AnaSayfa / egzama fal anlamları / Falda yüzde egzama görmek

Falda yüzde egzama görmek

Falda yüzde egzama görmek sıkıntılarının ve problemlerinin artacağına, evlilik yolunda büyük bir adım atılacağına, duaların Allah katında karşılığını bulacağına, fal kapatanın hayatı boyunca istediği her şeye fazlasıyla sahip olacağına, işlerin ters gideceğine ve verilen emeklerin heba olacağına, girdiği işlerde zorluk çekeceğine yorulmaktadır.

Falda yüzde egzama gördüyseniz

  • Sevdiğiniz kişilerle özel planlar yapabilirsiniz.
  • Karşınızdaki kişileri alttan almanız veya politik davranmanız gerekebilir.

Falda saçında egzama görüldüğünde şansın yaver gitmesi sayesinde heveslendiği her konuda başarılı olacağına, geleceğe olan inancını yitireceğine, rakiplerini ve düşmanlarını korkutup kaçıracağına inanılır.

Falda başta egzama görmek çok üzüntülü zamanlar geçireceğine ve hayatını çok kötü bir şekilde etkileyecek olaylar yaşayacağına, çok uzun zamandan beri doğru bir şekilde ilerleyen işlerinin yakın bir zaman içinde duraklayacağına, aile bireylerinin arasına nifak sokacak bir kişinin haneye gireceğine işarettir.

Falda ayakta egzama görülmesi bahtının da çok parlak olacağına, iyilik yaptığı insanlardan kötülük göreceğine, maddi problemlerinin tamamen ortadan kalkacağına, hem maddi hem manevi olarak büyük kayıplar yaşanacağına, çıkacağı tatilin ardından çok yeni ve başarılı fikirler elde edeceğine yorulmaktadır.

Falda vücutta egzama görüldüğünde sağlık sorunları ile dolu ve zor günler yaşayacağına, çok mutlu olunacağına ve sorunların yakın zaman içinde biteceğine, Allah’ın kendisine nasip ettikleri sayesinde ne kadar ayrıcalıklı olduğunun farkına varacağına, büyük sorunlar yaşayacağı bir dönemi neredeyse hiç zarar görmeden atlatacağına, elindeki herşeyi kaybedeceğine yorulmaktadır.

Falda saçta egzama görüldüyse üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına, huzurdan ve zenginlikten yana daha çok nasipleneceğine, işlerini daha iyi duruma getirmek için bu kişilerden destek isteyeceğine, erkekler için pek çok kadını etkileyen çapkın biri olarak anılacağına delalettir.

Falda sırtta egzama görüldüyse yaşanan para sıkıntılarının son bulacağına, söylenen bir sürü söze rağmen doğru bildiği şeye körü körüne inanacağına, işlerin yarattığı stresten ve gerginlikten kurtulmak için kısa süreli de olsa bir tatile çıkılacağına ve kurulan hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine işaret etmektedir.

Falda başkasında egzama görüldüyse arzu ve isteklerinin de gerçekleşeceğine, zorlukları yakın bir zamanda aşacağına, kazancının neredeyse yarı yarıya düşeceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda kolda egzama görüldüğünde sorunlarının ve problemlerinin çözüleceğine, insanlar tarafından el üstünde tutulacağına, ağız tadının ve sağlığının da yerine geleceğine, deneyimli bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde iş dünyasında büyük bir şöhrete kavuşulacağına, yükseleceğine ve hedeflerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına, insanların hayır dualarının alınacağına inanılmaktadır.

Falda kafada egzama görmek insanlardan göreceği bazı kötülüklerden ötürü çok zor günler geçireceğine, elindekilerinin kıymetini bileceğine, ancak tüm bu sorunların ardından yeteneğe bağlı olarak bazı projeler gerçekleştirileceğine, işlerin yakın zaman içinde büyük başarılar getireceğine, ekonomik kayıpların sürekli artacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda bacakta egzama görülmesi sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına, huzursuz ve gergin olmasından dolayı ailevi ilişkilerinde de asabi bir tutum içine gireceğine, sorunların daha kolay ve daha hızlı bir şekilde çözüm bulacağına işaret eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir