermayesinin olacağına, bolluk ve bereket içinde bir iş hayatına sahip olacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda birinin kişinin zina yaptığını görülmesi maddi açıdan büyük zarar getirebilecek bir işle ilgili olarak bir adım atılacağına, rahatının yerine geleceğine ve psikolojisinin yaşadığı güzel olaylar sayesinde daha iyi olacağına, yetersiz gördüğü noktalarda kendini ilerleteceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere çok kısa sürede kavuşacağına, var olan saygınlığını da yitirip çok sıkıntılar çekeceğine ancak daha sonra alacağı çok güzel ve sevinçli bir haber sayesinde adeta havalara uçacağına tabir olunur.

Falda karısının başkasıyla zina yaptığını görüldüğünde helal ekmek yeneceğine, çok önemli noktalara geleceğine, geçmişte yapılan hataları telafi etmek için fırsat bulunacağına, başına türlü işler geleceğine, sorunlarını kısa bir zaman içinde hislerini kullanarak ortadan kaldıracağına, eşinden yana huzurlu olacağına ve yüzünün güleceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda zina işlediğini görülmesi işlerinin engellenmeye çalışılacağına ve uzun zamandan beri emek verdiği şeylere teker teker zarar verileceğine, sevdiği kişilerle hayal ettiği bir işi gerçekleştireceğine, kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına, her türlü zorluğu aşmaya ve her türlü acıya katlanmaya gücü olacağına, çok rahat edeceği ve çok büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine rivayet etmektedir.

Falda yakınını zina yaparken görüldüğünde eğer işsizse iş bulacağına, mesleğinde ve ticaret yaptığı sektörde rakiplerini geride bırakacağına, çok büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına işaret ettiği söylenir.

Falda komşunun zina yaptığını görülmesi şansın önünün kesileceğine, talihinin ve kısmetinin açık olması sayesinde elinin bolluğa kavuşacağına, toplum nazarında saygın bir kimliğe kavuşulacağına, kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına, daima önüne bakacağına, tüm arzuların ve isteklerin gerçekleşeceği güce ve kudrete sahip olacağına yorulur.

Falda sevgilinin başkasıyla zina yaptığını görüldüğünde yakın bir zaman içinde kendisini kötü bulacağı bir işe gireceğine, uzun zamandan beri bozuk olan sağlığının yerine geleceğine, çok mutlu bir dönem geçirileceğine, çevresindeki kimselerin inançlarını tazeleyeceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, aile hayatında çok sıkıntı çekeceği bir döneme gireceğine yorumlanır.

Falda zina yapan çift görüldüyse şanssızlıklar yaşayıp uzun bir zaman boyunca kendisini toparlayamayacağına, yapılan iyiliklerin karşılığında kötülük görüleceğine, insanlardan gördüğü sevgi ve saygının da hiç eksilmeyeceğine yorulmaktadır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir