AnaSayfa / Falda uydu görmek

Falda uydu görmek

Falda uydu görmek fal kapatanın karşısına art niyetli ve belalı kişilerin çıkacağına bu yüzden kendisinin arka arkaya başarısızlıklar yaşayacağına ve elindekileri kaybedeceğine, atacağı adımlar sayesinde çok başarılı olacağına ve çok iyi yerlere geleceğine, başarılı bir kariyere sahip olacağına, zaman içinde küçük işlerin büyüyeceğine ve eline geçen parada da artışlar yaşanacağına, aksine daha da zorlaştıracağına, el attığı bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine delalet eder.

Falda uydu gördüyseniz

  • Çok az bildiğiniz konulara gereğinden fazla zaman ya da para harcama riskiniz var.
  • Geçmiş hataları affetmekte zorlanabilirsiniz.

Falda uzayda uydu görülmesi özellikle ticaretten yana hak ettiğini alamayacağına, olumsuz şekilde etkilendiği olayları unutmaya başlayacağına, geçecek güzel bir ömre, hayırlı kazanç kapılarının ardına kadar açılacağına, Allah’tan istediği her şeye kavuşacağına inanılır.

Falda televizyon uydusu görmek sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına, nişanlı veya sözlü kişilerin bu süreci fazlasıyla uzun tutmalarından dolayı ilişkilerinin eski canlılığını yitireceğine, sorun üstüne sorun yaşanacağına, hem de iyi bir mümin olarak yoluna devam edeceğine, sorunlarından ve dertlerinden kurtulmasına yardımcı olacağına, kişinin akıllıca yapacağı bazı hamleler sonucunda geleceği için çok kritik yatırımlar yaparak zengin bir hayatın kapılarını aralayacağına alamettir.

Falda gökyüzünde uydu görüldüyse kısa bir zaman daha geçtikten sonra işlerinin kendiliğinden yoluna gireceğine, işlerinin açılacağına ve çevresinin genişleyeceğine, hasta kişilerin eskisi gibi sıhhatlerinin iyi olacağına, yaşam tecrübesi edineceğine, beklediği haberin gelmeyeceğine ya da duygu ve düşüncelerinin karşılık bulmayacağına delalet eder.

Falda uydu alıcısı görmek ağız tadının ve keyfin yerine geleceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve etmediği birçok şeye sahip olacağına, attığı adımların kendisine sevinçli ve güzel olaylar olarak döneceğine, işteki ortaklardan ihanet görüleceğine rivayet eder.

Falda dünyanın uydusunu görüldüyse borçların en düzgün şekilde ödeneceğine, işlerin sürekli büyüyeceğine, dini bir vazifeden sorumlu tutulduğuna, aile hayatı ile ilgili sevinçli ve hayırlı haberler geleceğine, yapılan çalışmaların ve girilen işlerin hayırsız kişiler yüzünden durma noktasına geleceğine, elindeki tüm parayı ve malı harcayacağına yorulur.

Falda uydu çanağı görüldüyse kazançlı çıkacağı işlere yoğunlaşacağına, çok güzel ve kazançlı işlere adım atılacağına, maddi ve manevi açıdan çok zor durumlara düşüleceğine rivayet etmektedir.

Falda düşen uydu görülmesi aile bireylerinin arasına nifak sokacak bir kişinin haneye gireceğine, eline güzel fırsatların geçeceğine ve hiçbir eksiğinin ve derdinin de kalmayacağına, iş hayatındaki bu güzel gelişmelerin aile hayatına da yansıyacağına, manevi anlamda çok yol katedileceğine, aynı zamanda da özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına, heyecanlanmasına vesile olacak olaylar yaşayacağına inanılmaktadır.

Falda büyük uydu görüldüğünde işinin ehli olması sayesinde işlerini büyüteceğine, yapılan tartışmaların olumlu sonuç vereceğine, büyük umutlar ile girdiği bir işte ister istemez zarar edeceğine, onunla yeniden kavuşacağına alamet etmektedir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir