AnaSayfa / defter fal anlamları / Falda yeşil kaplı defter görmek

Falda yeşil kaplı defter görmek

Falda yeşil kaplı defter görmek bir sebeple nerede yanlış yaptığını ve hangi kararı yanlış verdiğini oturup uzun uzadıya düşüneceğine, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, kazandıkları ile daha iyi yatırımlar gerçekleştireceğine, kazaya ve belaya yakın olacağına, huzur ve mutluluk yaratan olaylar yaşanacağına, başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına delalettir.

Falda yeşil kaplı defter gördüyseniz

  • Pek çoğu gelişimi desteklerken, bazıları gelmeket olan önemli şeylerin müjdecisi olabilir.
  • Sabrınızı kaybedebilirsiniz.

Falda pembe kaplı defter görüldüyse huzur ve rahatlık sağlayacak bir ortam içinde bir yuva kurulacağına, maddi konularda zayıf düşeceğine, inancını yitirmeyen tanıdıklarına şükranlarını ileteceğine, anne ve baba duası alınacağına, günahlarından kurtulmak için Allah’a sığınacağına rivayet etmektedir.

Falda mavi kaplı defter görülmesi uzun soluklu bir ilişkinin sona ereceğine ve zor bir kişinin yanında işe başlanacağına, yüklü miktarda paralar ve çok büyük başarılar kazanacağına, kendi başına sorunların üstesinden gelmeye çalışacağına, isim yapmış kişiler tarafından büyük bir çalışmaya dâhil edileceğine ve terfi yolunun açılacağına, güçlü ve dimdik şekilde ayakta duracağına, dertlerinden yavaş yavaş kurtulacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda kırmızı kaplı defter görüldüyse evli kişiler için ise evdeki huzurun günden güne daha çok artacağına, çevresindekilere karşı vefasızlık edeceğine, kişinin pek çok açıdan kendisini mutlu ve yenilenmiş hissedeceğine işaret ettiği söylenir.

Falda beyaz kaplı defter görüldüyse hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, kul hakkına girmeyeceğine, görülen tanıdık erkek aile büyüklerinden biri ise dileklerin Allah katında kabul göreceğine, hayatında olumlu değişiklikler olacağına alamet etmektedir.

Falda kara kaplı defter görüldüyse sıkıntılarını dile getirmek istese de bir sonuç alamayacağına, yeni bir alışkanlık edinileceğine, iş sahibi olup yönetici koltuğunda oturacağına, sıkıntılardan kurtulup ferahlamaya inanılır.

Falda deri kaplı defter görmek huzurunun ve mutluluğunun yerine geleceğine, yaptığı işler sayesinde kazancının ve malının daha da artacağına, neşesinin yerine geleceğine ve yüzünden gülümsemenin hiç eksik olmayacağına alamet ettiği söylenir.

Falda siyah kaplı defter görülmesi işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine, helal yollardan kazandıklarını huzur ve ağız tadı ile yiyebilme kısmetine sahip olacağına, fal kapatanın tüm sıkıntılarının ve çektiği zahmetin artık son bulacağına delalet ettiği söylenir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir