AnaSayfa / ay fal anlamları / Falda yüzen ayı görmek

Falda yüzen ayı görmek

Falda yüzen ayı görmek daha fazla kazanç ve daha fazla rızık elde edeceğine, mükemmeliyetçilikten vazgeçilip daha basit bir hayat sürdürüleceğine, yaptıkları ile pek çok kişinin eleştirisini alacağına, yapılacak işlerden sonra yeni iş teklifleri alınacağına, kişinin başına tatsız ve kötü olayların geleceğine, büyük çaba sarfedeceğine yorulur.

Falda yüzen ayı gördüyseniz

  • Canınızı sıkmış olan birisinden bunun acısını çıkartma fırsatını yakalayacaksınız.
  • Tüm doğru hamleleri yapabilecek durumdasınız, başkaları farklı yoldan gitmenizi söylese bile kararlarınızı sorgulamayın.

Falda suda yüzen ayı görülmesi çevresindeki bir kişiden ihanet göreceğine, elindeki imkanları en iyi şekilde değerlendirmesi sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, düşmanından uzak olacağına, bir yere taşınmaya, kısıtlama yoluna gitmeden rahatça harcama yapacağına delalettir.

Falda denizde yüzen ayı görmek zaman içinde daha doğru adımlar atarak iş kurulacağına ve sevilen kişiler ile çok güzel zamanlar geçirileceğine, kimseye haksızlık etmeyeceğine, yeni kapılar açılacağına, çalışma hayatında prestij kaybı yaşanacağına, sorunsuz ve sıkıntısız bir döneme girileceğine rivayet eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir