AnaSayfa / otobüs fal anlamları / Falda yeşil renkli otobüs görmek

Falda yeşil renkli otobüs görmek

Falda yeşil renkli otobüs görmek böylelikle ezilmeden ve yıpranmadan rahat bir iş hayatı olacağına, ticarette kendisi için hangisi daha isabetli olursa o kola yönleneceğine, ele geçen parada artış olacağına, hayatı boyunca karşısına eşsiz fırsatlar çıkacağına, ancak bu kazancı beklemediği anda kaybedeceğine, sevdiği kişilerden kötü sözler duyacağına tabir olunur.

Falda yeşil renkli otobüs gördüyseniz

  • Çevrenizdeki insanlarla daha iyi geçinmek için kendinizi fazla zorlamak durumunda kalabilirsiniz.
  • Yaşça sizden büyük olan kişiler ile olan ilişkilerinizde gerek maddi gerekse manevi açıdan destek alabilirsiniz.

Falda beyaz renkli otobüs görüldüğünde yapılan çalışmalar ve gerçekleştirilen projeler ile büyük adımlar atılacağına, ağır günler geçireceğine, geçmişin kötü izlerinin silineceğine, unuttuğu birçok duyguyu bu kişi ile tekrar hatırlayacağına, para hesabı yapmadan her istediğini alacağına, üzücü olayların çok kısa zamanda unutulup yerini güzellikler ile geçen günlere bırakacağına işaret etmektedir.

Falda turuncu renk otobüs görülmesi hayattan maksimum düzeyde zevk alınacağına, çok sağlıklı ve sıhhatli biri olunacağına, eşiyle arasına nifak sokulacağına ve kişinin kendisini ifade etmekte çok zorluk çekeceğine delalet eder.

Falda kırmızı renk otobüs görmek üzüntülü bir haber alınacağına, hayırlı bir kısmetle tanışacağına, kişinin her zaman kendisine güvenerek hareket edeceğine yorumlanır.

Falda mor renkli otobüs görülmesi mutluluk ve bereket dolu haberler alınacağına, çok kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, saç stilini ve giyim kuşamını değiştireceğine alamet etmektedir.

Falda sarı renk otobüs görüldüyse problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına ve hayallerine kavuşup mutluluk ve huzur içinde bir hayat süreceğine, sorunlarının Allah’ın izni ile ortadan kalkacağına, deyim yerindeyse sevdiği bir kişiye bir dokunup bin ah  işiteceğine, sıkıntılarının son bulacağına ve her adımda daha başarılı bir kişi olup çok hızlı bir şekilde yükselişe geçeceğine, hane içinde kavgalara ve tartışmalara tanık olunacağına, ailesini çok daha iyi şartlarda yaşatmayı başaracağına delalet ettiğine inanılır.

Falda mavi renk otobüs görülmesi daha hızlı ve daha güvenli adımlar atılacağına, eski günlerine geri dönmek için çabalayacağına, hayırlı bir kısmet bulup evliliğe adım atacağına, gidilen yolda karşılaşılan engellere rağmen birçok kişi ile çeşitli bağlar ve ortaklıklar kurularak başarı kazanılacağına, hayatındaki rahatlığın artacağına, çok sıkıntılı bir döneme gireceğine ve eline geçen cüzi miktarda kazanç ile zararı az da olsa kapatmaya çalışacağına delalet eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir