AnaSayfa / üzüm fal anlamları / Falda yeşil üzüm asması görmek

Falda yeşil üzüm asması görmek

Falda yeşil üzüm asması görmek yaşadığı yerden uzak kalacağına, arabasını ve toprağının olacağına, iş konusunda da istenilen başarıların elde edileceğine, yapılan çalışmaların sürekli artarak başarı sağlayacağına, sabredip içine attıklarını yüksek sesle söylemeye karar vereceğine ve bu yönde davranacağına, kendisini eve kapatacağına delalet ettiği söylenir.

Falda yeşil üzüm asması gördüyseniz

  • Sizden çok fazla talebi olan kişilerden uzak durun.
  • Eğitimsel çalışmalar ya da felsefik inançlarınızı gözden geçirmeniz gelecek projelerinize perspektif kazandırmanızı sağlayabilir.

Falda siyah üzüm asması görülmesi maddi sıkıntıların biteceğine, elindeki malların gideceğine, daha fazla kazanç sağlayacak bir işe girileceğine, sorunlarını bu sayede ortadan kaldıracağına, eskisinden çok daha motive olmuş şekilde hareket edeceğine, rızkındaki artış sayesinde hem evini daha iyi geçindireceğine işaret eder.

Falda kırmızı üzüm asması görüldüğünde kırgınlıkların sona ereceğine, sevdiği kişilerle bir sorun yaşayacağına, yanlış işlere girip mutsuz olacağına işaret eder.

Falda uzun üzüm asması görüldüğünde özellikle anne tarafından kalacak bir miras ile çocuklarının hayatını da garanti altına alacağına, fal kapatanın bu durumu fark ederek akıllıca davranarak bu kişileri birbirine düşüreceğine, müşterinin çoğalacağına ve fal kapatanın yüzünün güleceğine, maddi olarak sorun yaşayan kişilere iş vereceğine inanılır.

Falda üzüm asma yaprağı görüldüğünde maddi manevi zengin bir yaşam sürüleceğine, kendisine söylenen her sözü fazlasıyla ölçüp biçeceğine, bunun için gerekli alt yapıyı oluşturmanın yollarını bulmaya çalışacağına alamet ettiği söylenir.

Falda beyaz üzüm asması görüldüğünde belirsizlik ve huzursuzlukla geçen günlerinden kurtulacağına, kişinin oturmuş ve kurulu bir düzeni olacağına, sevdiği bazı kişilerden alacağı destek sayesinde çok iyi çalışmalar gerçekleştireceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını da atlatması için çok etkili olacağına, resmi bir göreve getirileceğine, sevgiyi kaybederek ömür boyu pişman olacağına alamet etmektedir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir