AnaSayfa / vazo fal anlamları / Falda vazo görmek

Falda vazo görmek

Falda vazo görmek umutsuz ruh halinden sıyrılacağına, rahat ettirecek bir işe girileceğine, yaşamına farklı bir yön vereceğine, işle ilgili olarak yaptığı çalışmaların yeni iş kapıları açacağına, çok üzüldüğü ve sıkıntıya düştüğü durumların son bulacağına, dileklerinin yerine geleceğine inanılır.

Falda vazo gördüyseniz

  • Kendinizde veya hayatınızda olumlu farklılıklara yardım edecek kişisel değişiklikler yapabilirsiniz.
  • Çok yorulmanıza rağmen fazla şikayetçi olacağınız söylenemez, çünkü sonunda siz kazançlı çıkacaksınız.

Falda birinin vazo kırıldığını görülmesi çok iyi paralar kazanılacağına, işlerinin istediği gibi gerçekleştirebileceğine, kendisine iyilik ve güzellik getirecek yeniliklerle karşılaşacağına, aile bireyleri ile rahat bir ömür sürüleceğine yorulur.

Falda kahverengi vazo görmek olayın fazla büyümeden ve alevlenmeden tatlıya bağlanacağına, heveslerinin de azalacağına, elde edilen kazancın günden güne daha da fazla artacağına, iyi olan hayatının ve hayat şartlarının kısa süre içinde olumsuz yönde değişmeye başlayacağına inanılır.

Falda boş vazo görüldüğünde hayırlı ve güzel günler göreceğine, şanssızlık yaşanılacağına ve girilen işlerden elin boş dönüleceğine, gönül ilişkilerine ağırlık verileceğine, gönül işlerinden yana hep şanslı olacağı gibi son kararını da isabetli vereceğine, kendisi kadar ailesinin de mutlu mesut günler geçireceğine, çok mutlu ve güleryüzlü bir insan olacağına işarettir.

Falda değerli vazo görmek huzurlu ve işlerin açılacağı bir döneme girileceğine, yakasını belalardan ve belalı işlerden sıyıracağına, kişinin düzeninin oturacağına ve işlerinin bundan sonra kendisinin istediği yönde ilerleyeceğine, onlara karşı zafer kazanacağına rivayet eder.

Falda vazo çiçek görüldüğünde ayrılmış olanların kavuşacağına, ikili ilişkilerde üçüncü bir şahıs tarafından sıkıntı yaşanacağına, hayır duaları ve iyi dilekler alacağına, maddi olarak güç ve kuvvet edineceğine işaret ederken aynı zamanda da fal kapatanın zor durumda olan bir kimseye iylik ve hayır yaparak onun gönlünü kazanacağına alamet eder.

Falda pembe vazo görülmesi birçok ortaklık kurulacağına, sağlığına veya güzel ahlaka kavuşacağına, huzursuzluk ve endişe gibi durumların ortadan kalkacağına delalet eder.

Falda sarı vazo görüldüğünde eline geçen fırsatların çok iyi kazançlar sağlayacağına, parasının ve malının artacağına ve bu sayede adından da çokça söz ettireceğine, çok hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına, işlerin her geçen gün daha kötü bir hal alacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda vazoda kırmızı güller görüldüğünde beklediği hayırlı ve güzel haberleri bir türlü alamayacağına, diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına, aksi halde çok daha kötü bir durumla karşılaşacağına, gördüğü saygının ve sevginin artacağına, iş için beklenen hayırlı haberlerin geleceğine ve aile hayatında çok mutlu olunacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda vazoda gül görülmesi beklenmedik bir yerden büyük parasal destek geleceğine, alınacak kötü bir haber yüzünden işlerin sarpa saracağına ve güzel başlayan bir birlikteliğin sona ereceğine, ruhani önderlik yapacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine, eşi tarafından her zaman hürmet göreceğine, ortak olarak gireceği bir işte kazanç sağlayacağına delalet ettiği söylenir.

Falda yeşil vazo görmek kazanç ve mal kaybına uğrayacağına, işlerin çok zor geçtiği bir dönemde kurulacak olan başarılı bir ittifak ile deyip yerindeyse iş dünyasında fırtınalar estirileceğine, beklentilerin hızla gerçek olacağına, mutlu bir insan olunacağına alamettir.

Falda mavi vazo görülmesi kendisine tuzak kuranları fark edeceğine, ihtiyaçlarını kolaylıkla ve gönlünce karşılayacağına, rahat bir hayata kavuşmak ve sevdiği kişiler ile çok mutlu olmak için büyük çaba harcayacağına yorulmaktadır.

Falda elinde vazo görüldüyse sıkıntılarla boğuşan bir akrabanın toparlanması için bir ortaklık kurulacağına, bunlardan istediği ve beklediği karı elde etmeyi başaracağına, sıkıntılardan kurtulup ferahlamaya, girilen bir işte beklenmedik bir zararla karşılaşılacağına, hayırlı bir işten büyük kazanç elde edileceğine delalet ettiği söylenir.

Falda süs vazo görülmesi büyük umutlarla girilmiş olan bir işte sıkıntılı günler yaşanacağına, atılan her adımla daha iyi bir insan olunacağına, imreneceği ve adından övgü dolu sözlerle bahsedeceği kimse haline geleceğine, gönül hoşluğunu yakalayacağına işarettir.

Falda uzun vazo görülmesi yaşadığı her günün kıymetini bileceğine ve yaşamından memnun olacağına, kendisini Allah’a yakınlaştıracak hayır işlerine daha çok vakit ve para ayırabilme şansına nail olacağına ve kaderinin yüzüne güleceğine, yaşayacağınız olumsuz gelişmeler nedeni ile neşenizin kaçacağına ve moralinizin bozulacağına, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına ve işyerine ve hanesine bolluk ve bereket geleceğine, sorunların ve dertlerin ardı arkasının kesilmeyeceğine, hayırlı ve başarılı işlere gireceğine ve çok daha büyük bir çaba göstererek kariyer planında basamakları hızlı bir şekilde tırmanacağına rivayet eder.

Falda kırılan vazo görüldüyse yeni bir yuva kurmak için uğraş verileceğine, sevilmeyen bir kimseden borç alınacağına, işlerinin tam da istediği şekilde ilerleyeceğine inanılır.

Falda gümüş vazo görmek ancak daha sonra ortaya çıkacak ve falı kapatan kişinin zor zamanlar geçirmesine ve aile hayatı içinde çok sıkıntılı ve zor durumlar ile karşılaşmasına sebep olacak olaylar yaşayacağına, yaşantısının çok daha kolay ve konforlu hale geleceğine, çok güzel olaylar ile karşılaşacağına, aile içinde bazı tartışmalar yaşanacağına, yaşanmış olan kırgınlıkların üzerine sünger çekileceğine, sıkıntılarını dile getirmek istese de bir sonuç alamayacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda çatlak vazo görüldüyse bugüne değin görmezden geldiği duygularını ortaya çıkaracağına, sıkıntıların aile bireylerinden alınacak yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına, eğer evli ise bir çocuk sahibi olacağına, sorunlarından kısa bir zaman içinde hiç zahmet çekmeden kurtulacağına alamet etmektedir.

Falda antika vazo görülmesi çok huzurlu bir aile ortamında yaşayacağına, duyduğu hiçbir şeye inanmayacağına, sevilen kişi ile yakın bir zaman içinde hayırlı bir karar verilip evlilik yoluna girileceğine, huzurlu ve güzel bir ömür süreceğine, bazı sıkıntılara düşeceğine, zamanında destek verdiği bazı insanlardan destek görmeyeceğine işarettir.

Falda altın vazo görmek ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına, kendisini eve kapatacağına, çok büyük üzüntüler ve sıkıntılar yaşanacağına, huzurlu ve rahat bir hayat yaşamaya başlayacağına, kendisi için uygun olmayan bir ilişkiyi sonlandıracağına delalet ettiği söylenir.

Falda siyah vazo görmek uzun bir zamandan beri ertelenen hayallerin gerçekleştirilmesi için çeşitli adımlar atılacağına, hayatının ve planlarının kendi istediği yönde ilerlemeye başlayacağına, yapılan işlerin bir kısmının karşılığının alınamamasından ötürü darboğaza girileceğine yorumlanır.

Falda bakır vazo görüldüğünde aydınlık geçen bir dönemin sıkıntıyla sona ereceğine, yaptığı çalışmaların beklenenden daha fazla kazanç getireceğine, büyük tartışmaların sonlanacağına, ticari ve maddi kaybın karşılanacağına, deyim yerindeyse kallavi bir kazanca kavuşacağına yorulmaktadır.

Falda ahşap vazo görüldüyse fakirlikten kurtularak çok daha rahat bir hayata başlayacağına, kötülüğe uğramadan yaşayacağına, maddi olarak ferahlık yaşanacağına, eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına inanılmaktadır.

Falda turuncu vazo görmek çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine ve kendisini bazı kötü ve üzücü durumlarda bulacağına, hastalığın nereden kaynaklandığını ve nasıl tedavi edileceğini sorgulayıp tedavi olacağına, parasal olarak çok büyük bir kazanç elde edileceğine, kendisine istediklerini getireceğine ve hoş sürprizler hazırlayacağına, dönülmez yollara gireceğine işaret eder.

Falda kırmızı vazo görülmesi elinde bulunan imkânlar ile çok hayırlı işler gerçekleştireceğine, bazen hile yapılıp iş görüşmelerinde öne geçileceğine, maddi ve manevi olarak da kayıpların olacağına, işlerin rast gideceğine rivayet etmektedir.

Falda mor vazo görüldüğünde herkes tarafından çok sevilen bir kişi olunacağına, son zamanlarda işlerinde yaşanan sıkıntıdan kurtularak ferahlığa çıkacağına, borçlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına, yaşam standartlarının ve evindeki bereketin artacağına, kişinin kısa süreli bir mali kriz yaşayacağına delalet eder.

Falda turkuaz vazo görüldüğünde çalışmalarının ve projelerinin yakın bir zaman içinde büyük kazanç elde edeceğine, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine, maddi ve manevi sorunların hiçbir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda vazoda papatya görmek hayırlı işlere girileceğine, aşka ve sevgiye olan inancını kaybedeceğine, aksi şekilde daha da kamçılayacağına, fal sahibi bekar ise evlilik fikrinin ailesi tarafından da destek göreceğine, çok büyük tartışmalar ve kavgalar yaşanacağına alamet ettiği söylenir.

Falda güzel vazo görüldüyse hayır getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir işe girileceğine, çeşitli çalışmalar gerçekleştirdiği için çok büyük kazançlar elde edeceğine ve etrafındaki insanların yapacakları kötü şeylerden ötürü onlarla arasının açılacağına, yeni kazanç kapılarının açılmasına vesile olacağına, sıkıntıların bazı hastalıklara sebep olacağına, fal kapatanın hayatında çok büyük sıkıntılar göreceğine alamet ettiği söylenir.

Falda çiçekli vazo görüldüyse bazı sebeplerden ötürü mutsuz olan bir kişinin yüzünün güldürüleceğine, bir sebeple uzunca bir süre boyunca kendisini aklamaya çalışacağına, mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, hane içinde sağlığın da huzurun da yerinde olacağına, kendisini çaresiz ya da güçsüz hissetmeyeceğine, borçları varsa ödeyeceğine ve aynı zamanda uzun bir ömre sahip olunacağına delalet etmektedir.

Falda toprak vazo görülmesi yılların emeğini ve birikimini de böylece kaybedeceğine, hayırlı ve yüksek mevkiye sahip olunacağına ve büyük zaferler kazanılacağına, bir sebeple yapılacak işlerde çok uğraş verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına, çok mutlu bir hayat yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Falda iki vazo görülmesi düştüğü zor durumdan kurtulacağına, çok büyük zorluklar ve sıkıntılar çekse bile bu kişi düzelene ve yatağından kalkana kadar bu kişiye yardım etmeye devam edeceğine, çok uzun zaman boyunca büyük zarar veren borçların sona erdirileceğine, onun sayesinde eksik olan bilgilerini tamamlayacağına ve kendisini bazı konularda ehil kimse durumuna getireceğine, Allah’ın hayırlı lütufları ile karşılaşacağına, rahat ve kazançlı bir işin başına geçeceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda su dolu vazo görülmesi huşu içinde devam edeceğine, kişinin el uzatıp destek olmasıyla rahatlayacağına, kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine inanılır.

Falda eski vazo görülmesi kıskanılacak projelere imza atılacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, insanlar ile arasında olan buzların yavaş yavaş eriyeceğine, huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine, sevdiği kişiyle birlikte mutlu bir yuvaya sahip olacağına, söylediği bir sözden ötürü pişmanlık duyacağına alamet eder.

Falda kırık vazo görmek çok zor ve sıkıntılı durumlar ile karşılaşacağına, bir sebeple çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalacağına, böylece daha büyük adımlar atılacağına alamet eder.

Falda tarihi vazo görülmesi işlerini yoluna sokacağına ve çok mutlu ve huzurlu olacağı bir döneme gireceğine, maddi ve manevi olarak büyük kazanç elde edeceğine, hiçbir zaman mutsuz olmayacağına, sorunların ortadan kalkacağına, ancak o zaman rahat bir nefes alacağına ve kendisine geleceğine inanılır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir