AnaSayfa / balık fal anlamları / Falda yılan balık görmek

Falda yılan balık görmek

Falda yılan balık görmek kısmetin artacağına ve şansın döneceğine, zor geçen bir iş döneminin kolay bir şekilde atlatılacağına, keyfinin ve moralinin kaçacağına, bir iyi bir kötü devam eden işlerinin kendisine fayda ve hayır getireceğine, tövbelerinin Allah katında karşılık göreceğine, hayırlı adımlar atacağına rivayet etmektedir.

Falda yılan balık gördüyseniz

  • Sorunlar ne kadar ağır olursa olsun.
  • Maddi açıdan maceraya atılmamanızda fayda var.

Falda büyük yılan balığı görülmesi umutsuzluğa ve geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, insanlar arasında konuşulur ve yayılır olacağına, hayat içinde güzel ve mutlu yaşanacağına, işyerine ve haneye bolluk ve bereket geleceğine delalet etmektedir.

Falda sarı yılan balığı görüldüğünde karşısına çıkan kötülüklerden herhangi bir zarar görmeyeceğine ve aile hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşayacağına, makam ve rızık sağlayacağına, emeklerinin kendisine mutluluk getireceğine, çok büyük yenilikler yapacağına ve her zaman çok daha akıllıca düşünüp kendisini geliştireceğine, bilerek suç işlemeye ve günahkâr olmaya, kurulan bir ortaklıktan ötürü büyük zararlara girileceğine rivayet etmektedir.

Falda yılan balığı yakaladığını görmek malından ve parasından kaybedeceğine, çevresindekilerin gerçek yüzlerinin ortaya çıkacağına, maddi sıkıntıların kurulacak bir ortaklık sayesinde ortadan kalkacağına, kafasındaki tüm soru işaretlerine de cevap bulacağına rivayet etmektedir.

Falda beyaz yılan balığı görüldüğünde kazaya ve belaya çok yaklaşacağına, çok kötü olaylar ile karşılaşacağına, planların alt üst olacağı olayların yaşanacağına, ele güne muhtaç olacağına inanılmaktadır.

Falda renkli yılan balığı görülmesi sevilen ve sayılan biri olunacağına, güzel sözler işitmesinin yanında iyi haberler de alacağına, farklı hobiler ve alışkanlıklar gelişeceğine işarettir.

Falda mavi yılan balığı görmek yakın zaman içinde büyük başarılar kazanacağına, projelerinin beklediği ilgiyi ve takdiri alacağına, işlerinin çok hızlı bir şekilde toparlanacağına, maddi sıkıntılardan kurtulmaya tabir olunur.

Falda siyah yılan balığı görüldüğünde daha başarılı ve kazançlı olacağına, birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine, hem maddi hem manevi olarak büyük zorluklar yaşayacağına, dertlerin çözüme kavuşacağına alamet etmektedir.

Falda kırmızı yılan balığı görüldüyse alınteri ile kazanılan paranın hayırlı bir iş için bir kenara konulacağına, hayallerin bir bir gerçekleştirileceğine, çok zahmetli durumlar ile karşılaşacağına, hayır ve iyilik dolu işler yaparak kendisini huzurlu hissedeceğine rivayet eder.

Falda pişmiş yılan balığı görülmesi dünya nimetlerinin pahalı ve lüks olanlarına kavuşacağına, kendisini düşünmenin dışında sevdikleri için de her zaman çaba harcayacağına, sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, çalıştığı işyerinin üst yöneticileri tarafından çok iyi bir mevkiye getirileceğine inanılır.

Falda ölmüş yılan balığı görüldüyse her konuda şansının yanında olması nedeni ile başarı elde edeceğine, çok güzel bir projenin geçirileceğine ve başarılı bir kişi olunacağına, işlerinin aksamasına ve uzun yıllardan beri sürdürdüğü bir dostluğun bitmesine sebep olacak bir sorun yaşayacağına, doğru olanı seçeceğine, asla pes etmeyeceği gibi herkese örnek bir vatandaş olarak yaşayacağına, kısa vadede olmasa bile uzun vadede büyük maddi kazanç sağlayacağına delalet eder.

Falda yılanın balığı yediğini görülmesi huzurunun bozulmasıyla beraber yaşamının güvenilirliğinin de azalması ile ilgili bir durum yaşayacağına, büyük maddi ve manevi problemler yaşayacağına, yakın bir zaman içinde çok sorun yaratan bir konuyu çözüme kavuşturacağına, ölmüş büyüğünün cennette olduğuna, geniş rızık elde edeceğine yorulur.

Falda uçan yılan balığı görüldüyse ekonomik olarak darlığa düşeceğine, fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine, daha büyük ve helal kazançlar elde edeceğine ve mutlu olacağına, kısmetinin açık olacağına ve şansının hayatı boyunca yaver gideceğine yorulur.

Falda uzun yılan balığı görmek çok tanınan ve sevilen bir kişi olacağına, kendine dikkat edeceği ve bu nedenle hayatın kendisini yıpratamayacağına, sıkıntılarının son bulacağına, keyfinin ve huzurunun kaçacağına böylece çektiği üzüntü ve sıkıntı nedeni ile hastalanıp yatağa düşeceğine, şansının her zaman yaver gideceğine, karşısında esas duruşa geçilecek kadar itibar kazanacağına ve zaferler elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Falda yılan balığının ısırdığını görülmesi sorumluluklarının ve yükümlülüklerinin artacağına, iş konusunda da istenilen başarıların elde edileceğine, çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine, bir sebeple insanlar ile arasına büyük bir mesafe koyacağına, zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine, verdikleri destekten ötürü çok teşekkür edeceğine inanılır.

Falda yeşil yılan balığı görüldüğünde kendisini seven bir arkadaşının ön ayak olması ile koşulları daha iyi olan bir iş sahibi olacağına, sorunların çözüm bulacağına ve çözümsüz gibi duran bir işin çözüleceğine, kazançta zarar edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.