AnaSayfa / sivilce fal anlamları / Falda yüzde sivilce görmek

Falda yüzde sivilce görmek

Falda yüzde sivilce görmek ayağa gelen fırsatların kaçırılacağına, insanlara iş öğreteceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının da yok olacağına, davranışları ile olduğu kadar hayat şekliyle de insanlara örnek olacağına, yaşamındaki herşeyin tersi şekilde ilerleyeceğine, kimseye söylemediği ama kendi bildiği kusurlarını yüzüne vuracağına işaret etmektedir.

Falda yüzde sivilce gördüyseniz

  • Gereken soruları sormanız bazı kişilerin hareketleri ya da katılımları hakkında açıklayıcı bilgilere ulaşmanızı sağlayabilir.
  • Yaptığınız bir şey son derece beğenilecek.

Falda kadının yüzünde sivilce görüldüğünde başarıların devamlı olacağına, geçiminin bu nedenle insanların yardımı ile sürdüreceğine, fırsatları kaybetmesine ve çok büyük zararlara girmesine rağmen yine kendi kontrolünü kaybetmeyip sakin olduğuna bundan sonra karşısına çıkacak başka fırsatları ve işleri bekleyeceğine, hiç istemediği halde birçok zorlukla karşılaşacağına, hiçbir zaman yokluğa düşmeyeceğine, içini kemiren kuşkuları alt edeceğine ve aklındaki şeytanı susturmayı başaracağına delalettir.

Falda annemin yüzünde sivilce görmek ticaretten yana kısmetlerinin çoğalacağına, mesleğine dört elle sarılacağına, sıkıntıya ve zahmete düşeceğine delalet etmektedir.

Falda kızının yüzünde sivilce görüldüğünde olayları çok daha kolay kavrar ve çözer hale geleceğine, anne veya babadan gelen bir parayla kendi işini kurarak yepyeni bir alanda çalışmaya başlanacağına, insanlar tarafından komik bulunan ve küçümsenen hayallerini gerçekleştirmeyi bileceğine, zorluklarının son bulacağına, sınavlardan başarı elde etmeye ve iş yerinde beklenmedik güzel görevler alarak daha iyi bir kariyer olanağı bulunacağına, ele güne muhtaç hallere geleceğine işaret eder.

Falda başkasının yüzde sivilce görmek gözünü bürüyen mal hırsı nedeniyle çok yanlış yollara gireceğine ve belalı kişilerle iş birliği yapacağına, kara ve kötü günlerin kapısını çalacağına ve bu durumun uzun süre böyle devam edeceğine, çok üzüntülü ve sorunlu olaylar yaşanacağına, sorunlarının yakın zaman içinde atacağı adımlar sayesinde biteceğine alamet etmektedir.

Falda eşimin yüzünde sivilce görüldüyse kültürlü ve alim kimse haline geleceğine, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, maddi ve manevi olarak hayırlı adımlar atacağına, bazı engellerle karşılaşacağına, hayallerinin teker teker gerçekleşeceğine ve çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşayacağına, çok uzun bir zaman boyunca yaptığı bu çalışmaların ekmeğini yiyeceğine delalettir.

Falda bebeğin yüzünde sivilce görüldüğünde aile içinde kişinin hayat tarzı yüzünden kavgalar çıkacağına, sevdiği kişiler ile arasının düzeleceğine, daha fazla mal sahibi olacağına, kendisini kıskanan ve çalışmalarında sürekli köstek olmaya çalışan kişiden kurtulup yoluna devam edeceğine alamet etmektedir.

Falda oğlumun yüzünde sivilce görüldüyse bir anda yükseleceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının çok yakın bir zamanda sona ereceğine, çok hayırlı ve güzel kazançlar elde etmesini sağlayacağına, sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine, yapılan hatalar yüzünden iflas edileceğine inanılmaktadır.

Falda çocuğunun yüzünde sivilce görüldüyse maddi açıdan büyük zarara uğranılacağına, çok büyük başarılar kazanacağına ve huzura ereceğine, manevi olarak da kendisini çok iyi hissedeceğine, ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine yorumlanır.

Falda yüzündeki sivilcelerin geçtiğini görüldüğünde bunun için gerekli olan tüm fırsatlara sahip olacağına, parasızlık ve geçim derdi olmadan yaşayacağına, küçük haberler alarak dayanma gücünü artıracağına, hayatını devam ettirecek kadar kazanç elde edeceğine, kendisini çaresiz ya da güçsüz hissetmeyeceğine delalet eder.

Falda erkeğin yüzünde sivilce görüldüyse sevdiği kişilerle konuşurken onları dinlemediğine ve bu nedenle yalnız kalacağına, verilen emeklerin ve yapılan sürprizlerin boşa gideceğine, bunun sebebinin de başka kişi veya kişiler olacağına işarettir.

Falda arkadaşının yüzünde sivilceler görüldüğünde rahatsızlık veren durumları ortadan kaldırılacağına, tartışma ve kavgaların başgöstereceğine, bir sıkıntısı olduğunda pek çok kişiyi yanında bulacağına delalet etmektedir.

Falda sevgilinin yüzünde sivilce görülmesi yapılan hataların farkına varılarak büyük dersler alınacağına, bir toplantıdan diğerine koşacağına, hayallerinin tek tek gerçekleşeceğine delalet ettiği söylenir.

Falda yüzünde sivilce olduğunu görmek yapılan işte büyük başarı sağlanacağına, kazancın daha da artacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve zor günler yaşayacağına, herkesin bir adım daha önüne geçmeyi başaracağına, özgüvenini yitirerek bir süreliğine iç dünyasına kapanarak yaşayacağına, başarılı bir iş hayatına sahip olunacağına işaret eder.

Falda kocanın yüzünde sivilce görülmesi borçlarının bitmesi ile çok büyük bir mutluluk duyacağına, hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine, çok bereketli ve bolluk içinde hayat bir yaşayacağına, kendini iyi ve şanslı hissedeceği kadar güzel bir dönem geçireceğine, kurulan yuvada mutlu ve huzurlu bir ömür sürüleceğine, bütün malını mülkünü varını yoğunu harcayabileceğine delalet ettiği söylenir.

Falda kardeşinin yüzünde sivilce görülmesi yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine, mutlu olunacak çeşitli adımlar atılacağına, kusurların ve günahların telafi edileceğine, herhangi bir husumet ya da tatsızlık olmadan hayatın devam edeceğine, başarısının ve kazancının sürekli olacağına, darlık çektiği günlerini unutacağına tabir olunur.

Falda ölünün yüzünde sivilce görülmesi anne baba duası alınması sayesinde hayatta büyük bir engelle karşılaşılmayacağına, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına, deyim yerindeyse insanların nutkunun tutulmasına sebep olacak bir işe imza atılacağına, hayırlı olarak girdiği işlerin zarar vereceğine yorulmaktadır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir