AnaSayfa / perde fal anlamları / Falda yeni perde görmek

Falda yeni perde görmek

Falda yeni perde görmek bütünlük ve dayanışma içinde kalacağına, içinde bulunduğu büyük sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına, karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine ve çok mutlu olacağı bir hayata adım atacağına, bir sebeple işlerinde zamanlama hatası yapacağına, kız çocuğunun olacağına, kaçırdığı fırsatları çok iyi adımlar atarak tekrar kazanacağına yorumlanmaktadır.

Falda yeni perde gördüyseniz

  • Aşırı tepkiler veren, aşırı harcamalara meyilli olan veya bazı şeyleri fazla hafife alan bir kişiyle yaşanacak problemler duygusal kararlar almanıza neden olabilir.
  • Öfkenizi veya duygularınızı açıkça göstermeniz durumunda askıda kalmış maddi veya sağlıkla ilgili problemler daha da kötüleşebilir.

Falda yeni perde aldığını görüldüyse bir kere yaptığı hataya bir daha yapmayacağına, üzgün ve karamsar olacağına, mevkilerinin yüksek olacağına, hayır getiremeyecek bazı kişilerle muhatap olunacağına, kazanılan paranın makbul ve mukaddes amaçlar için harcanacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda evde yeni perde görülmesi yokluk ve fakirlik göreceğine, güzel ve kötü duyguların birarada yaşanacağına ve çok güzel olayların baş göstereceğine, hayatının eğlenceli ve güzel hale geleceğine yorumlanmaktadır.

Falda yeni perde taktığını görülmesi insanların hayatına müdahale etmesine fırsat vermeyeceğine, içini kemiren kuşkuları alt edeceğine, sevdiği kişiler ile sürekli vakit geçireceğine, insanlar ile ilişkilerde daha iyi bir konuma gelineceğine, uzun zaman önce çok tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, mutluluğun ve başarının sırrını çözmeyi bileceğine tabir olunur.

Falda yeşil yeni perde görüldüğünde çok büyük ve güzel çalışmalara imza atılacağına, atılan her adımda daha kötü bir durumla yüzleşileceğine, büyük boyutta bir maddi zararla uğraşmak zorunda kalınacağına, böyle işlere kalkışacağına, işle ve aile ile hayırlı ve güzel haberlerin alınacağına, çok hayırlı işlere yatırım yapacağına yorumlanmaktadır.

Falda camda yeni perde görüldüyse çok büyük bir zenginliğe kavuşup mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, adının fesada karışacağına bu nedenle de toplumdaki tüm saygınlığını yitireceğine, çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine ve hayırlara vesile olacağına, çok mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olacağına, yakın bir akrabanın yaşadığı sağlık sorununun tedavisi için çaba gösterileceğine ve sevinçli haberler alınacağına, fal kapatanın kendisini kötü hissetmesine sebep olan bu olayın ardından zamanla daha güzel işler başaracağına yorulur.

Falda beyaz yeni perde görülmesi bunun rahatlığını ve huzurunu yaşayacağına, işlerin günden güne daha kötü bir duruma düşeceğine ve rahatsızlık yaşanacağına, aile hayatı ile ilgili çok güzel bir haberin alınacağına alamet ettiği söylenir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.