AnaSayfa / apse fal anlamları / Falda yüzünde apse görmek

Falda yüzünde apse görmek

Falda yüzünde apse görmek her zaman haklının yanında olacağına, sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, kısa vadede olmasa bile uzun vadede büyük maddi kazanç sağlayacağına, çok büyük zararlara uğrayacağına, tüm fırsatları değerlendireceğine, çok güzel gelişmeler ile karşılaşacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda yüzünde apse gördüyseniz

  • Çocuklarınıza ya da yaratıcı projelere yatırım yapmanız gerekebilir.
  • Ani tepkilerden sakının.

Falda diş etinde apse görülmesi ele geçen kazancın yetersiz kalacağına, çok üzüntülü ve stresli günlerin yaşanacağına, işlerin istenmeyen durumlara düşeceğine delalettir.

Falda bacakta apse görüldüyse sevilen ve manevi değeri büyük olan bir eşyanın çalınacağına, kendisini yüksek yetkiler ile üst mevkilere terfi ettirecek bazı çalışmalar ortaya koyacağına, daha güzelleşeceğine yakışıklı olacağına tabir olunur.

Falda vücudunda apse görüldüğünde korkularını ve şüphelerini yeneceğine, sevdiği kişiler ile güzel günler göreceğine, kısa süre içinde işten çıkılacağına, çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını alacağına, daima önüne bakacağına yorulur.

Falda ayakta apse görüldüyse ancak herkese yardım eden bir kişi olunması sayesinde bu kötülüğün zarar vermeden bertaraf edileceğine, menfaat ve çıkar için bataklıklara gireceğine, art niyetli ve kem gözlü kişilerle dolacağına, eşinin ve çocuklarının kendisi için makbul ve hayırlı kimseler olacağına alamet etmektedir.

Falda başkasının dişinin apse yaptığını görüldüyse varlık ve huzur sahibi olunacağına, bunun için sıkıntıya düşeceğine, bir sebeple büyük tartışmalar yaşanacağına, aile büyüklerinin vereceği desteğe rağmen sorunların bir türlü azalmayacağına, bundan sonraki günlerin kendisine her zaman iyilik ve hayır getireceğine, toplum için faydalı işler yapacağına alamet eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir