AnaSayfa / Falda volkan görmek

Falda volkan görmek

Falda volkan görmek yakın bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, rahatsızlık veren ve aile bireylerini birbirine düşüren bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, kırılan kalbin onarılacağına ve kırgınlık yaşanmış bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine, çekilmez ve bunaltıcı hale gelmeyeceğine, zararlarını alacağı destek sayesinde ortadan kaldıracağına, daha dikkat çeken  ve iş konusunda tercih edilen bir kişi olunacağına alamet etmektedir.

Falda volkan gördüyseniz

  • Bir yatırım yapmayı düşünüyorsunuz.
  • Hoş sohbetlerin olabileceği ortamlara misafirliğe gidebilirsiniz.

Falda volkan yanardağ görüldüğünde çok büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere gelineceğine, anlaşma sağlayıp el sıkışacağına, sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, yaşayacağı sıkıntılı ve kötü durumlar yüzünden üzüleceğine, hayallerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine işarettir.

Falda küçük volkan görüldüğünde bir süre daha sıkıntı çekeceğine, büyük adımların atılıp çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, kaçan fırsatların yeniden kazanılacağına, uzunca bir süre büyük sıkıntılar yaşayacağına, hane içerisine huzur ve mutluluk dolacağına, çekilen sıkıntıların son bulacağına inanılmaktadır.

Falda volkan ateşi görüldüğünde zarar göreceğini bile bile bazı çalışmalar yapmak için adımlar atacağına, müşterilerinin çoğalacağına ve buna bağlı olarak kazancının da yükseleceğine, zorluklar karşısında yılmadan çalışıp tüm işlerin altından kalkılacağına, hayatındaki aksiliklerin ve engellerin ortadan kalkacağına işaret eder.

Falda volkan ismini görüldüğünde rahatsızlıkların son bulacağına, geriye doğru gideceğine, Allah’ın yardımı ve izni ile çok güzel işlere gireceğine, asosyal bir insan haline geleceğine, sorunların çabucak halledileceğine, kişinin hayallerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine delalettir.

Falda patlayan volkan görüldüyse iş hayatında alınacak zaferler sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına, en ufak hatasını bile erkenden fark ederek önlem alacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın zamanda kurtulacağına, hiç düşünmediği kadar büyük başarılar kazanacağı bazı işlere gireceğine yorulur.

Falda sönmüş volkan görmek var olan saygınlığını da yitirip çok sıkıntılar çekeceğine, hastalıkların da kalıcı olmayacağına, uzun zamandan beri içinde bulunduğu parasal krizden alacağı destek sayesinde çok kısa bir zaman içinde kurtulacağına, yeniden çok güzel hayaller kurmaya başlayacağına, bolluk ve bereket yaşayacağına, mutluluk dolu bir döneme girileceğine tabir olunur.

Falda aktif volkan görüldüğünde dost sandığı o kişinin kendisine karşı hiç de iyi niyetler taşımadığını fark edeceğine ve kendisinin de ona karşı kendini korumanın ve kurtarmanın çarelerini bulacağına, uyumsuz bir kişi ile kurulan bir ortaklık yüzünden gereksiz bir stres altına girileceğine, eğlenceli günler yaşayacağına, yeni kararları sayesinde yüzünün güleceğine, başından uğursuzlukların ve belaların eksik olmayacağına, alacağı desteği kısa bir zaman içinde çok sorun yaşadığı bir problemi çözeceğine delalet ettiği söylenir.

Falda volkan patlaması görüldüyse kısa süre içinde büyük başarı sağlanacağına, zor zamanların biteceğine, hayatının kalan kısmında da o kimseyle birlikte işler yapacağına, kendisini çok kötü ve yorgun hissedeceğine alamet etmektedir.

Falda volkan dağı görüldüyse işlerinin açılacağına ve hayatının düzene gireceğine, yokluk içine gireceğine, engel teşkil edeceğine, hanesinde mutluluk ve sevginin hüküm süreceğine rivayet etmektedir.

Falda volkan lavı görüldüyse girilen bir işte beklenmedik bir zararla karşılaşılacağına, uğranılan zararların kısa süre içinde telafi edileceğine, sorunun nereden kaynaklandığına ve nasıl çözüleceğine kafa yormak içim çok çabalayacağına, kişinin gönlünün ferahlayacağına inanılmaktadır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir