AnaSayfa / altın fal anlamları / Falda yeşil içinde altın görmek

Falda yeşil içinde altın görmek

Falda yeşil içinde altın görmek yaptığı iyiliklerin kişinin hayatında olumlu karşılıklar bulacağına, uzun saatler boyunca ve neredeyse hiç dinlenmeeden iş için çaba göstereceğine, tartışmalar yaşanıp aile huzurunun tamamen bozulacağına, sorunlu bir kişi ile tartışma yaşanacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi ve sevdiği kişiler ile işlerine büyük etki edecek çalışmalar yapması sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına, sorunların akıl yoluyla çözüleceğine çekilen çilelerin biteceğine ve ferahlığa çıkılacağına yorulur.

Falda yeşil içinde altın gördüyseniz

  • İlişkilerde tartışmalar söz konusu olabilir.
  • Planlarınızı önemsemeniz güç kazanmanızı sağlayabilir.

Falda evin içinde altın görülmesi dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına, bekarsa yakında evleneceğine ve mutlu olacağına, büyük bir çalışma içine girmişken yaşayacağı kötü olaylar yüzünden çok üzüleceğine, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına alamet etmektedir.

Falda mendil içinde altın görüldüyse geçim kolaylığı içinde olacağına ve deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek fırsatlar elde edeceğine, çok büyük çaba sarfedeceğine, moralinin genel olarak yerinde olacağına, uzun süredir olmadığı kadar eğleneceğine ve daha sık sosyal ortamlarda bulunma kararı alacağına, fırsatların kısa süre içinde aile hayatına büyük ve güzel haberler getireceğine, sıkıntıların yakın zaman içinde yapılacak hayırlı çalışmalar sayesinde son bulacağına işaret eder.

Falda bozuk para içinde altın görülmesi maddi olarak büyük bir atılım gerçekleştireceğine, tabiri caizse yüzünün düşmesine neden olacağına, sabit olan işinin ve gelirinin elinden gideceğine inanılır.

Falda kına içinde altın görüldüğünde sevdiği ve değer derdiği bazı kişilerden çok büyük bir ihanet göreceğine, üzüntülerinin ve yaşadığı zorlukların artacağına, büyük işlere girileceğine, o işi canlandıracağına tabir olunur.

Falda taşın içinde altın görüldüğünde her işinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, eğitim ve sağlık konularında büyük bir karar verileceğine, elinde bulunan imkânları yetenekleri ile birleştirerek çok hayırlı işlere imza atacağına, sıkıntılarını ve yaşadığı zor günleri geride bırakacağına işarettir.

Falda testi içinde altın görüldüyse çok etkili ve doğru kişiler ile tanışmasına vesile olacağına, kendisi hakkında dedikodu çıkaran insanları gereken cezayı almaları için adli makamlara şikâyet edeceğine, ortaklık kurulan bir işte ihanet görüleceğine, üzüntülerinin yerini sevincin ve mutluluğun alacağına alamettir.

Falda deniz içinde altın görüldüyse büyük bir parasal sorundan ötürü iflas edileceğine, çaresiz durumlarda kalacağına, maddi rahatlık yaşayan kişinin ailesiyle beraber kalkınacağına, askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine, dertlerin ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda biteceğine rivayet etmektedir.

Falda çömlek içinde altın görülmesi sevilen bir kişi ile birlikte iş hayatına girileceğine, kişinin kendisini hayallerine ve hedeflerine taşıyacak kapıları rahatlıkla açacağına ve gözünü diktiği her şeyi elde edeceğine, kişinin kazancını artırmak uğruna hileli yollara başvuracağına yorulmaktadır.

Falda kesenin içinde altın görülmesi işlerin düzelmesi için yeni bir yol seçileceğine, büyük bir ilgi ve değer göreceğine, ortaklık kurulan bir kişiden ihanet görüleceğine, başının hiç dara düşmeyeceğine yorulur.

Falda kömür içinde altın görüldüğünde böylece kişinin hafifleyeceğine, kara ve kötü günlerin kapısını çalacağına, ihtiyaçlarını giderebileceğine ve sahip olmak istediklerine ulaşacağına, girişilen çalışmaların maddi ve manevi açıdan zarar vereceğine, yakınında tuttuğu ve çok güvendiği kişilerden birinden ihanet göreceğine işarettir.

Falda avuç içinde altın görülmesi kısmetinin ve şaşının her zaman yerinde olacağına, gidişatı düzeltmek için verilen kararların endişe ve sıkıntı getireceğine, işinde zarar edeceğine, elindeki işi bitirmeden başka işlere yönelen kişinin motivasyonunun da bozulacağına işaret ettiği söylenir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir