AnaSayfa / vakit fal anlamları / Falda vakit görmek

Falda vakit görmek

Falda vakit görmek kendisini evinin kapısından girdiği anda hafiflemiş ve iyi hissedeceğine, hayırlı bir kısmetle evlilik yolunda adım atılacağına, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine, güzel bir hayat geçireceğine, kurduğu hayatta yeni bir işe gireceğine, maddi ve manevi zarara uğranacağına işarettir.

Falda vakit gördüyseniz

  • Bazen olayları akışına bırakmak yönetmeye çalışmaktan daha olumlu sonuçlar doğurabilir.
  • Belli iş ya da projelerin tamamlanması ya da belli hedeflere ulaşılması anlamında kendinize güvenebilirsiniz.

Falda saat vakti görmek hem huzur hem de lüks içinde bir hayat geçireceğine, karşısına çıkacak olan sorunlardan ve sıkıntılardan ötürü sarsılacağına, uzun zamandan beri kurulan hayallere kavuşulacağına delalet ettiği söylenir.

Falda kuşluk vakti görüldüğünde ortaya bazı projeler koyacağına, iş hayatında ya da sosyal hayatında sıkın   tı yaratacak durumlara düşeceğine, günü birlik tatillere çıkacağına, gönül ilişkisi yaşanan bir kişi ile alınacak karar doğrultusunda yolların ayrılacağına işaret eder.

Falda sabahın erken vaktini görüldüğünde elinden gelen herşeyi yaparak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, girdiği işlerde zarara uğrayacağına, onlarla daha çok vakit geçirerek yaşlanacağına yorulur.

Falda fecir vakti görüldüyse sorunlarla ve sıkıntılarla uğraşacak gücünden ve inancından olacağına, ev sahibi olunacağına, çeşitli iş ortaklıkları kurulacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak çok doğru bir tercih yapılacağına inanılmaktadır.

Falda vakitsiz üzüm görüldüğünde kısa zaman içinde daha büyük hayallerini gerçekleştireceğine, mutlu bir insan olunacağına, pek çok fırsatı kaçıracağına, istediği arabaya bineceğine alamet etmektedir.

Falda vaktinden önce adet olduğunu görüldüyse rakiplerini kıskandıracak kadar büyük projelere imza atacağına, zor ve sorunlu bir döneme gireceğine, daha dikkat çeken  ve iş konusunda tercih edilen bir kişi olunacağına, işlerin bir anda azalacağına, neşesini hiç kaybetmeyeceğine tabir olunur.

Falda ölüm vaktinin geldiğini görmek çok büyük bir projenin getireceği kazancın başka projelerin gerçekleştirilmesi için kullanılacağına, hayırsız bir kişinin yaptığı bir hatanın telafi edilmeye çalışılacağına, zor bir işin bir türlü sona erdirilemeyeceğine, kişiyi hayal kırıklığına uğratmayacağına, çok büyük mutluluk duyacağına yorulur.

Falda akşam vakti yağmur yağdığını görülmesi hem yeni yerler göreceğine, zenginlik kadar huzurun ve sağlığın da önemli olduğunun farkında olacağına, ortaya konan çalışmaların kazanç getirmemesi yüzünden maddi ve manevi olarak çok zorluk çekileceğine, atılacak adımların hepsinden müspet sonuçlar alınacağına, verdiği vaatleri yerine getireceğine, yol yordam sorulan ve kendisinden de akıl danışılan kimse olacağına tabir olunur.

Falda gurup vakti görülmesi gelecekle ilgili olarak verilecek kararların hayat içerisinde çok büyük bir etki yaratacağına, kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine, riyakar insanlarla karşılaşacağınıza, isabetli kararlar alacağına, hayırlı bazı kişiler ile yeni projelere girmek için ortaklık kuracağına rivayet eder.

Falda kıyamet vaktini görüldüyse çok büyük bir gayretle çok büyük kazanç sağlayacak duruma geleceğine, daha sonra kalbine göre birisini bulmak için bekleyişe geçeceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük bir zarara düşüleceğine yorumlanmaktadır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.