AnaSayfa / yunus fal anlamları / Falda yunus görmek

Falda yunus görmek

Falda yunus görmek en önemli anlarda destek görüleceğine, yakın bir zamanda okul hayatının tekrar başlayacağına, yeni bir eve taşınacağına, haktan gelen her türlü sıkıntıya ve zorluğa göğüs germeyi de bileceğine, işlerin de hafifleyeceğine, işinin istediği gibi yürümeye başlayacağına inanılır.

Falda yunus gördüyseniz

  • Uzun vadeli bir hedefinizin peşinden gitme konusunda amansız bir istek duyabilirsiniz.
  • Sanatsal veya yaratıcılık isteyen konularda zihniniz çok açık olabilir veya duygusal anlamda hayallere dalabilirsiniz.

Falda denizde yunus balığı sürüsü görülmesi atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, oturulan semtte çıkarılan bir dedikoduya malzeme olunacağına ve haklıyken haksız duruma düşüleceğine, umutsuzluklarına ve problemlerine karşı çözümlere kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Falda yunus balığı ve deniz görüldüğünde insanlar arasında çok saygın bir kişi olacağına, çok uzun bir zaman boyunca her işinde büyük başarılar kazanacağına, Allah katında güzel mükafatlar almasına, kişinin rahat edeceğine ve daha kolay bir hayata kavuşacağına, sevmeye ve saygı duymaya başlayacağına, hedeflerine emin adımlarla yürüyerek sorunsuz şekilde ulaşacağına delalet eder.

Falda büyük beyaz yunus balığı görülmesi başına kötü ve tatsız olaylar geleceğine, yaşamı boyunca kendinden çok önce onları düşüneceğine, olayları çok daha kolay kavrar ve çözer hale geleceğine, anne baba duasının alınacağına, çok büyük çalışmalar ortaya koyacağına ve maddi açıdan çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Falda havuz içinde yunus balığı görüldüğünde uzun zaman önce ara verilmiş okula devam edileceğine, sevilmeyen bir erkek arkadaş ise onun hakkında kötü haberler duyulacağına, aile bireyleri ile ilgili olarak bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına işarettir.

Falda bir sürü yunus görüldüyse içini açmaya karar vereceğine ve bunun için karşısına güzel olanaklar çıkacağına, dünyanın güzelliklerinin farkına varacağına ve onlardan istediği şekilde istifade edeceğine, hayatındaki kasırgaların ve fırtınaların dineceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda sürü halinde yunus balığı görüldüyse kendisini daha iyi bir çevreye sokacağına, ardı ardına güzel ve hayırlı haberler alınacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına bu sayede rahata ereceğine, falı kapatan kişinin kendisi işini kuracağına, gösterilen sabrın tükeneceğine, ikili ilişkilerdeki kırgınlıkların ve çatlakların iyileşeceğine tabir olunur.

Falda kendini yunus balığı olarak görmek sorunlarını yakın bir zaman içinde çözeceğine ve çok başarılı işlere imza atacağına, uzak bir akrabadan kalacak miras sayesinde yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine ve zorlukların aşılacağına, torunlarına dahi yeteceğine, mutlu ve huzurlu bir haneye sahip olunacağına alamet etmektedir.

Falda mavi deniz ve yunus balığı görüldüğünde hayırlı ve güzel adımlar atılacağına, günah işlemekten korunacağına, yaşanan üzüntülerin son bulacağına, maddi sıkıntıların ortaklar arasındaki tartışmaları alevlendireceğine ve yakın bir zamanda sağlık sorunları ile ilgili olarak kötü bir haber alınacağına inanılmaktadır.

Falda yunus ve deniz görülmesi gıybette konuşmalar yapmak yüzünden günaha düşeceğine, kendisinin de ona sırtını dönmeyerek elinden geleni yapacağına, çok sevineceği ve hayatını farklı bir yöne götürecek bazı olaylar yaşanacağına, ağız tadının yerinde kalacağına, gelirini de büyük oranda arttıracağına işaret eder.

Falda yunus balığı ve balina görüldüyse falı kapatan kişinin sabrının zorlanacağı olaylar yaşayacağına, niyetlendiği işlere gireceğine, çok daha büyük bir atılım yapılması amacı ile çok daha fazla ve daha verimli çalışmalara girileceğine, çektiği acıların ve zorlukların son bulacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda ölü yavru yunus balığı görüldüyse zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına, çok hayırlı olayların ve gelişmelerin ortaya çıkacağına, gelirinden yana memnun olacağına, moralsizlik dışında hayata karşı isteksiz olunacağına işaret ettiği söylenir.

Falda gökyüzünde uçan yunus balığı görmek sıkıntılarını arkasında bırakacağına, üzüleceğine ve hastalanacağına, kendisini üzen şeylerin sona ereceğine, hayallerin bir bir gerçekleştirileceğine inanılmaktadır.

Falda havada uçan yunus balığı görülmesi onlarla hem gönül hem de fikir birliğine gireceğine, içinde bulunduğu sıkıntılı durumlardan tamamen kurtulacağına, elinde bazı büyük projelerin yönetimi ile ilgili bilgiler ulaşacağına, bunların adeta kendisi için mucize sayılacağına, aile hayatının sorunlarla dolacağına delalettir.

Falda gölde yunus görmek aile hayatı içinde çok büyük üzüntüler yaşayacağına, üzüntülerin günden güne artacağına, gereksiz olarak görülen harcamaların kesileceğine, bunu Allah’ın kendisi için sunduğu bir hikmet sayacağına işarettir.

Falda siyah beyaz yunus balığı görmek geleceği için kayda değer girişimlerde bulunacağına ve sayısız fırsatlar elde edeceğine, sol taraftan kan alınması ise kaybedilen bir aile ferdinin veya akrabanın bulunacağına, maddi imkânların günden güne daha iyi bir hal alacağına rivayet etmektedir.

Falda pembe yunus görüldüyse yaşamını daha iyi planlayacağına, ilkelerinden asla vazgeçmeyeceğine, nazara gelinecek başarılar elde edileceğine, aile içinde de bereketin artacağına, yaşam standartlarının yükseleceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda yunusun öldüğünü görüldüyse gidilen yolda toplumun tanıdığı ve takip ettiği bir kişi olunacağına, huzurun ve sükûnetin geleceğine, gereksiz bir sebeple bozulan işlerin düzene sokulacağına alamet eder.

Falda evin içinde yunus balığı görüldüğünde üzüntüden gülmeyi unutmuş olan gözlerinin ve yüzünün yeniden güleceğine, hayatının daha kolay olacağına ve fal kapatanın eğlenceye daha fazla zaman ayırabileceğine, kısmetinin ve şansının kapanacağına, hayal ettiği ve aynı zamanda da hak ettiği yerlere geleceğine, sorunlu ve sıkıntılı bir şekilde ilerleyen bir projenin başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, kafa dinleyeceğine ve güzel vakit geçirerek sorunlardan uzak kalacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda birden fazla yunus balığı görmek düşman olduklarına duyduğu kini bitireceğine, kafasında bazı  soru işaretleri kalması sebebiyle birlikte olduğu kişiye güvensizlik duyacağına, sıkıntılı ve üzüntülü zamanların sona ereceğine, büyük üzüntü verecek bir haber alınacağına, sevdiği insanla arasına mesafe gireceğine yorumlanmaktadır.

Falda denizde yüzen yunus balığı görmek bolluk ve bereket içinde olacağına, çalışmalarının hayal ettiği takdiri toplayacağına, düşmanını alt edeceğine, cesaret edip kimsenin denemediği şeyleri gerçekleştireceğine ve başarılı olacağına, üzerine düşüldükçe daha da nazlanacağına ve kendisini seven kimseleri üzeceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda gemi ve yunus görülmesi kendi işini kurup hayallerini teker teker yerine getireceğine, kişinin hayal kırıklığı yaşayacağına, bir sebeple aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşayacağına, ancak yakın bir zaman içinde işlerinin düzeleceğine, sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda uçan yunus görüldüyse yaşayacağı bir rahatsızlığın kısa sürede biteceğine ve daha mutlu olacağına, ailesi ile birlikte oturabileceği bir ev alacağına, düzeninin yeniden sağlanacağına, işlerinin kötü gidişinin bir son bulacağına, güzel ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, onlara karşı fark atarak öncelik ve ayrıcalık sahibi olacağına tabir olunur.

Falda yunus yavrusu görüldüyse Allah’a yakışır şekilde bir hayat süreceğine, çok zor şeylerle karşılaşacağına, hayallerin gerçekleşmeyeceğine ve bu yüzden fakirlik yaşanacağına alamet eder.

Falda çok fazla yunus görmek elinde bulunan imkânların kısa süre içinde hayırlı bir şekilde kullanılacağına, umutlarının biteceğine bu durumun hayata küsmesine ve bunalıma girmesine neden olacağına, elinde bulunan kazancı bu işe yatırdığı için çok sıkıntı çekeceğine, huzurlu ve rahat bir hayat yaşamaya başlayacağına, yapılan çalışmalar karşılığında büyük bir maddi kazanca sahip olunacağına, huzura ve rahata kavuşacağına işaret etmektedir.

Falda yunus sürüsü görülmesi korkularının ve başarısızlıklarının üzerine gitme cesareti taşıdığına ve bu sayede hep kazanacağına, çok huzurlu bir duruma geleceğine ve kalben çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, muzdarip olunan herhangi bir rahatsızlık varsa eğer çok kısa süre içinde tedavi edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda denizin içinde yunus balığı görülmesi sevilen bir kişi sayesinde uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, uzun bir zamandan beri devam eden sorunlarını yakında ortadan kaldıracağına, çok zor ve sıkıntılı bir dönemden geçerek çok daha büyük işler için hem kendisini yetiştireceğine hem de deneyim kazanacağına yorumlanmaktadır.

Falda yunus balığı ile oynadığını görülmesi sürpriz değişikliklerle ve yeniliklerle karşılaşacağına, rakiplerini çok gerisinde bırakacağına, mali sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalacağına, bilgi sahibi olunan konuda kariyer yapılacağına, uzun süreden beri üzerinde kafa yorulan ve dirsek çürütülen projelerin askıya alınacağına rivayet etmektedir.

Falda denizde bir sürü yunus balığı görüldüyse sahip olduklarını bir bir kaybedeceğine, sıkıntılarından bir kuş gibi kurtulacağına, yaşanan hastalıklara şifa geleceğine, hayatının planladığı gibi yürümeyeceğine rivayet etmektedir.

Falda nehirde yunus görülmesi vaatlerin ve verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine ve sorun yaratacak bir projeye dâhil olunacağına, kısa zaman içinde büyük başarılar kazanacağına, yalancıdan ve belalıdan uzak olacağına, tüm isteklerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, atılacak doğru adımlar ile mutluluğa kavuşulacağına alamet ettiği söylenir.

Falda bebek yunus görmek girilen işlerde çok büyük başarılar kazanılacağına, dertlerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına, hayırlı bir çalışma ile muhtaç insanlara destek olunacağına rivayet etmektedir.

Falda zıplayan yunus görülmesi ilerleyeceğine ve el üstünde tutulma şansına hâsıl olacağına, sevilen bazı kişilerle bir ortaklık kurulacağına, çabalarının boşa çıkacağına, kişi işsiz işe çok para kazandıran bir işe gireceğine, tanıdığınız birinin eli ve diliyle insanları rahatsız ettiğine, bir sebeple sıkıntı çekeceğine alamet etmektedir.

Falda köpek balığı ve yunus görüldüğünde yeni bir şehirde kendisine yeni ve daha sakin bir hayat kuracağına ve böylece istediği gibi yaşayıp kafasını dinginleştireceğine, maddi yükümlülüklerinin azalacağına, geçim derdi olmadan ve giderek daha da zenginleşen hayatından büyük bir memnuniyet duyacağına, işle ilgili çok doğru ve başarı getirecek kararlar alınacağına işaret ettiği söylenir.

Falda yunuslarla yüzmek görüldüyse her şeyin durağan şekilde süreceğine, aşırı bencil davranarak sevdiklerini üzeceğine, sıkıntıların sevilen bir aile dostunun yardımı ile çözüme kavuşacağına, falı kapatan kişinin bu arkadaşının yardımına koşacağına yorumlanır.

Falda yunus balina görmek oturduğu koltuğun kendisine gurur ve güç vereceğine, iş ile ilgili konularda zamansız ve aceleci bir karar vermeden önce sevdiği kimselerin sözünü dinleyip sabredeceğine, uzun yıllardan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına işarettir.

Falda derede yunus görmek başka bir şehre taşınıp yeni bir iş bulacağına, problem yaratan kişi ya da elemanın ne olduğunun bulunması için bazı araştırmalar yapılacağına, yoklukla mücadele etmekten deyim yerindeyse belinin büküleceğine, zorlukların yakın zamanda biteceğine, maddi olarak küçük zararlara uğranacağına ve bu zararların çok kısa zamanda telafi edileceğine, ancak yapılacak bir hata yüzünden işlerin tersine döneceğine alamet etmektedir.

Falda yunus balığının balık yediğini görüldüğünde kişinin becerilerinin farkına varılacağına böylece işinde terfi ettirileceğine, tüm sıkıntılarını ve dertlerini geride bırakacağına, gözden uzak olduğu zaman gönüllerden de uzak olacağına, iş değişikliğine gidileceğine, malını ve parasını sağlama alacağına, yaşanan karanlık günlerin kısa bir zaman sonra biteceğine alamet eder.

Falda çok büyük yunus balığı görüldüğünde ne yapacağını bir türlü kestiremeyeceğine, çok hayırlı ve güzel atılımlar yapacağına, mutluluğa ve huzura yaklaşacağına, kurulu düzeninin sürüp gideceğine rivayet etmektedir.

Falda kirli suda yunus balığı görüldüyse istediği şeyleri bizzat kendisinin yerine getireceğine, hayatının geri kalan döneminde yalnız olacağına, sorunlarının çözüme kavuşacağına delalet eder.

Falda gece denizde yunus balığı görüldüyse ticari anlamda yön değiştireceğine, düşmanından uzak olacağına, daha fazla gelir elde edeceğine, alınan kararlar sayesinde girilen bir işte çok iyi bir noktaya gelineceğine alamet etmektedir.

Falda balık ve yunus görüldüğünde sevginin ve huzurun hâkim olacağına, fırsatları kaybetmesine ve çok büyük zararlara girmesine rağmen yine kendi kontrolünü kaybetmeyip sakin olduğuna bundan sonra karşısına çıkacak başka fırsatları ve işleri bekleyeceğine ve çok daha iyi fırsatlar ile karşılaşacağına, sıkıntıların ve parasızlığın geride kalacağına, sosyal hayatından geri kalarak yalnız bir hayat süreceğine, kazancının her kuruşunun karşılığını alın teri ile vereceğine inanılır.

Falda yunus kolye görülmesi iş beğenmeyen veya gözü yüksekte olan kimselerin hayal kırıklıklarının çoğalacağına, onların bir dediğini iki etmeyeceğine, iş ile ilgili çok hayırlı fırsatların gerektiği gibi değerlendirilemeyeceğine, işlerinin hep yolunda gideceğine, işlerinin ve kurulu düzeninin bozulacağına işaret eder.

Falda çok yunus balığı görüldüyse isteklerine ve arzularına kavuşacağına, büyük sıkıntılar çekeceğine, bekarsa kalbini çalacak biriyle tanışacağına, çok büyük bir üzüntü yaşayacağına işaret eder.

Falda yunus heykeli görülmesi girdiği işte çok üst mevkilere terfi edileceğine, maddi ve manevi açıdan zarara uğranılacağına, üzüldüğü konularda büyük bir ferahlama ve rahatlama yaşayacağına alamettir.

Falda büyük siyah yunus balığı görüldüyse sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına ve güzel günler geçirileceğine, sorunlarından ve içinde bulunduğu üzüntülü durumlardan kurtulacağına, falı kapatan kişinin gönlüne ve kafasına göre bir kişi ile birliktelik yaşayacağına, kendisiyle de gururlanacağına, iyilik ve hayır bulacağına alamettir.

Falda gece yunus görülmesi rakiplerini hezimete uğratacağına ve çok sağlam bir makam geleceğine, sevdiği kişiden ihanet göreceğine, kırılan bir kalbin tamir edileceğine, maddi olarak zengin hale geleceği gibi manevi olarak da önemli bilgilerle donanacağına delalet eder.

Falda denizde beyaz yunus balığı görmek tahmin edilenden daha büyük kazançlar elde edileceğine, çocuklar gibi şen olacağına, genç kimselere eğitim vereceğine veya akademisyen olacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok iyi gelişmeler yaşayacağına, kinin ve nefretin de ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Falda yavru beyaz yunus balığı görüldüğünde atılan her adımda daha büyük başarılar kazanılacağına, şimdiye kadar yaşadığı sıkıntılarının sona ereceğine, çok uzun bir zamandan beri yapılan işte hiç beklenmedik şekilde maddi krize girileceğine rivayet eder.

Falda doğuran yunus görüldüğünde deyim yerindeyse elinin döneceğine, nankörlük ve vefasızlık göreceğine, sevilen ve değer verilen bir kişinin ihanetine uğranacağına, maddi anlamda hiçbir zaman dara düşmeden yaşanacağına, ancak daha sonra gururuna bu durumu yediremeyerek kendisinin de gidip başka birini dolandırmaya çalışacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda yunus resmi görüldüyse iş hayatında iniş yaşanacağına, kendisinin ve ailesinin geleceğine, askıda kalan işlerini nihayete erdireceğine, kardeşler arasında büyük bağın daha da sağlamlaşacağına, maddi imkânların günden güne artması sayesinde hayır getirecek yollara girileceğine, hayal ettiği herşeye bu dönem içinde yavaş yavaş kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir yorum

  1. iyi günler benim kahve falımda büyük deniz resmi çıkmış.içinde yunus balığı gördüm.yunus balığı adeta gülüyor gibi agzını açmış.yukarı doğru çıkan bir merdiven,merdivenin tam orta basamaklarında duran kadın ve erkek çıkmış.kadının başı üzerinde iki yüzük şekli çıkmış.ev resmi var ama ev henüz boş,hiç eşya yok içinde.4 rakamı çıkmış evin içinde.kafeste muhabbet kuşuna benzer iki küçük kuş çıkmış.yanan bir mum sembolü gördüm birde.elinde çiçek buketi tutan biri var,ama arkasına sanki saklamış bunu gibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir