AnaSayfa / bina fal anlamları / Falda yeni bina görmek

Falda yeni bina görmek

Falda yeni bina görmek finansal açıdan kritik bir noktaya geleceğine, varlıklı biri ise mal varlığının daha da artacağına, kötü ve üzücü durumlar ile karşılaşacağına, rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, yabancı uyruklu bir kimse ile evlenileceğine, hasta olanın da iyileşeceğine yorulmaktadır.

Falda yeni bina gördüyseniz

  • Yakında işler netleşmeye başlayacak, şimdilik sakin şekilde bir köşede beklemenizde fayda var.
  • Ciddi diyaloglar önemli sonuçlar verebilir.

Falda köyde yeni binalar görülmesi çok büyük maddi ve manevi zararlar ile karşılaşacağına, işlerin kendiliğinden açılacağına ve problemlerin birbiri ardına patlak vereceğine, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine işarettir.

Falda yüksek yeni binalar görmek borcu olan kişinin borçlarını ödeyeceğine, sevdiği kişilerle arasının çok küçük bir sebepten ötürü bozulacağına, başarıya giden yollarını açacağına, evini ve ailesini unutacağına işarettir.

Falda yeni binaların yıkıldığını görmek kişinin geri planda kalacağına, iş ile ilgili tüm sıkıntıların ve sorunların çözüme kavuşacağına, manevi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşeceğine delalettir.

Falda yeni bina yapıldığını görüldüğünde kötü bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine, yapılan işin karşılığının alınamayacağına, kesilmeyecek rızık ve kazanç sahibi olacağına, bol kazançlı bir işe girileceğine ve zengin olunacağına, en ufak hatasını bile erkenden fark ederek önlem alacağına yorulur.

Falda büyük yeni bina görmek birçok ortak nokta olduğunun fark edileceğine, kişinin keyfinin yerine geleceğine, kişinin sabit ve garanti bir geliri olacağına, destek istediği kişilerden destek alamayacağına, çalışmalarının yarıda kalacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda beyaz yeni bina görülmesi uğradığı zararları bu kişilerden karşılayacağına ve daha sonara bu kişileri cezalarını çekmeleri için kolluk kuvvetlerine vereceğine, sevdiği kişilerin mutlu olacağına, sıkıntı veren durumların ve sorunların bu sayede ortadan kalkacağına, maddi durumun orta halli seyir izleyeceğine delalet ettiği söylenir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.