AnaSayfa / kabuk fal anlamları / Falda yumurta kabuğu görmek

Falda yumurta kabuğu görmek

Falda yumurta kabuğu görmek kazancın eskisine oranla daha da artacağına, atılımlarda ve girişimlerde bulunacağına, hayırlı bir şekilde başlayan olayların ve gelişmelerin zarara sebep olacağına, dost ve akrabaları ile mutlu olacağına, yoklukla ve gözyaşıyla geçen günlerini de geride bırakacağına, yaptığı hataları sürekli tekrarlayacağına ve zor zamanlar geçireceğine alamet eder.

Falda yumurta kabuğu gördüyseniz

  • Her ne kadar leri atılıp direksiyona geçmek isteseniz bile, şimdilik gözlemci olmak daha yararlı olacağa benziyor.
  • Sorumluluklarınızı doğru şekilde paylaştırmadan harekete geçmemenizde fayda var.

Falda kırık yumurta kabuğu görülmesi atacağı doğru adımlar ve yapacağı akıllıca hamleler sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine, endişe edilen durumların ortadan kalkacağına, huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine, yönetici kişiliği ile koltuğundan ültimatomlar vererek büyük işleri bitireceğine, çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda pişmiş yumurta kabuğu görülmesi her zaman çok başarılı olacağına, bir sebeple bu akrabası ile son kez konuşup aralarındaki ipleri koparacağına, yaşanan üzücü olaylardan ötürü insanlardan kısa bir süreliğine kopulacağına yorulur.

Falda kırılmış yumurta kabuğu görüldüğünde bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, iş sahibi olup yönetici koltuğunda oturacağına, bunun da kendisini en yukarılara taşıyacağına, onlar sayesinde borçlarından kurtulacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda yumurta kabuğu yediğini görülmesi gerçekleştiren çalışmaların yeterli verimi sağlayacağına, karşılaşılan kötü olaylardan ötürü istenmeyen durumlara düşüleceğine, hayata daha sıkı tutunacağına inanılmaktadır.

Falda haşlanmış yumurta kabuğu görüldüğünde şanssızlıkla boğuşacağı bir iş hayatına sahip olacağına, maddi olarak çok kazanç elde edileceğine, sokağa çıkamaz ve arkadaşlarıyla görüşemez olacağına, bir sebeple uzun zamandan beri üzerinde kafa yorduğu ve birçok kez bozup yeniden kurduğu bazı planları askıya alacağına, hane halkının başına çok vahim bir olay geleceğine işaret eder.

Falda beyaz yumurta kabuğu görüldüğünde bir sebeple çok sıkıntılı ve zor günler yaşayacağına, bir sebeple yapılan işin kısa bir zaman içinde gözden geçirilip farklı şekillerde yapılması ya da yerini yeni bir işe bırakması gerektiğine ve bu şekilde daha doğru bir iş yapılacağına, ağız tadının bozulmayacağına ve yaşamının da kolaylıklarla geçeceğine alamet eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.