AnaSayfa / yüzük fal anlamları / Falda yeşil yüzük görmek

Falda yeşil yüzük görmek

Falda yeşil yüzük görmek kötü günler geçireceğine, sevindirici olaylar yaşayacağına, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine ve çok büyük rahatlık sağlayacağına, iş yerinde üst yönetimde kendisine yere bulacağına, kişinin başarılarının artacağına, yeni çalışmalar ortaya konacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda yeşil yüzük gördüyseniz

  • Dostlarınız arasındaki bir kadından önemli bir sıkıntı görmeniz olasıdır.
  • Hangi konuda çalışmak veya ilerlemek istediğinize karar vermeniz gerekiyor.

Falda mavi yeşil yüzük görüldüyse sevdiği kişilerle büyük mutluluklar yaşayacağına, çok daha uzun bir ömre sahip olacağına, çok önemli noktalara geleceğine, kişinin kazancının da beklentilerinin çok üstünde olacağına, sevilen bir eşyanın çalınacağına, o kimseler sayesinde eline pek çok olanağın geçeceğine alamet etmektedir.

Falda yeşil yüzük kutusu görmek yapılan hataların kısa bir zaman içinde telafi edileceğine, hayırlı ve güzel olaylar sayesinde rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, kötü niyetli bir kişinin başa açacağı bela yüzünden uzun süre sorunlarla boğuşulacağına, fal kapatanın yakın bir zamanda çok büyük ve ağır bir hastalığa yakalanabileceğine, sıkıntılarını bir köşeye bırakarak daha doğru bir kişi olmak için çaba göstereceğine ve mutlu olacağına, her geçen gün daha büyük kazançlar elde edeceğine inanılır.

Falda parmağında yeşil yüzük görülmesi oldukça büyük başarılara, dost sandığı o kişinin kendisine karşı hiç de iyi niyetler taşımadığını fark edeceğine ve kendisinin de ona karşı kendini korumanın ve kurtarmanın çarelerini bulacağına, rahat edilecek bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine, yapılan işlerin kazanç getirmenin aksine zarara yol açacağına, parasının ve malının eksilmeyeceğine işarettir.

Falda zümrüt yeşili yüzük görülmesi hayat içinde yepyeni bir sayfa açılacağına, yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına ve her şeyin yoluna gireceğine, kırgınların ve küskünlerin barışacağına, maddi ve manevi çok büyük kazançlar elde edeceğine, doğru iş ortaklığı yapacağına yorumlanır.

Falda su yeşili yüzük görüldüyse o kişi ile tutkulu ve büyülü bir aşk yaşayacağına, önünde güzel ve başarılı günler olacağına, keyfinin ve ağız tadının da yerine geleceğine, eşler arasında tartışmalı bir dönemin yaşanacağına, gelirinin de artmayacağına, yeniden doğmuş gibi olacağına delalettir.

Falda yeşil yüzük taşı görmek maddi ve manevi açıdan çok büyük zarara uğrayacağına, üzüntülerinin sona ereceğine ve hayatının geri kalanında şansının ve bahtının açık olacağına, maddi ve manevi açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine işaret etmektedir.

Falda yeşil yüzük taktığını görüldüğünde para yerine geçen herhangi bir belgenin karşılığı olmadığına dair bir haber alınacağına, işlerin ve projelerin başarı ve kazanç getireceğine, evlatlarının hayırlı olacağına, başarılarının ve zaferlerinin çoğalacağına, büyük bir servete kavuşacağına, o kişiler ile bu sayede çok daha iyi zamanlar geçireceğine inanılır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir