AnaSayfa / böcek fal anlamları / Falda yeşil böcek görmek

Falda yeşil böcek görmek

Falda yeşil böcek görmek bazı sıkıntılar ve sorunlar yüzünden daha önce yarım bırakmak zorunda kaldığı çalışmaları tamamına erdireceğine, işlerinin yaver gideceğine, malından ve parasından olacağına, çocuk sahibi olunacağına, ancak sabır göstermesi sayesinde sorunların çok hayırlı ve başarılı bir şekilde çözüme kavuşacağına, kafasının rahat edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda yeşil böcek gördüyseniz

  • Birdenbire fazlasıyla duygusallaşabilirsiniz.
  • Genelde dinamiksiniz.

Falda büyük yeşil böcek görülmesi yaşama dört elle sarılacağına, hazırlık yapılan bir çalışmanın bol kazanç getireceğine ancak bazı kötü olaylar yaşanacağına, yaptığı işlerin çok iyi kazançlar getireceğine, eksik olan yanının tamamlayacağına ya da kendisini yetersiz gördüğü bir konuda geliştireceğine yorulur.

Falda üzerinde yeşil böcek görüldüğünde bulunacak bir kaynak sayesinde bu projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine, yapılan yardımların karşılığının kısa zaman içinde alınacağına, güzel evlatlar yetiştireceğine, bunun kendisine ilaç gibi geleceğine alamet ettiği söylenir.

Falda küçük yeşil böcek görüldüğünde kişinin başarıdan başarıya koşacağına, mutluluğunu da kendi sevinci ve mutluluğu bileceğine, maddi olarak ferahlığa çıkacağına ve refah içinde bir hayat süreceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda tavanda yeşil böcek görmek sevilen ve iyi anılan kimse olacağına, hayali kurulan eve ulaşmaya, çok büyük kazançlar elde edip iyi yerlere geleceğine ve başarılı bir kişi olacağına, kendisine hayır ve uğur getirecek işler yapması sayesinde zenginliği yakalamayı başaracağına alamet ettiği söylenir.

Falda saçta yeşil böcek görmek kendisine çok daha fazla yetki verileceğine, kısa bir süre de olsa çaresiz ve eli kolu bağlı oturmak zorunda kalacağına, iş yerinde sevilmeyen ve kimsenin konuşmak istemediği biri haline geleceğine, fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine alamet eder.

Falda evde yeşil böcek görüldüyse uzun süredir ayrı olunan biri ile biraraya gelineceğine ve mutlu olunacağına, hayır duaları alacağına, çok hayırlı işlere yatırım yapacağına, insanlar tarafından yüzüstü bırakılacağına, üzüntülerinin sona ereceğine ve çok uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği şeylere en kısa zamanda rahat bir şekilde ulaşacağına, çalışma arkadaşları ile keyifli günler geçirileceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda kafada yeşil böcek görülmesi girdiği bütün işlerde kendisini ispatlayacağına, işlerinde verimsiz hale geleceğine, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, aile içerisinde sık sık tartışmalar olacağına, hataların telafi edileceğine ve zamansız gelen kötü bir durumun tatlıya bağlanacağına, hem toplumun hem de ailenin çok sevineceğine yorulur.

Falda saçında yeşil böcek görüldüğünde maddi ve manevi açıdan büyük atılımlar yapacağına, kendisini çaresiz ve yalnız kalmış gibi hissedeceğine, uzun süreden beri birlikte olduğu bir kişiden ayrılacağına, çevresindeki herkese yardımcı olacağına, kişinin başkasının yardımı ile yerden kalktığını görmesi ise başkalarından yardım almadan konum ve para sahibi olamayacağına, manevi olarak rahat edeceği kadar maddi olarak da yükseleceğine inanılır.

Falda parlak yeşil böcek görülmesi sevilen ve sayılan biri olunacağına, dertlerinden yavaş yavaş kurtulacağına, herkes tarafından takdir edilen ve sevilen biri olacağına, gelecekle ilgili olarak verilecek kararların hayat içerisinde çok büyük bir etki yaratacağına, sorunlu bir durum ile karşı karşıya kalacağına ve büyük bir hastalık yüzünden kendisini uzun bir süre kötü hissedeceğine yorulur.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir