AnaSayfa / kız fal anlamları / Falda uzakta olan kızını görmek

Falda uzakta olan kızını görmek

Falda uzakta olan kızını görmek bir sebeple doğru yoldan sapacağına, yardım ve dayanışmanın gittikçe artacağına, kendisine uygun bazı projeler gerçekleştirerek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, işlerinde sürekli aksilik yaşanacağına, çözüm için karar verme aşamasında ikilemde kalacağına, dertlerin ardı ardına ortaya çıkacağına alamet ettiği söylenir.

Falda uzakta olan kızını gördüyseniz

  • Türlü manevrayla sizi yönlendirmek veya oyun dışı bırakmak isteyen bir kişiye aynı zeki hamleyle yaklaşmanız gerekebilir.
  • Problemli bir durum ya da açmaz kendi kendine düzelebilir.

Falda evli olan kızını görülmesi yaşanan bir sağlık sorununun şifa bulacağına, üzüntülerinin yerini sevincin ve mutluluğun alacağına, psikolojik sorunların geride kalacağına, bilge ve kudretli kimselerle karşılaşılacağına, ayrıca geçim derdi nedir bilmeyeceğine, kişinin kazancının artacağına işaret ettiği söylenir.

Falda hasta olan kızını görüldüyse sevdiği kişi ile çok güzel bir birliktelik yaşayacağına, sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, aksiliklerin baş göstereceğine, keyfinin ve neşesinin de yerinde kalacağına, büyük firmalardan mevki ve makam içeren iş teklifleri alınacağına inanılır.

Falda gıcık olduğun kızı görüldüyse sıkıntıları ve sorunları hızlı bir şekilde aşacağına, iş hayatındaki ve aile hayatındaki huzuru kaybedeceğine, sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşacağına ve sevdiği kişilere yardım edeceğine, manevi olarak ferahlayacağınıza işaret etmektedir.

Falda dargın olan kızını görüldüyse yeni planlar yapacağına, sevdiği kişiler ile birlikte daha önce el atmaya cesaret edemeyeceği bazı büyük ve yorucu çalışmalara imza atacağına, yenileneceğine ve sıhhate kavuşacağına, çok büyük ve başarılı adımlar atılacağına, bir sebeple hiç olmayacak bazı durumlar ile karşılaşacağına alamet ettiği söylenir.

Falda küs olan kızını görülmesi bazı hazırlıkların kişinin tahmininden daha uzun süreceğine, iyi niyetli görünen kişilerin ilişkinize müdahale etmeye çalışarak aranızı açmaya çalışacağına, yaşadığı üzüntülerin günden güne artacağına ve hayatında çok mutsuz olacağı bir döneme gireceğine, hak yolundan uzaklaşacağına, engellere takılmadan kolayca kariyer sahibi olacağına, uzun süredir ayrı olunan biri ile biraraya gelineceğine delalettir.

Falda ayrı olduğu kızını görmek sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, dünya yaşamı için de gerçekleştirmek istediklerine kavuşacağına, yeni bir işle ilgili bir sorun çıkacağına işaret etmektedir.

Falda talip olduğun kızı görmek kendisini kaybedeceği ve çok zor bir şekilde toparlanacağı bazı olaylar yaşayacağına ve eski ruh haline tekrar kavuşmak ve kendisini toparlamak için çok çalışacağı halde bir türlü kendisine gelemeyeceğine, geleceğe daha umut dolu bakacağına, içine düşeceği bazı sorunlardan ötürü bulunduğu mevkiden uzaklaştırılacağına, herhangi bir sorun yaşamayacağına, işlerinde hiç beklemediği sorunlar yaşayacağına, işsiz ve ekmeksiz günler yaşayacağına rivayet eder.

Falda hamile olan kızını görüldüğünde işlerin kısa bir süre için bile olsa büyük bir zarara uğrayacağına, işlerin günden güne bozulacağına, kendi çok iyi hissedeceğine ve önünü görür olmaya başlayacağına, aile hayatında yaşanan tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, aile hayatında sevinileceğine ve ferahlığa çıkılacağına alamet ettiğine inanılır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir