AnaSayfa / Falda yelken görmek

Falda yelken görmek

Falda yelken görmek iş hayatında türlü sıkıntılara düşüleceğine, zamanı daha doğru kullanmak için uğraşacağına, sağlık sorunlarından ötürü daha doğal ve sağlıklı bir hayat seçileceğine, çare aramasına rağmen bir türlü çare bulamayacağına ve üzüntüden ötürü daha da kötü duruma düşeceğine, asil kimselerden çıkacağına, yeni mekânlara gireceğine ve yeni işlere atılacağına tabir olunur.

Falda yelken gördüyseniz

  • Zamanı doğru kullanamamak sorun yaratabilir.
  • İş arkadaşlarınızla tartışmaktan kaçının.

Falda büyük yelkenli gemi görüldüyse maddi açıdan rahata erileceğine, hayır getirecek ve iş dünyasında sarsılmaz bir yer edinilmesine katkı sağlayacak kişiler ile ortak olunacağına, hayırlı kapılar açılacağına, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine ve mutlu olunacağına, birine olan borcunu başka birine borçlanarak kapatacağına ve böylece yine borçlanacağına delalet eder.

Falda oyuncak yelkenli görülmesi büyük sorunlarla boğuşulacağına, huzur ve rahatlık sağlayacak bir ortam içinde bir yuva kurulacağına, gidilen yolda çok büyük bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, ağır konuşmaları yüzünden bazı dostlarını kıracağına alamet etmektedir.

Falda beyaz yelken görmek gelecek ve geçim kaygısının başlayacağına, arkanızdan işler çeviren kötü niyetli bir insanı mağlup etmeye, duygularının ön plana çıkacağına, ahiret inancına göre yaşanacağına, çalışmalarının dikkatleri üstüne çekmesi sonucu büyük miktarda paraya sahip olacağına rivayet eder.

Falda mavi yelkenli görüldüğünde kaybetme ve başarısız olma korkusuna yakalanacağına, mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, her zaman yepyeni fırsatlar ile karşılaşılacağına, hayatının istediği gibi ilerleyeceğine, içinde bulunduğu sağlıksız ruh halinden ve bedenindeki ağrılarından kurtulacağına, kötü niyetli kişilerle pazarlığa oturulacağına rivayet eder.

Falda deniz üstünde yelkenli görüldüyse güzel gelişmeler yaşanacağına, hayırsız bir kişinin yaptığı bir hatanın telafi edilmeye çalışılacağına, hayırlı işlerde bulunup sevap işleneceğine, zarara sebep olan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına yorulmaktadır.

Falda denizde yelken görüldüğünde yakasını belalardan ve belalı işlerden sıyıracağına, bir işe girdiği sırada ya da bir çalışmayı bitirirken bu kişinim engel olması ile karşılaşacağına ve bu yüzden bu kişi ile olan tüm diyaloğunu kopardığına ve artık farklı şekillerde bu kişiye cevap vereceğine, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine ve hayırlı bir yola çıkılacağına, helal rızık elde edeceğine ve iş konusunda sıkılmayacağına, ahiret hayatını hiçbir zaman unutmayacağına tabir olunur.

Falda uçan yelkenli görmek kazancını ve mal varlığını arttırmak için günaha gireceğine, bazı kişilerle tartışma yaşayacağına, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda denizin içinde yelkenli görüldüğünde çok güzel ve mutluluk verici bu adım ile sevgi dolu ve çok büyük bir huzura ereceği bir yuvaya sahip olacağına ve bu sayede kendisini hiç olmadığı kadar rahat hissedeceğine, üzüntülerin biteceğine ve hayal edilen şeylere kavuşulacağına, o kişiyle münakaşaya düşeceğine ve karşı karşıya kalacağı olaylar yaşayacağına, eşlerine karşı baskın davranacaklarına ancak her koşulda anlayış görecekleri için bu durumun ilişkiye zarar vermeyeceğine tabir olunur.

Falda gemi yelkeni görüldüğünde düşmanların barışacağına ve küslüklerin sona ereceğine, insanlar tarafından kötü muameleye uğrayacağına, çalışmaların hayırlı kapılar açacağına, tersliklere ve aksiliklere sebebiyet vereceğine, kapanmış defterlerin yeniden açılacağına, işlerine bereket geleceğine yorulmaktadır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir