AnaSayfa / kaka fal anlamları / Falda yatakta kaka görmek

Falda yatakta kaka görmek

Falda yatakta kaka görmek mali olarak sıkıntıya düşeceğine, böylece kazancın ve özgüvenin artacağına, maddeden çok maneviyata önem vereceğine, iyilik yaptığı insanlardan kötülük göreceğine, yarıda kalan işlerini tamamlayacağına, çözüm yolları bulamayacağına işaret eder.

Falda yatakta kaka gördüyseniz

  • Daha fazla çalışmayı gerektirse de, işinizle ilgili işleri tamamlamanız, problemli yerleri düzeltmeniz gerekiyor.
  • Pratik uygulanabilir düşünceler üreteceksiniz.

Falda oğlunun yatağa kaka yaptığını görüldüğünde atılan adımların hayırlı olaylara vesile olacağına, bir süre durulmayan olayların ve halledilemediği için sürüp giden meselelerin ortaya çıkacağına, yaşam biçimi ile de insanların övgüsünü kazanacağına işaret ettiği söylenir.

Falda eşinin yatağa kaka yaptığını görmek Allah’tan korkması gerektiğini unutmayacağına, son zamanlarda işlerinde yaşanan sıkıntıdan kurtularak ferahlığa çıkacağına, boş yere korku duyulacağına yorumlanır.

Falda yatağa kaka yaptığını görüldüğünde sevilen kişiler ile daha önce yapılmamış bir işe girileceğine, kazancının Allah’ın yardımı ile çok büyük oranda artacağına, işlerinin iyi yönde ilerleme göstereceğine işarettir.

Falda yatağa kaka bulaştığını görüldüyse iş hayatında çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek işlere imza atacağına, elinde bulunan imkânların bitmek üzere olacağına, düşmanlarla beraber oturmaya, bir sebeple falı kapatan kişiye uygun olmayan ancak geçim sıkıntısı çektiği bir dönemde zorunlu olarak meşakkatli bir işte çalışmaya başlayacağına delalet ettiği söylenir.

Falda çocuğun yatağa kaka yaptığını görmek eline geçen kazancın çok hayırlı bir şekilde artacağına, yoksul kimselere hayırlarla dolu iyiliklerde bulunulacağına, güzel bir hayatı olacağına, büyük çabalar sonucu açılan kapıların teker teker kapanacağına yorulmaktadır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir