AnaSayfa / çiçek fal anlamları / Falda yeşil çiçek görmek

Falda yeşil çiçek görmek

Falda yeşil çiçek görmek uğradığı zararlardan kurtulmak için alacağı borçlardan bir türlü kurtulamayacağına, evlatlarından memnun olacağına, hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına, kazanılacak başarılar sayesinde üst yönetimin dikkatinin çekileceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zamanda sona ereceğine, iyi bir maaşla yeni bir işte çalışacağına rivayet eder.

Falda yeşil çiçek gördüyseniz

  • Daha diplomatik olmakta fayda var.
  • Ailenizle zaman geçirmenin faydasını görebilirsiniz.

Falda balkonda yeşil çiçek görüldüyse gözlerinin mutluluktan parlayacağına ve acılarının da dineceğine, insanlara karşı çok daha anlayışlı olacağına, onlarla ağız tadında ve bol muhabbete kalacağına, daha rahat ve huzurlu bir dönemin açılacağına, herhangi bir zarar yaratmadan hızlı bir şekilde biteceğine alamet ettiği söylenir.

Falda saksıda yeşil çiçek görülmesi işlerin yarattığı stresten ve gerginlikten kurtulmak için kısa süreli de olsa bir tatile çıkılacağına ve kurulan hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, emrinde insan çalıştıracağına, büyük bir iş eğitim fırsatı yakalanacağına, ümitlerinin son bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda bahçede yeşil çiçek görüldüyse gerçekleştireceği çok büyük bir proje ile birçok kişi tarafından isminin duyulacağına, büyük bir adım atılacağına, geçmiş ile hesaplaşacağına ve yakınlarındaki kişileri de analiz ederek tüm ilişkilerini gözden geçireceğine, kişinin muradına ereceğine ve bol kısmet alacağına, alınacak iş tekliflerini değerlendirerek başka sektörlerde de aynı başarılı çalışmaları yineleyeceğine, herkesin takdirini toplayacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda canlı yeşil çiçek görülmesi maddi darlık çekmeden ama çok da zengin olmadan bir hayat sürdürüleceğine, hiçbir eksiğinin bulunmayacağına, doğru ve kişiyi geleceğe en güvenli yollardan taşıyacak kararların alınacağına delalettir.

Falda sarı yeşil çiçek görüldüyse daha sonra yaşanacak tatsız bir olayın ardından haklı olunduğunun anlaşılacağına, olumsuz haberler alacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine ve mutlu bir beraberlik yaşanacağına, üzüntülerin son bulacağına ve sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, daha hızlı ve daha güvenli adımlar atılacağına yorumlanır.

Falda uzun yeşil çiçek görüldüyse yaptığı işten ve attığı adımlardan pişman olacağına, çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine, kısmetinin ve şansının da kapanacağına, rahat bir yaşama kavuşulacağına inanılır.

Falda evde yeşil çiçek görülmesi elinde bulunan imkânların bollaşacağına, çevresinin kendisi gibi varlıklı kimselerle dolacağına, sevilen ve değer verilen kişiler ile çok büyük bir ortaklığa girileceğine, fal sahibi çalıştıkça kendisine cömert davranacağına delalet etmektedir.

Falda tuvalette yeşil çiçek görüldüğünde zengin olunacak bir işe girileceğine, rahatsızlık yaratan bir işin çözüm bulacağına, kendisine çok faydası dokunacak bilgilere ulaşacağına, yaşam standartlarının ve hayat kalitesinin düşeceğine delalet etmektedir.

Falda elinde yeşil çiçek görmek ne kadar uğraşsa da bir türlü işin içinden çıkamayacağına, kötü bir duruma düşürüleceğine, her geçen günün daha sıkıntılı bir şekilde biteceğine rivayet etmektedir.

Falda köklü yeşil çiçek görülmesi işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, kalifiye elemanlar arasına gireceğine, gereğinden fazla açıldığı için de maddi zorlukların kapıda olacağına alamettir.

Falda beyaz yeşil çiçek görülmesi sevdiği kişilerden birinin yaptığı büyük bir hata yüzünden başının çok ağrıyacağına, büyük bir sorun yüzünden ertelenmiş olan hayallerin gerçekleştirileceğine, makbul ve helal olandan vazgeçmeyeceğine, amaçlarını gerçekleştirmek için büyük fırsatlar elde edeceğine ve bu konuda kendisini seven kişilerin desteğini alacağına, hastalıkların sona ereceğine ve sağlıklı günlerle beraber huzurun da artacağına rivayet etmektedir.

Falda kırmızı yeşil çiçek görüldüğünde manevi yönden çok büyük ferahlık yaşanacağına, günü birlik tatillere çıkacağına, verilen sözlerin tutulacağına ve rahat edileceğine, daha derin bir ruhani hayata sahip olması ile beraber çevresindekilere de inancı hakkında doğru bilgiler vermeyi vazife edineceğine yorulur.

Falda yeşil çiçeğin kırıldığını görüldüyse sorunlarının ve problemlerinin de son bulacağına, hayattan yana yüzünün güleceğine, çok sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine, işlerin günden güne daha kötü bir hal alacağına, imkanlarını zorlayarak hedeflerini büyüteceğine ve ideallerine sımsıkı sarılacağına, bir sebeple bir an önce durumu düzeltmesi gerektiğine ve eğer düzeltmezse yakın bir zaman içinde bazı kötü olaylar yaşayacağına işaret etmektedir.

Falda yeşil çiçek büyüdüğünü görüldüyse aile hayatının çok daha mutlu bir hal alacağına, hafif ve iyi hissedeceğine, kişinin elini attığı her işten alnının akı ve büyük zaferlerle çıkacağına, eşlerin birbiri ardına büyük tartışmalara gireceğine, bir sebeple çok büyük sıkıntılar yaşayacağına ve maddi ve manevi olarak çok zorluk çekeceğine, çok büyük işlere adın yazdıracağına delalet eder.

Falda büyük yeşil çiçek görüldüğünde ancak bu durumların kısa süre içinde olumlu bir hal alacağına, kendisini bambaşka bir yola sevk edeceğine, kısa süre içinde ünlü bir kişi olunacağına, yanlış anlaşılmalardan dolayı sürekli kendini ispat etmek zorunda hissedeceğine, daha iyi yaşantıya ve geçime kavuşacağına, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine alamet ettiği söylenir.

Falda yapay yeşil çiçek görülmesi işlerini kısa bir zaman içinde yoluna koyacağına, el attığı her işte herkesi kıskandıracak başarılar elde edeceğine, herkesi doğru yola çağıracağına inanılmaktadır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir