AnaSayfa / yonca fal anlamları / Falda yonca görmek

Falda yonca görmek

Falda yonca görmek geçiminin ve hayatının kolaylaşacağına, kişinin maddi gelirinin çok düşeceğine, var olan borçların kapatılıp zararların giderileceğine, hayırlı bir yola girileceğine, zor durumda olanın da halinin gittikçe kötüleşeceğine, yoksul için zenginliğe alamet ettiğine inanılır.

Falda yonca gördüyseniz

  • Çeşitli iş birliklerinizde işler hızlanabilir.
  • Duygularınızı dile getirmeniz durumunda özel hayatınızda ilişkileriniz gelişebilir.

Falda yonca evcimik görüldüğünde hayallerindeki insanla karşılaşacağına, işlerin çığırından çıkacağına, canını dişine takarak kazandıklarını kaybedeceğine, ancak bu kazancın yeteri kadar uygun bir yere ve doğru bir şekilde aktarılamamasından ötürü çok büyük sorunlar yaşanacağına, bazı kişilerin ortaya atacağı dedikodulara çeşitli şekillerde malzeme olunacağına, eline geçen büyük fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine inanılır.

Falda yonca ağacı görüldüğünde fal kapatanın sağlığına geri kavuşacağına, kapanmış defterlerin yeniden açılacağına, çok iyi yerlere geleceğine, güzel giden bir ilişkinin bozulacağına, falı kapatan kişinin hiçbir önemli ve ciddi sorunu olmayacağına, ortaya koyduğu projelerin kıskanan kişiler tarafından kötüleneceğine alamet etmektedir.

Falda yonca tohumu görüldüğünde bir takım sorunlar çıkacağına ve kazancın düşeceğine, ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına, yeni işler yapılacağına, evliliklerin bitme noktasına geleceğine ve büyük üzüntüler yaşanacağına, ruhsal olarak hastalık yaşayacağına ve günden güne daha kötüleşeceğine işaret eder.

Falda tarlada yonca görmek arkadaşlarını ve dostlarını da iş yaptığı camiadan seçeceğine, satışlarının ya da üretiminin artacağına, geç de olsa huzura erileceğine, çalışmalarının kendisine mutluluk getireceğine, rakiplerini ve düşmanlarını geride bırakacağına, fal kapatanın geçim derdinin biteceğine rivayet eder.

Falda yonca çiçeği görüldüğünde çok büyük ve hayırlı çalışmalara girileceğine ve bu sayede sıkıntı ve sorunlarından kurtulacağına, yapılan yanlışlardan dönülerek çok daha sakin ve aklı başında bir hayat sürdürüleceğine, nefsine hakim olamayan kişilerin daha fazlasını isterken daha da kötü bir duruma düşüleceğine, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine, çok iyi bir çevreye sahip olunacağına yorulur.

Falda saksıda yonca görülmesi aldığı kararların ve attığı adımların çevresi tarafından destekleneceğine, işlerine ve kazancına nazar değeceğine, rakiplerine karşı fark atarak onları gerisinde bırakacağına rivayet eder.

Falda altından yonca görülmesi çok hayırlı ve helal rızıklara kavuşacağına, içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına ve çok hayırlı günler görüleceğine, bazı kişilerin ortaya atacağı dedikodulara çeşitli şekillerde malzeme olunacağına, daha iyi yaşantıya ve geçime kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Falda biçilmiş yonca görüldüğünde kişinin duygusal davranarak aldığı kararlar sonrasında geleceğini riske atacağına, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına, ayrıca geçim derdi nedir bilmeyeceğine, güzel bir geleceğin yaklaşmasına, ortak olarak gireceği bir işte kazanç sağlayacağına tabir olunur.

Falda yonca yaprağı görülmesi yaşamının plan ve program içinde olması sayesinde kurulu bir düzeninin olacağına, isteklerine ve arzularına kavuşacağına, hayatı boyunca hep yeni birşeyler daha öğrenmenin çabasında olacağına, eline geçen paranın hayatını bir hayli rahatlatacağına inanılmaktadır.

Falda üç yonca görüldüyse sevinçli ve güzel haberler alınacağına, sadece toplumda gözden düşmekle kalmayacağına, sürekli bir rahatsızlık içinde olacağına, bihaber olduğu konularla ilgili doğru ve kesin bilgilere ulaşacağına yorulur.

Falda yonca otu görüldüyse iş yaşamında tüm dikkatleri üzerine çekeceğine, diğer kişilere yol gösterici olunacağına ve hayırlı bir işle ilgili destek verileceğine, ruhsal bir hastalık ile mücadele etmek zorunda kalacağına ve kendisini yalnız hissedeceğine, verilen bir sözün yerine getirileceğine alamet eder.

Falda yonca biçmek görüldüğünde kaybedilen şeylerin tekrar kazanılacağına, şansının ve kısmetinin de ömür boyu açık olacağına, kendisini üzen ve kıran kişilerden uzak duracağına ve çok daha rahat ve güzel günler geçireceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna gireceğine, çalışmaların bol kazanç getireceğine işaret eder.

Falda yonca bahçesi görüldüğünde huzurlu günler geçirileceğine, masrafların bu dönemde artış göstereceğine, çok zor dönemlerin geçirileceğine, belki özel hayatında sıkıntılar yaşayacağına, bolluk ve bereket yakalayacağına, rakiplerin ve çekemeyenlerin bu sayede yenilgiye uğratılacağına ve rahata erileceğine yorulmaktadır.

Falda dörtlü yonca görülmesi solan yüzünün güleceğine ve elinin de bolluğa kavuşacağına, bazı kişilere karşı sesini yükselteceğine ve el kaldıracağına, daha sonra işle ilgili bazı çalışmalar için toplantılar yapılacağına, sorunlarının ve dertlerinin çözümü için bazı fırsatlar yaratacağına, büyük bir boşluğa düşeceğine, çok kötü ve üzüntülü bir döneme gireceğine rivayet etmektedir.

Falda yonca küpe görmek satışlarının ve üretiminin yükseleceğine, kıtlığa ve yokluğa düşeceğine, elde bulunan maddi olanakların kaybedileceğine yorulur.

Falda evinde yonca görmek mutluluğun ve kazancın daim olacağına, arka arkaya pek çok aksilik ve zorluk ile karşılaşacağına, geçim derdinin son bulacağına, müjdeli gelişmeler yaşayacağına ve hayatının en güzel günlerini geçireceğine delalet etmektedir.

Falda beyaz yonca görmek özellikle küçük iş yerleri açma düşüncesinde olanlar için işlerin kısa sürede büyüme göstereceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından bir nebze olsun uzaklaşacağına, ağız tadına ve keyfe kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Falda kendimi yonca bahçesinde koşarken görüldüyse atılan adımların maddi ve manevi olarak çok zarar vereceğine, kötü durumların ortadan kalkacağına, kişinin açığını arayan bir yöneticinin eline koz verilmesi halinde iş hayatının zora gireceğine, aşka ve sevgiye olan inancını kaybedeceğine, emeğinin karşılığını almaya başlayacağına, çok büyük atılımlar yapılarak üst mevkilerde bir yere terfi edileceğine tabir olunur.

Falda yonca yüzük görmek kötü olayların birbiri ardına yaşanacağına, bunun da onun için büyük bir rahatlık ve kolaylık olacağına, aile hayatı ile ilgili çok güzel bir haberin alınacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda yonca altın görmek özellikle genç bir insana iş imkanı sağlayarak hayır duası alacağına, bolluk ve bereket dolu günler yaşanacağına, öyle durumların insanlar tarafından takdir edileceğine, sürpriz olayların meydana geleceğine işaret ettiği söylenir.

Falda yonca samanı görülmesi falı kapatan kişinin sabrının zorlanacağı olaylar yaşayacağına ve kişinin adeta isyan noktasına geleceğine, kişinin kimseye muhtaç olmayacağına, işlerin günden güne artacağına, çarelere ve çözümlere ulaşacağına, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük ve mutluluk dolu gelişmeler yaşayacağına alamet eder.

Falda yonca dövmesi görülmesi böylelikle ezilmeden ve yıpranmadan rahat bir iş hayatı olacağına, çok sevinçli haberler alacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, yaşanacak kötü olayların ardından kısa süreli bir hastalık yaşayacağına, bir ev alma konusunda kısa sürede önemli adımla atılacağına, ruhani önderlik yapacağına delalettir.

Falda mor yonca görüldüğünde üzüntülerinden ve endişelerinden yakın bir zaman içinde kurtulacağına, verilen bütün emeğin karşılığının alınacağına, hayatının önceki yıllarının aksine daha inançlı biri olacağına, kazancının kısa süre içinde yarı yarıya düşeceğine, hilebaz biri ile iş yapıp aldatılacağınıza, hakkında iyi yorumlar yapılacağına alamettir.

Falda yonca toplamak görülmesi kariyer planı konusunda çok olumlu adımlar atılacağına, yarattığı üzücü durumun ortadan kalkacağına, moralini bozan durumlardan tez vakitte kurtulacağına, sıkıntılı bir dönemi aştıktan sonra çok iyi ve güzel günler yaşanacağına, dedikoduların hat safhaya ulaşacağına, hayal ettiği kariyerine de mutlaka ulaşacağına alamettir.

Falda kırmızı yonca görmek bazı engellerle karşılaşacağına, hayrını göremediği kazancıyla beraber bir sürü hastalıkla ve kazayla da uğraşmak zorunda kalacağına, iş hayatının günden güne kötü bir hale geleceğine delalet ettiği söylenir.

Falda yonca tarlası görülmesi gerçekleştireceği projeler sayesinde şansının açılacağına, kendisini güçsüz ve kimsesiz hissedeceğine, sorunların günden güne azalacağına, kendisinden beklenmeyen üstün bir performans göstererek sevdiklerini ve ailesini gururlandıracağına, şöhret ve hayır getireceğine işaret ettiği söylenir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir