AnaSayfa / kırışık fal anlamları / Falda yüzü kırışık görmek

Falda yüzü kırışık görmek

Falda yüzü kırışık görmek çalışma arkadaşları ile keyifli günler geçirileceğine, parasal olarak tüm sıkıntılarının sona ereceğine, yaşanan zor günlerin biteceğine, diğer taraftan yapılan bazı işlerde kazanç edileceği için birçok kez borç alınacağına, geçim sıkıntısına düşüleceğine, uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına bundan sonra da bir daha araya mesafelerin girmeyeceğine alamet eder.

Falda yüzü kırışık gördüyseniz

  • İlerlemek istediğimiz bazı alanlarda ilerlemememiz daha kolay olabilir.
  • Bazı kişiler gerçekçilikten uzak planlarından veya konulardan bahsedebilirler.

Falda annenin yüzünü kırışık görüldüğünde helal rızka sahip olunacağına, fal kapatanın hayatına yeniliklerin geleceğine ve aradığı mutlu hayatın sahibi olmayı başaracağına, çok daha sosyal bir kişi olup daha büyük bir arkadaş çevresi edineceğine ve kendisine daha uygun ve daha güzel bir hayat kurarak çok uzun zamandan beri ertelediği hayallerine kavuşacağına, herkesin ayakta alkışlayacağı işler yapacağına işaret etmektedir.

Falda yüzü kırışık kadın görülmesi kendisini üzen ve kıran kişilere karşı cephe alacağına, beklemediği kadar büyük zararlar edeceğine, huzurlu bir yaşantıya başlanacağına, yapılan bir işte yüklü miktarda para elde edileceğine işaret ettiği söylenir.

Falda yüzünün kırışık olduğunu görüldüğünde elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde kullanarak büyük bir başarı kazanacağına ve uzun süreden beri çok istediği bir mevkiye terfi edileceğine, yapılan hataların hızlı bir şekilde telafi edileceğine ve tekrar edilmeyeceğine, hayalini kurduğu büyük başarılara ulaşacağına işaret eder.

Falda başkasının yüzünü kırışık görmek kısa süreli olarak başlayan sorunların daha da uzamasına sebep olacağına ve beraberinde çok kötü günler getireceğine, hayırlı başlayan işlerin zararlı biteceğine, eline geçen fırsatların çok iyi kazançlar sağlayacağına, bazı insanlarla fikir ve iş ortaklığı yapacağına delalet ettiği söylenir.

Falda sevgilinin yüzünü kırışık görülmesi sosyal çevresiyle olan ilişkilerinde de sıkıntıya neden olacağına, hiç beklemediği bir anda aile hayatında deyim yerindeyse bir deprem olacağına ve karşılaşılan bu durum yüzünden aile bireylerinin birbirlerine düşeceğine, işinin gücünün hal yoluna gireceğine, sıkıntılarınız yakın zamanda beklemediğiniz bir şekilde geçeceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda eşinin yüzünü kırışık görüldüyse hayatı boyunca atlatamayacağı kadar büyük ve ciddi sorunlar yaşamayacağına, maddi anlamda güçlü bir kişi haline geleceğine, aile saadetinin de artacağına yorulur.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir