AnaSayfa / zarar fal anlamları / Falda zarar görmek

Falda zarar görmek

Falda zarar görmek dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına, atılan her adımda daha büyük sıkıntılar çekileceğine, tutuklu olan kimselerin ise beraat alıp özgürlüğüne kavuşacağına, arkadaşına söylediği bir sırrın açığa çıkması yüzünden bazı kimselerle arasında kırgınlıklar yaşanacağına, falı kapatan kişinin bu sayede çok daha rahat ve konforlu bir hayata kavuşacağına, etrafındaki insanlardan destek görmeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda zarar gördüyseniz

  • Zamanla her şeyi teker teker göreceksiniz.
  • Ard arda birkaç yerden para alabilirsiniz.

Falda zararsız ayı görüldüyse büyük sorunlar ile karşı karşıya kalacağına, emek ve değer verdiği kişilerden nankörlük ve vefasızlık göreceğine, yaptığı şeylerden ötürü bazı kötü kişiler ile muhatap olmak zorunda kalacağına delalet ettiği söylenir.

Falda düşmandan zarar görüldüyse kendisini işine çok kaptırdığı için çok büyük zarar göreceğine, sorunların ve kırgınlıkların son bulacağına, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, rakiplerini gerisinde bırakacağına, yaşam standartlarının ve evindeki bereketin artacağına, insanlarla bir araya geleceğine işaret eder.

Falda erkek kardeşine zarar geldiğini görmek ortaya çok başarılı ve uzun yıllar boyunca unutulamayacak projeler konulacağına, elinde bulunan imkânları çok iyi değerlendirip büyük kazançlar elde edeceğine, benimsemediklerini ve kabul etmediklerini rahatça ve açıkça söyleyebileceği fırsatlar yakalayacağına işaret ettiği söylenir.

Falda kurana zarar verdiğini görüldüyse büyük başarılara imza atılacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği bir şeye kavuşacağına, çok daha iyilerini yapmak için daha çok çaba sarfedeceğine, darda kalmışların ferahlığa çıkacağına, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde ve hiç sıkıntı çekmeden kavuşacağına yorumlanmaktadır.

Falda sana zarar veren birini görülmesi eşini de kendisi istediği gibi yönlendireceğine, görme ve alma şansına sahip olacağına, işinde bol kazanç elde edeceğine, gereksiz işlerden ve gereksiz kişilerden kendini soyutlayıp çevresini değiştireceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda bir sürü zararsız yılan görülmesi aile hayatında çok istediği ve hayallerini süsleyen bir bebeğe sahip olacağına, yardıma ihtiyaçları olduğu zaman elinden geleni yapacağına, huzursuzluk içinde ve sorunlu günler yaşanacağına, daha sonra iş konusunda uzun yıllar büyük tecrübeler edinmiş bir kişi ile bir işbirliği içine gireceğine, elinde bulunan kazancın kendisine çok yeni kapılar açacağına rivayet eder.

Falda birine zarar geldiğini görüldüyse kendisini toparladıktan sonra büyük başarılar kazanacağı bir işe imza atacağına, büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, zarar ettiği ya da beklemeye aldığı işleri kısa süre içinde düzeltip kara geçireceğine, rakiplerini hezimete uğratacağına ve çok sağlam bir makam geleceğine, aldığı tüm kararların sorumluluklarını da üstleneceğine, hayallerin kısa süre içinde gerçeğe döneceğine delalet eder.

Falda biri tarafından zarar görüldüğünde dost sandıklarından değil de öylesine arkadaşlık ettiği bir kişiden destek göreceğine, hayatının çok daha kolay hale geleceğine, kişinin bir müddet doğru karar vermek adına içinde bulunduğu ortamdan uzaklaşacağına ve inzivaya çekileceğine, herkes tarafından konuşulan biri olunacağına, sevdiği kişiler ile sevinçli günler yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda köpeğe zarar verdiğini görüldüyse projelerin ve çalışmaların çok ses getireceğine, işlerin daha kötü bir hal alacağına, çok zor olayları çok kısa bir zamanda çözeceğine, endişelerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, yaptığı hataları kısa zaman içinde düzelteceğine, yaşanan tüm zorlukların avantaja dönüştürüleceğine delalet etmektedir.

Falda zararsız kedi görmek kazancının ilk önce azalacağına sonra da tamamen kesileceğine, hareketli ve hoş günler geçireceğine, insanlar arasında hak ve adaleti gözetmeye alamet ettiği söylenir.

Falda zararlı insan görüldüğünde güzel ve refah bir geleceğe kavuşacağına, ilerleyen zamanların gelir açısından kişiyi her zamankinden daha fazla tatmin edeceğine, kişinin her türlü isteğine kolay yoldan kavuşacağına, kendini beğenmiş ve biraz ters bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına inanılmaktadır.

Falda zararsız kertenkele görüldüğünde çok sevdiği ve çocukluktan beri yapmaya devam ettiği işler ile uğraşıp hayatın stresinden kurtulacağına, şanssızlık ve kısmetsizlik yaşayacağına, ısrarcı şekilde yoluna devam eden fal kapatanın sonunda emeline ulaşacağına, bunun da aşk hayatına olumlu yönde etki edeceğine, fal kapatanın bunun ayrıcalığının ve ne kadar özel bir duygu olduğunun farkında olarak yaşayacağına ve onların her zaman kıymetini bileceğine, mali açıdan büyük bir ferahlık yaşanacak bir döneme gireceğine alamettir.

Falda zararsız deprem görmek ekmeğini daha kolay ve daha rahat elde etmesine vesile olacağına, Allah’ın kendisinden yana olacağına, kendisine hayır getirmeyecek işlere gireceğine yorulmaktadır.

Falda zararlı hayvan görülmesi eğer karar vermekte gecikirse çok zor durumlara düşeceğine, kendisini bir türlü toparlayamayacağına, sürekli ağlamaklı olacağına, eğer işsizse iş bulacağına inanılır.

Falda arabasının zarar gördüğünü görmek aile bireyleri ile birlikte güzel ve mutlu günler geçirileceğine, haram ile helali ayıran bir bakış açısıyla hareket edileceğine ve asla yanlış yollara sapmadan yaşanacağına, daha güçlü bir hale geleceğine, mutlu bir insan olunacağına, ruhsal olarak çok büyük bir çöküş yaşayacağına ancak daha sonra yaşanacak güzel gelişmeler sayesinde çok iyi bir duruma geçeceğine delalettir.

Falda zararsız sürüngen görmek geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına, rahat bir hayat yaşanacağına, ev içinde sorunların ortaya çıkacağına, aile hayatı içinde yaşanan sorunların aile büyükleri sayesinde çözüm bulacağına alamettir.

Falda eski sevgiliden zarar görüldüğünde aile bireyleri ile rahat bir ömür sürüleceğine, onlar sayesinde rızıktan ve kazançtan yana daha fazlasıyla nasipleneceğine ve kolay yaşamak için gerekli olan tüm koşullara sahip olacağına, karşısına pek çok aksilik ve engel çıkacağına alamet ettiği söylenir.

Falda farenin zarar verdiğini görüldüğünde tüm hayallerinin çok kısa süre içinde ve zahmetsizde gerçekleşeceğine, içinde bulunduğu bu kötü durumdan kısa süre içinde ve canını sıkmadan kurtulacağına, büyük borçlar alınacağına, uzun zamandan beri haber beklenen bir yerden kötü bir haber geleceğine, mallarının da hayırlı olacağına, kişinin ailesine karşı haksız bir tutum içinde olması yüzünden anne babası ile de arasının açılacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda birinin zarar ettiğini görmek eşler arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, maddi ve manevi açıdan çok hayırlı bir noktaya varılacağına, düşman olduklarının anlaşılacağına, maddi zararının giderileceğine, kendisine moral verecek ve yüzünün gülmesini sağlayacak güzel olaylar yaşanacağına delalet etmektedir.

Falda zarar veren birini görmek gönül hoşluğu ve esenlik bulacağına, bekarların evlenmesi için ön ayacak olunacağına, ailesi ile açılan arasını düzeltmesine yardım edeceğine ve çok bozuk bir duruma gelmiş olan işlerinin düzelmesini sağlayacağına, işlerinde verimin artacağına, bunun kendisine de sevdiklerine de mutluluk katacağına işaret eder.

Falda komşudan zarar görmek kısmetinin ve şansının hayatı boyunca devam edeceğine, cesaretini toplayarak kendini üzen ve korkutan şeylerin üzerine gideceğine, kısmetinin hep açık olacağına, sınırlı bir kazanç getiren işin tamamen duracağına yorumlanır.

Falda maddi zarar görüldüğünde yardım ve dayanışmanın gittikçe artacağına, kendisini üzen ve kıran kişileri hayatından çıkaracağına, yaptığı her hamle ile daha kötü bir olayla karşılaşacağına, geçim derdinin biteceğine ve kişinin sağlığını geri kazanacağına, hak ettiği makam ve mevkiye uzun zaman kavuşamayacağına delalettir.

Falda zararsız cin görmek yaptığı işlerin de içine sineceğine, kardeşleri birbirine düşürmek isteyen bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, işlerinin rast gideceğine, kişinin istikbaliyle ilgili bir konuda büyük bir adım atılacağına, çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalınacağına yorumlanmaktadır.

Falda eşinden zarar görülmesi kısa süre içinde karşılaşacağı sorunları kolay bir şekilde aşacağına, yaşadığı sürece üzerinden hayırların eksik olmayacağına, hayat içerisinde kırılgan bir duruma gelineceğine, var olan saygınlığını da yitirip çok sıkıntılar çekeceğine ancak daha sonra alacağı çok güzel ve sevinçli bir haber sayesinde adeta havalara uçacağına rivayet eder.

Falda zararsız çekirge görüldüğünde iş hayatında çok büyük ilerleme kaydedileceğine, sağlık sorunları yaşanacağına, bir sebeple eşlerin huzurunun kaçacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine ve geç de olsa çok huzurlu ve rahat bir hayata geçiş yapılacağına alamet ettiği söylenir.

Falda birinin evine zarar verdiğini görmek çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, eşine ve çocuklarına gereken önemi bir süre gösteremediği için kişinin moralinin bozulacağına, hayat yolunda alınacak dersler sayesinde hata yapma oranının gittikçe düşeceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda çocuğunun zarar gördüğünü görülmesi bir sebeple sorunlarla direkt muhatap olmak zorunda kalınacağına, işlerinde büyük zararlara uğrayacağına, başarının ve mutluluğun geleceğine işarettir.

Falda zararsız siyah yılan görüldüğünde çaresiz hallere düşeceğine, alınacak olan para sayesinde iş sahibi olunacağına, kendisini bu konuda çok şanslı göreceğine delalet etmektedir.

Falda sana zarar vermek isteyen birini görülmesi maddi olarak çok büyük zarar göreceği bir işe girmek zorunda kalacağına ve üzüleceğine, dünya yaşantısında çok rahat edeceğine, müjdeli ve hayırlı haberler alacağına bu sayede deyim yerindeyse içinin açılacağına, bunun ticarette yaşanacak başarıya yansıyacağına işaret ettiği söylenir.

Falda kuşun zarar verdiğini görüldüğünde iş hayatında çok saygın bir isme sahip olunacağına, çok başarılı ve hayırlı işlere imza atacağına, sıkıntılarını arkasında bırakacağına, kendi ayakları üstünde durmak için her türlü fırsatı en akılcı şekilde kullanacak olan fal kapatanın mutluluğunu kendi elleriyle inşa edeceğine, kendisine zafer ve birincilik getirecek yatırımlara gireceğine işaret ettiği söylenir.

Falda ölmüş birinden zarar görüldüğünde makbul olmayan işler yapacağına, biraz olsun hafifleyeceğine, aile hayatı içinde çok büyük tartışmaların ve sorunların yaşanacağına, işlerinin bazı kişiler tarafından engellenmeye çalışılacağına, hayatının güzelliklerle dolacağına yorumlanmaktadır.

Falda zararlı balık görmek kısa bir zaman içinde kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, bunun da işine dört elle sarılmasına vesile olacağına, fal kapatanın ticari anlamda yüksek mertebelere ulaşacağına, hatasız ve en başarılı şekilde iş yapmak için çaba gösterileceğine yorumlanmaktadır.

Falda anneden zarar görmek kendi çıkarları uğruna sevdiği bir arkadaşı hakkında yalanlar söyleyeceğine, işlerindeki bereketin kaçacağına, zarar edilen bir işte hayırlı adımlar atılması sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına işarettir.

Falda zarar vermek isteyen birini görmek kardeşlerin birlikte iş kuracağına, çok uzun yıllar boyunca herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmadan yaşayacağına ve uzun zamandan beri görmediği arkadaşları ile bir düğün ya da doğumgünü gibi bir sebepten ötürü bir araya geleceğine, elde bulunan fırsatların çok doğru ve kazanç getirecek şekilde kullanılacağına inanılmaktadır.

Falda selden zarar görüldüyse üzüntülü ve zor günler yaşanacağına, kendini garantiye alarak harekete edeceğine, güzel ve doğru işler yapacağına, sorunların köklü şekilde ortadan kalkacağına, onları utandırarak hakkındaki fikirleri teker teker çürüteceğine yorumlanır.

Falda babadan zarar görüldüyse sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, partneri ile çok zararlı bir ortama gireceğine, kişinin uzun yıllar hiçbir sağlık problemi yaşamayacağına, kendisini adeta çocuklar gibi şen hissedeceğine inanılır.

Falda deliden zarar görüldüğünde fal kapatanın maddi anlamda tabir yerindeyse ne uzayacağına, girdiği işlerde büyük sorun yaşayacağına, uzun zaman önce bitirilmiş olan borçların tekrar alınacağına işaret eder.

Falda eski sevgilinin zarar verdiğini görüldüyse işlerini yoluna koymayı başaracağına, her geçen gün zenginleşen fal kapatanın çok sayıda mal varlığına sahip olacağına, neşesinin ve rahatının yerine geleceğine, önemli işlerin insanı durumuna gelineceğine, ruhsal bir hastalık ile mücadele etmek zorunda kalacağına ve kendisini yalnız hissedeceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım eli uzatılacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda depremden zarar görmek kişinin aradığı şifaya kavuşacağına, bir sebeple büyük bir sıkıntı yaşayacağına, hayatın daha rahat ve konforlu bir hale geleceğine, bazı sorunlar karşısında çözüm yolu bulana kadar deyim yerindeyse akla karayı seçeceğine, huzurunun da yerine geleceğine, ortaklıklar varsa da bozulacağına alamet ettiği söylenir.

Falda başkasından zarar görülmesi türlü musibetlere uğrayacağına, ancak bu kişilerin pes etmemesinden ötürü kendilerine büyük bir ders vereceğine ve bu sayede başarılar kazanacağına, şansının kendisinden yana gideceğine, çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, kendisini üzen ve yıpratan şeyleri hayatından çıkartacağına, sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına delalet ettiği söylenir.

Falda tanıdık birinden zarar görüldüğünde kısa bir zaman daha geçtikten sonra işlerinin kendiliğinden yoluna gireceğine, bunun ticarette yaşanacak başarıya yansıyacağına, işlere nazar değeceğine, üstüste kazanacağı başarılar sayesinde prestij sahibi biri olacağına alamet eder.

Falda zararsız fare görüldüğünde vaaz ve nasihate, alacağı ödüllerin ve kazanacağı yarışmaların birçok iş fırsatı yaratacağına, hem mal ve para kaybedeceğine hem de yüzünü yere eğdirecek işlere bulaşacağına, yakın zamanda olmasa bile ilerleyen zamanlarda büyük başarılar kazanacağına, sevdiği kişiler ile büyük mutluluklar yaşayacağına, manevi mutluluğu tadacağına yorumlanmaktadır.

Falda zararsız akrep görmek eğer bu şekilde devam edilir ve ortaya konmuş olan planlar aynı şekilde uygulanırsa çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, sırtının yere gelmeyeceğine, lakin bu kötü sözü ne için söylendiğine dair hiçbir şey bilmeyeceğine, yeniden sulh ortamının sağlanacağına tabir olunur.

Falda birinin hayvana zarar verdiğini görmek çeşitli iş ortaklıkları kurulacağına, gücünün ve şansının yaver gideceğine, girilecek olan işlerde deyim yerindeyse altın harflerle adını yazdıracağına, kalbini kıran insanlardan uzaklaşacağına işaret ettiği söylenir.

Falda ailene zarar geldiğini görüldüğünde tedbirsiz davranışların sonucunun depresif bir ruh haline varacağına, sıkıntıların kısa bir zamanda bitip yerini sevince bırakacağına, rakiplerin yapacağı bazı kötülüklerden etkilenileceğine, tartışmaların sona ereceğine ve kalp kırıklıklarının barışla noktalanacağına yorumlanmaktadır.

Falda akrabadan zarar görülmesi kötü ve hasta günler geçireceğine, bol muhabbette kalacağına, yaptığı işi daha profesyonel kişilere tanıtacağına, kolay ve geniş olanaklar içinde yaşayacağına, eline geçen fırsatları başarılı ve büyük kazanç sağlayacak şekilde kullanacağına ve çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, aile hayatında çok sevindirici haberler alacağına inanılır.

Falda kardeşinin zarar gördüğünü görmek belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına, yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine, verilen emeklerin boşa çıkacağı bir döneme girileceğine alamet ettiği söylenir.

Falda zararlı böcek görülmesi sorunların akıl yoluyla çözüleceğine çekilen çilelerin biteceğine ve ferahlığa çıkılacağına, uzun zamandan beri hazırlıklarını yaptığı bir işe girdikten sonra çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına, hayırlı ve iyi kişilerle karşılaşacağına, hiçbir zaman maddi sıkıntı çekmeyeceğine, ağız tadına ve keyfe kavuşacağına, büyük bir çalışma ya da proje gerçekleştireceğine alamet eder.

Falda zararsız deli görüldüğünde işlerin gün geçtikçe daha kötüleşeceğine, güzelliğinden ve dinç oluşundan ödün vermeden yaşlanacağına, para ve burs konusunda dede ya da amcadan yani baba tarafından bir akrabadan destek alınacağına ve murada erileceğine, yaşayacaklarının psikolojik olarak etkilenmesine ve kırılmasına neden olacağına, kudretinin yerine geleceğine, huzursuzluk içinde ve sorunlu günler yaşanacağına işaret etmektedir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.