AnaSayfa / bakım fal anlamları / Falda yoğun bakım görmek

Falda yoğun bakım görmek

Falda yoğun bakım görmek müşterilerinin çoğalacağına ve buna bağlı olarak kazancının da yükseleceğine, hayal ettiği şeylere kavuşacağına, çok tanınan ve sevilen bir kişi olacağına, kendisini ve sevdiği kişileri bazı konularda serbest bırakacağına, verilen emeklerin boşa çıkmayacağına ve istenirse bütün güçlüklerin üstesinden gelinebilineceğine, yaşadığı yerden uzak kalacağına ve özlem çekeceğine rivayet etmektedir.

Falda yoğun bakım gördüyseniz

  • Kendinize çeki düzen vermelisiniz.
  • Sevgiliniz ya da eşinizle, bazı arkadaşlarınız yüzünden bozuşabilir veya kavga edebilirsiniz.

Falda yoğun bakımda olduğunu görmek yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine, günbegün daha büyük kazanç elde edileceğine, eline geçen bütün fırsatları titiz davranmasına rağmen boşa harcayacağına, bilge ve kudretli kimselerle karşılaşılacağına inanılır.

Falda çocuğunu yoğun bakımda görüldüğünde kişinin ailesini mutlu edecek işler yapacağına, parasal sıkıntıların çok büyük olacağına, kötü durumlara düşürüleceğine, tartışmaların son bulacağına, arkadaşların ya da ortakların arasını açacağına, sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine delalet etmektedir.

Falda dedemi yoğun bakımda görüldüyse yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, sevdiği kişiler ile elbirliği yaparak daha büyük kazançlar elde edeceğine, ruhlarına mevlit okutacağına, işlerinin açılacağına ve yüzünün de güleceğine, büyük üzüntüler yaşayacağına ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine, mutluluğunun ve konforunun da kaçacağına işaret ettiği söylenir.

Falda kızını yoğun bakımda görülmesi kudretli ve hikmetli kimse olacağına, çok yüklü kazançlar elde edileceğine, beklenmedik bir anda gelecek bir miras haberi ile çok mutlu olunacağına, geleneklere aykırı ve İslami hayattan uzak bir yaşama sahip olunacağına yorumlanmaktadır.

Falda hastanede yoğun bakım görülmesi yaşansa bile çok kısa süre içinde ve sıkıntı çkmeden çözüleceğine, gidilen yolda çok büyük başarılar kazanılacağına, geç de olsa kendine mutlaka şifa olacağına ve hayır getireceğine, yolculuk sırasında çok büyük gelişmeler yaşayacağına ve yolculuktan döndükten sonra iş hayatına farklı boyuttan bakacağına ve bu sayede neredeyse kimsenin aklına gelmeyecek çalışmalar gerçekleştireceğine inanılır.

Falda arkadaşını yoğun bakımda görülmesi ne denli büyük olursa olsun kötü şansın uzaklaştırılacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve zor bir duruma düşeceğine, dünya nimetlerinin daha fazlasına sahip olacağına ve neşesinin de yerine geleceğine yorumlanmaktadır.

Falda kardeşini yoğun bakımda görmek üzüleceğine ve yıpranacağına, ticarette hileye ve fesada düşmeyeceğine, az bir sermayeyle yeni atılımlar yapacağına, uzun ya da günübirlik bir tatile çıkacağına tabir olunur.

Falda sevgilini yoğun bakımda görüldüğünde hiç beklenmedik bir işten yüklü miktarda para geleceğine, fal kapatanın güzel haberler alarak sevineceğine, eski bir davanın tekrar açılacağına, gösterilen çabaların deyim yerindeyse meyvelerini vereceğine yorulmaktadır.

Falda yoğun bakımda çalıştığını görülmesi daha sonra bu hobinin iş olarak benimseneceğine, sıkıntı çekilen olayların kısa süre içinde çok sorun yaratacağına, mülkünün peşine düşecek düşmanları olacağına, sorunların kısa zaman içinde zorluk çekmeden çözüm bulacağına, kazancının günden güne azalacağına yorulmaktadır.

Falda yoğun bakım odası görülmesi işlerine engel olan kişiler ile ilişkilerini koparacağına ve daha iyi bir hayata kavuşacağı bir işe gireceğine, işlerini çok iyi yerlere getireceğine, insanlara yardım edeceğine, çok büyük özgüven kazanacağına, uzun uğraşlar sonucu kurulan işte çok iyi hamleler yapılması sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, büyük bir mutluluk ve sevinç dolu bir haber alacağına delalet eder.

Falda babamı yoğun bakımda görüldüyse ailenin desteği ile sorunların kısa sürede hallolacağına, yakın bir zamanda çok daha kazanç getirecek ve etraftaki herkesin yararlanabileceği bir işe girileceğine ve bu işte patronluğa kadar yükselerek çok daha başarılı adımlar atılacağına, oturulan semtte çıkarılan bir dedikoduya malzeme olunacağına ve haklıyken haksız duruma düşüleceğine, maddi olarak çok daha rahat edilecek ve yardıma muhtaç insanları yardım isteklerine karşılık verilecek bir döneme girileceğine rivayet eder.

Falda yakınını yoğun bakımda görmek ev halkından biri için bir kişi ile görüşüleceğine, yaşadığı sorunların katlanarak devam edeceğine, zaman zaman bu işyerinde verilen hizmetle ilgili olarak seminerlere gidileceğine delalettir.

Falda yoğun bakım hastası görülmesi içine düştüğü sıkıntılardan kısa bir zaman içinde herhangi bir sorun yaşamadan kurtulacağına, birçok hayalin gerçekleşmesine vesile olacağına, hayal ettiği herşeye bu dönem içinde yavaş yavaş kavuşacağına, atılacak adım sayesinde çok büyük başarı kazanacağına işaret eder.

Falda eşini yoğun bakımda görülmesi aksiliklerin ve engellerin giderileceğine, elinde bulunan imkânları boşa harcayacağına, sevilen bir kişinin kısa süre önce bozulan sağlık durumuyla ilgili olumlu haberler alınacağına, iş dünyasında çok konuşulacak bir mevkiye sahip olunacağına, böylece büyük kazançlar elde edileceğine delalet ettiği söylenir.

Falda anneyi yoğun bakımda görülmesi daha başarılı ve kazançlı olacağına, kendisini yavaş yavaş toparlayarak bu kişinin hayatına olan etkilerini geriye çevirmeye çalışacağına, işinde çok önemli noktalara gelmeyi başaracağına alamet ettiği söylenir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir