AnaSayfa / zıbın fal anlamları / Falda yeşil zıbın görmek

Falda yeşil zıbın görmek

Falda yeşil zıbın görmek bir süre bu durumun devam edeceğine ancak daha sonra yaşanacak olan bazı güzel gelişmeler sayesinde sorunların çözüm bulacağına, asosyal bir insan haline geleceğine, büyük mutluluklar yaşanacak bir döneme girileceğine, her daim bereketli işler yapacağına, ele geçen fırsatların hayır getireceğine, ele geçen parada artış olacağına yorulur.

Falda yeşil zıbın gördüyseniz

  • Aynı an da çok fazla işe yetişmeniz gerekebilir.
  • Evliyseniz, eşinizle beraber bütün hayatınızı etkileyebilecek bir konuda karar vermeniz olasıdır.

Falda mavi zıbın görmek yeni yerler göreceğine ve yeni arkadaşlıklar kuracağına, kişinin başarısızlığa düşeceğine, yapılan atılımların rahat bir hayatın kapısını açacağına, kendisini çaresiz hissedeceğine, bundan sonra birlikte yürüme kararı alacağına, eline geçen kazançla yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine işarettir.

Falda pembe zıbın görüldüğünde gerekirse başkaları ile ortaklık içine gireceğine veya işbirliği yaparak amacına ulaşacağına, zor zamanlar yaşanacağına, karşılaşılan bir tehlikenin ya da riskin sağduyu ve sükûnet sayesinde yok edileceğine, fal kapatanın sadece iyi olmaktan ve şifa bulmaktan başka bir şey düşünmeyeceğine bu süreçte hayatın kıymetinin de farkına varacağına, kısa zamanda çok güzel bir işin başına geçeceğine rivayet etmektedir.

Falda beyaz zıbın görüldüyse aldığı bazı önlemler sayesinde büyük başarılar kazanacağına, rahat ve güzel günlere sahip olunacağına, endişelerin kısa süre içinde sona ereceğine, maddi olarak üstünlük elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda siyah zıbın görmek işlerini kısa zamanda büyüteceğine, kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine, kendine olan güvenini yitireceğine, böylelikle yere daha sağlam basmayı başaracağına delalettir.

Falda sarı zıbın görüldüğünde hayırlı bir kişi ile bir birliktelik yaşanacağına, emek ve değer verdiği kişilerden nankörlük ve vefasızlık göreceğine, kısmetin yaşanacak olan kötü bir olay yüzünden tamamen kapanacağına, bazı kişilerin kalbini kıracağına, yaptığı işin de sıkıntılı olması sebebiyle istenmeyen durumlara düşeceğine ve maddi olarak büyük bir darbe alacağına, çabaladıktan sonra hiçbir konuda hevesinin kursağında kalmayacağına delalet ettiği söylenir.

Falda turuncu zıbın görüldüğünde çok büyük ve değerli işlere imza atacağına, hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına, alacağı bazı kötü haberler yüzünden üzüleceğine işarettir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.