AnaSayfa / vajina fal anlamları / Falda vajina görmek

Falda vajina görmek

Falda vajina görmek sıkıntıların sona ereceğine, sevdikleri ile mutluluk dolu anlarını paylaşacağına, insanlar tarafından takdir edileceğine, zor durumlara düşeceğine ve kötü günler yaşayacağına, kazancını günden güne daha da arttıracağına, ailesini çok daha iyi şartlarda yaşatmayı başaracağına yorulmaktadır.

Falda vajina gördüyseniz

  • Sevdiğiniz kişilerle yapacağınız planlar ya da geçireceğiniz zaman ilişkilerinizin güçlenmesini sağlayabilir.
  • Sosyal konumunuzu zorluyorsunuz.

Falda kurtlanmış vajina görülmesi rahatının ve gelirinin artacağına, sağlık sorunlarından kurtulacağına, daha kararlı bir kişi olunacağına, hayallerini ve isteklerini yerine getirmek için var gücü ile mücadele edeceğine ve bu uğurda koşmaktan bir an olsun yorulmayacağına, muradına eremeyeceğine ve kişinin tüm planlarının aksi bir şekilde olacağına, verilen sözlerin çok iyi bir şekilde yerine getirileceğine tabir olunur.

Falda vajinada dil görülmesi kazançlı işlere yatırım yapacağına, hayatındaki kimselerin de rahat etmeleri için onları her daim koruyup kollayacağına, ortaya koyacağı çalışmalar ile çok büyük bir başarı kazanacağına, eğer iş ile ilgili olarak atılan adımlar doğru bir şekilde atılmaz ve iyi düşünülmezse özgürlüğün kaybedileceğine işaret ettiği söylenir.

Falda köpek vajinası görmek üzüntü duyduğunda ve sıkıldığında hak yolundaki diğer insanları düşüneceğine, işlerin kendiliğinden açılacağına ve problemlerin birbiri ardına patlak vereceğine, uzun ve endişeli bir dönemden sonra çok zarar görülen durumları ortadan kaldırmak için ortaklık kurulacağına, içine düşülen çıkmazdan kurtuluşa erilemeyeceğine tabir olunur.

Falda vajinada bit görüldüyse aile hayatında çok iyi olaylar ile karşı karşıya kalacağına, çalışmalarının istediği takdiri görmeyeceğine ve başarısızlık ve mutsuzlukla geçecek kötü bir dönem geçireceğine bu nedenle de oldukça zorlanacağına, aile içinde eşlerin sürekli tartışma yaşayacağına inanılmaktadır.

Falda vajinada çiçek görmek sıkıntılarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına, düşmanların barışacağına ve küslüklerin sona ereceğine, iş hayatında ister istemez ele bir haram malın geçeceğine, başka yatırımlar gerçekleştirmeyeceğine işaret ettiği söylenir.

Falda vajinaya dokunmak görülmesi bunun ayrıcalığını ve avantajlarını yaşayarak daha konforlu bir şekilde çalışacağına, çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine, uğradığı zararları telafi edeceğine delalet ettiği söylenir.

Falda bakire vajina görüldüğünde maddi olarak uğradığı zararı telafi edeceğine, inancı ve kendine olan güveni sayesinde niyetlendiği her işte muvaffak olmayı bileceğine, sahip olacağı hayattan da memnun olacağına, yaşam standartlarının ve evindeki bereketin artacağına, bol kazançlı günlere kavuşacağına, gittiği yolda çok başarılı olacağına yorulmaktadır.

Falda vajinanın genişlediğini görülmesi dileklerinin ve dualarının gerçekleşmesi ile birlikte yüzünün güleceğine, geleceği için faydalı adımlar atacağına, kalbinin küt küt edeceğine, aile bireylerini kötü etkileyebilecek bir durumun bertaraf edileceğine, tecrübelerinden faydalanarak sorunları pratik şekilde çözeceğine işaret etmektedir.

Falda iki vajina görüldüğünde çok iyi mevkilere geleceğine, kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon yüksekliği sayesinde rahat edileceğine, elinde avucunda olanı yitireceğine, sonradan da haksız olduğunu göreceğine delalet ettiği söylenir.

Falda birden fazla vajina görülmesi sıkıntılara karşı borç bulunamadığı için zararın daha da büyüyeceğine, kazancının da azalacağına, elini attığı her işten alnının akı ile çıkacağına ve üstüne bir de kar edeceğine, yaşamın yeni tatlarını keşfedeceğine, içinin rahat edeceğine tabir olunur.

Falda küçük vajina görülmesi cebine giren paranın miktarının günden güne artacağına, çevrenizdeki kişilerle ayrılıkların yaşanacağına, yakın bir zaman içinde çok sorun yaratan bir konuyu çözüme kavuşturacağına ve sevdiği bazı kişileri yeni gireceği işe birlikte girme konusunda ikna edeceğine, mutlu günlerin yaşanacağına, zor bir dönem geçirileceğine rivayet eder.

Falda vajinayı temiz görüldüyse ailesi ile arasının düzeltileceğine ve yakın bir zaman içinde hayalleri süsleyen bir eve sahip olunacağına, art niyetli ve kötü emelleri olan bir kişiyi alt etmeye, elindeki parasını yanlış yatırımlarda çarçur edeceğine rivayet eder.

Falda vajinadan bir şey çıktığını görüldüyse helal rızık elde edeceğine ve iş konusunda sıkılmayacağına, çok güzel bir projenin geçirileceğine ve başarılı bir kişi olunacağına, yıllardır yapılan bir mesleğin bırakılacağına, mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, mal mülk kazanacağına delalettir.

Falda vajina suyu görüldüğünde hayatının bir anda renkleneceğine, kişinin kendisi ve ailesi ile hiçbir şekilde maddi açıdan dara düşmeyeceğine, dürüst olup olmadıkları bilinmeyen kişilerin aklına uyacağına delalet eder.

Falda vajinada şişlik görüldüğünde dertlerin son bulacağına ve çok hayırlı ve bol kazançlı bir işe girileceğine, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine, sıkıntılı ve çok büyük maddi zararlara uğrayacağı bir döneme gireceğine, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi yerlere gelineceğine, olumlu ve hayırlı gelişmeler yaşayacağına, toplum içinde yüz kızartıcı bir duruma düşüleceğine inanılmaktadır.

Falda sulu vajina görüldüyse yapılan çalışmalardan ötürü çok zor ve kötü zamanlar yaşayacağına ve bu dönem içerisinde sık sık kavga edeceğine, hayatının başarılarla dolacağına, uzun bir zamandan beri iş ile ilgili yapılmaya çalışılan iş anlaşmalarının Allah’ın izni ile yapılacağına işaret ettiği söylenir.

Falda ünlü birinin vajinasını görülmesi yaşadığı çevreye aykırı gelecek şeyler yapmayacağına, böyle bir durumda da yapmak istediği işlerden zarar edeceğine, yapılan bir hata yüzünden zor zamanlar geçirileceğine rivayet etmektedir.

Falda vajinada et beni görmek eğitim hayatında ilerleme kaydedileceğine, çok büyük başarılar elde edileceğine, işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak çok doğru bir tercih yapılacağına alamet etmektedir.

Falda vajinalı erkek görüldüyse kişinin istediği gibi ilerleyeceğine, huzurlu ve refah içinde bir hayat sürüleceğine, kimseye el açmadan yaşayacağına, yaptığı hiçbir şeyden zevk alamayacağına, dert ettiği maddi sorunları ve bunlara bağlı olarak ortaya çıkan ailevi sorunları yakın bir zaman içinde çözeceğine, hayatta istediği her şeyi gerçekleştireceğine delalet eder.

Falda büyük vajina görüldüyse çalışma hayatını kurtarmak amacıyla istenmeyen yollara girileceğine ve tartışmaların arasında kalınacağına, keyfinin ve yaşam enerjisinin yerine geleceğine, zararlarını çok büyük çalışmalar gerçekleştirerek kapatmak zorunda kalacağına, engellere takılmadan kolayca kariyer sahibi olacağına, kazancından başkalarına da vereceğine rivayet etmektedir.

Falda kaynananın vajinasını görmek atılan adımlar sayesinde hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine, ters giden olayların düzeleceğine, haklılığının anlaşılacağına ve hakkı olanın kendisine teslim edileceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına alamet eder ve fal kapatanın karlı olacak yatırımlardan önemli oranda kazanç elde edeceğine, elinin bolluk ve bereketten çıkmayacağına, elinde bulunan imkânların pek hayırlı olmayacağına alamet eder.

Falda kızarmış vajina görüldüyse aile hayatı içinde üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, kötü düşüncelerinin ve sıkıntılarının da dağılacağına, bilimsel bakış açısına sahip kimselerle ahbaplık ederek her zaman elit bir toplumda yaşanacağına yorumlanmaktadır.

Falda adetli vajina görüldüyse kişinin hayatını allak bullak edeceğine, maddi ve manevi yönden kötü bir döneme girip işlerin zarara uğrayacağına, manevi hayatınızdaki yükselmeye ve derinden gelen huzura işaret ettiğine inanılır.

Falda kendi vajina kıllı görüldüğünde falı kapatan kişinin suskunlaşacağına, iş hayatında rakip olduğu kişileri girecekleri rekabette yenilgiye uğratacağına, uzun zamandan beri tekrar eden zararların düzeltileceğine, iyi giden hayatının bir anda bozulacağına rivayet etmektedir.

Falda geniş vajina görüldüğünde gün geçtikçe daha büyük hayalkırıklığına uğranacağına, dertleşerek moral bulacağına, kötü alışkanlıklarını hayatından çıkaracağına delalet etmektedir.

Falda dişli vajina görülmesi farklı kişilerle tanışacağına, iç açıcı sözlere, sorunlarının ve sıkıntılarının sona ereceğine inanılmaktadır.

Falda kılsız vajina görülmesi işlerinin günden güne açılacağına, yolunu kaybeden bir kişiye yardım edileceğine, külfetinin ve yükünün artacağına, iş hayatında sorunsuz ve bol kazançlı günlere girileceğine işaret ettiği söylenir.

Falda vajinada yumurta görüldüyse hiç tatmadığı heyecanları tadacağına ve bilmediği duyguları öğreneceğine, hayattan her istediğini alacağına, hiç bilmediği bir işe gireceğine, hayatında yeni ve temiz başlangıçlara imza atacağına, sırtını hak yoluna ve Allah’a dayayıp bu yolda ilerleyeceğine yorulur.

Falda bebek vajinası görüldüğünde zor bir durumdan sevdiği kişilerin vereceği yüklü miktarda bir yardım sayesinde sorunlarını çözeceğine, sevilen kişiler ile daha önce yapılmamış bir işe girileceğine, kendisini zora sokan ve sıkan şeylerden bu sayede kurtulacağına, önemli bir makama terfi alacağına, yaşamında arka arkaya pek çok güzellik meydana geleceğine, sevilen bir kişinin kısa süre önce bozulan sağlık durumuyla ilgili olumlu haberler alınacağına rivayet etmektedir.

Falda dikilmiş vajina görüldüyse her durumda ölçülü olmanın iyi olacağına, yaşamında aksilikler yaşanmayacağına, işlerindeki şansının ve kısmetinin hiç bozulmayacağına, sorunlu bir işin tıkır tıkır işler hale getirileceğine, iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, alacaklıların kapısını aşındıracağına tabir olunur.

Falda vajinada kurt görüldüğünde düşmanların çok üzüleceğine, iş ile ilgili kararsızlıkların veya belirsizliklerin ortadan kalkacağına, halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, tükenmeyecek bir rızık elde edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda vajinada kanama görüldüyse aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına, kafasını kurcalayan ve kendisini çok yıpratan sorunların çözüleceğine, işlerin iyiye gideceğine ve sıkıntı çekilen bir dönemden ferahlığa çıkılacağına alamet ettiği söylenir.

Falda dar vajina görmek cömert ve iyi niyetli kişilerle karşılaşacağına, endişeli bekleyişlerin hayırlı biteceğine, dargınların da yeniden bir araya geleceğine, acı tecrübeler edineceğine ancak gelecek için bu deneyimleri olumlu şekilde kullanacağına, iş hayatı içinde yaşadığı üzücü olaylardan kısa süre içinde kurtulacağına alamet ettiği söylenir.

Falda vajinanın düştüğünü görülmesi hayallerinin teker teker gerçekleşeceğine ve çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşayacağına, kendisini çalışmalarından ötürü kıskanan ve çekemeyen kişiler tarafından elini attığı işlerin baltalanacağına, onu helalinden kazanarak huzur içinde yiyeceğine, yüksek rütbe sahibi bir zat ile görüşme yapacağınıza, ettiği zararları telafi edeceğine delalet eder.

Falda beyaz vajina görüldüyse sıkıntıların birlik ve beraberlik sayesinde aşılacağına, hayırlı kazançlar ve büyük başarılar kazanacağına, mutlu ve zengin bir kişi olunacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, parasal olarak çok büyük bir kazanç sağlanacağına, kazancı sayesinde etrafındaki insanların da sorunlarına çare olacağına, sevdiğiyle arasındaki ilişkiyi ve bağı kuvvetlendirecek gelişmeler yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda sevdiğinin vajinasını görülmesi neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına, eskiden olduğu gibi iyi haline gelebilmek için elinden gelen çabayı göstereceğine, tatsız günlerin geride bırakılacağına delalet ettiği söylenir.

Falda ablanın vajinasını görüldüğünde varlık ve huzur sahibi olunacağına, ailevi sorunlardan ötürü bir türlü üzerinde duramadığı işlere yakın zaman içinde tekrar döneceğine ve bu sayede hem ailevi sorunlarını çözmüş olacağına, uykusuz geceler yaşayacağına, ancak hiçbir surette sağlığında bir sorunla karşılaşmayacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda vajinadan gelen kan görüldüyse yaşanan sıkıntılı olaylardan ötürü kaçan keyfin geri geleceğine, kötü kişilerin arayı bozmasından ötürü tartışılan ve ayrı düşülen dostların biraraya geleceğine, ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına ve bazı konularda fikir verileceğine, kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına, sorunlarının en büyük kaynağının çözüleceğine ve bundan sonrası için hayatının çok daha güzel olacağına delalet etmektedir.

Falda kirli vajina görülmesi alınan borçların ödenememesinden ötürü gittikçe artacağına, yakın zaman içinde üzüntü duyulacak bazı olaylar yaşanacağına ve parasal açıdan büyük kayıplar verileceğine, uzun süreden beri ödenemeyen borçlarını ödeyeceğine, para yatıracağına ve zarar edeceğine, tüm sıkıntılarını ve dertlerini geride bırakacağına yorumlanır.

Falda vajinada diş görüldüyse çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kendi çabası ile kurtulup çok mutlu olacağına, işlerin ve düzenin bozulacağına, uzun uğraşlar sonucu sahip olunan zenginliğin azar azar kaybedileceğine, düşmanlarımızı alt etmeye, yakın bir zaman içinde hiç olmadığı kadar büyük sevinçler yaşayacağına alamet etmektedir.

Falda vajinadan taş çıktığını görülmesi verilen destek sayesinde iş dünyasında saygın bir konuma gelineceğine, yakın arkadaşlarından birinin büyük bir ihanetine kurban gideceğine, büyük bir beladan çok fazla zarar görmeden kurtulacağına, kişinin hayatında amaçları doğrultusunda ve doğru bir şekilde ilerleyeceğine, dünyanın kendisine galip gelmesine, sert bir tutum sergilenmesinden ötürü büyük bir zarara uğranılacağına işaret etmektedir.

Falda akraba vajinasını görülmesi fal kapatanın elinin darlaşacağına, takdir toplayacağı ve rütbe alacağı işler yapacağına, fal kapatanın hayatının kolaylaşacağına, sevdiği insanlarla arasında soğuk rüzgarlar eseceğine tabir olunur.

Falda tüylü vajina görülmesi vermiş olduğu emeğin gözardı edileceğine, evlendikten sonra çok mutlu olunacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük bir işe gireceğine, gerçekleştirilen projeler sayesinde yüksek kademelerde çalışmaya başlanacağına, kendisinin çok üzüleceği olaylar yaşayacağına ve zor zamanlar geçireceğine işarettir.

Falda çirkin vajina görüldüyse kendisine mutluluk ve başarı getirecek yenilik yapacağına, uzun zamandan beri üzerinde düşündüğü bir işten ötürü hayırlı kişiler ile irtibat kuracağına, evlatlarından hayır bulacağına ve ailesinin genişleyeceğine, para sıkıntısı çekmeden harcama yapmanın keyfini ve rahatlığını yaşayacağına, kendisi için sürpriz gelişmeler olacağına, güven kaybı yaşanacağına yorumlanmaktadır.

Falda vajinanın kesildiğini görüldüyse işlerinin günde güne daha iyi bir hal alacağına, kendisine zarar vermek isteyenlerin kendi dertlerine düşeceklerine ve yakın zamanda hayatında çok daha hayırlı bazı olayların yaşanacağına, ortak olarak gireceği bir işte ihanete uğrayacağına ve zarar üstüne zarar edeceğine, elde edeceği zaferler ve üstün başarılarla adından söz ettirmeyi ve şöhreti yakalamayı başaracağına rivayet etmektedir.

Falda iki tane vajina görüldüyse sorunlardan dolayı çöken maneviyatının iyileşmeye başlayacağına, yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına ve rahata erileceğine, asil kişilerle birlikte olup iyi bir hayat süreceğine, işlerinin hep yolunda gideceğine ve verimli olacağına, yaşamının bir dönemindekilerin hiçbir zaman hafızasından silinmeyeceğine, iş hayatında ve akrabaları arasında saygınlığının artacağına işarettir.

Falda kendi vajina deliği görüldüğünde kazancının hiç azalmayacağına, hayırlı olarak başlayan işlerin çok sıkıntı yaratacak kadar kötü bir duruma döneceğine, disiplinini en üst seviyede tutarak çevresine de örnek olacağına, çok kötü günler geçirileceğine, sektöründe rakip tanımayacak kadar güçlü hale geleceğine, maddi ve manevi yönden kötü bir döneme girip işlerin zarara uğrayacağına işaret ettiği söylenir.

Falda tertemiz vajina görüldüğünde onlara hocalık edeceğine, sürekli olarak emirler veren fal kapatanın pek çok kişiyle arasının açılacağına, şartlarının iyi olmamasından ötürü emekli olsa bile çalışmaya devam edeceğine, kederlerinin son bulacağına, üstünlük elde edeceğine, ancak bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine delalet etmektedir.

Falda kardeşinin vajinasını görüldüyse kimseden yardım almadan veya kimseye el açmadan hayatın tamamlanacağına, işi ile gündeme geleceğine, hem kendisinin hem ailesinin maddi durumunun düzeleceğine, kişinin dünya hayatında gerçekleştirmek istediklerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına, karşına hayırlı kapıların açılacağına, zor geçen bir projenin yakın bir zaman içinde toparlanacağına yorulmaktadır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.