AnaSayfa / yılan fal anlamları / Falda uçan yılan görmek

Falda uçan yılan görmek

Falda uçan yılan görmek herkesin hayranlık duyacağı bir düğünle dünya evine girileceğine, kuracağı bir ortaklık sayesinde cebinin para göreceğine ve aile hayatında kaybolmuş olan huzurun tekrar bulunacağına, aile içinde büyük bir huzur ve mutluluk duyulacağına, uzun zamandan beri yaşadığı ve bir türlü kurtulma fırsatı bulamadığı sorunlardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, anne babayla tatsızlık yaşanacağına, şansın yaver gideceğine ve sevinçli haberler alınacağına delalet etmektedir.

Falda uçan yılan gördüyseniz

  • Bazı uygulamalarınızda çevrenizdeki insanlara danışın.
  • Karşı cins ilişkileriniz güçlüdür.

Falda mavi uçan yılan görülmesi dargın kişilerin kısa süre içinde barışacağına, o kişi ile tutkulu ve büyülü bir aşk yaşayacağına, anne babayla ters düşüleceğine, kazandıklarının tadını çıkaracağına ve yaşamayı da bileceğine, bereket ve huzur geleceğine bu sayede keyfinin yerinde olacağına, farklı iş ortaklıklarına gireceğine yorumlanmaktadır.

Falda kırmızı uçan yılan görüldüğünde geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına, kalbini temiz tuttuğu müddetçe huzurunun bozulmayacağına, zararların telafi edileceğine ve iş hayatının gün geçtikçe daha iyi olacağına, fal sahibinden öğrendiklerini ona karşı koz olarak kullanacağına, hayata aynı açıdan bakılan bir eşe sahip olunacağına, kısmetlerinin hiç eksilmeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda yeşil uçan yılan görülmesi kimseye muhtaç olmadan ve el açmadan güzel bir yaşam süreceğine, kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına, sarsılacağına ve çıkmaza gireceğine inanılmaktadır.

Falda sarı uçan yılan görüldüğünde sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına ve yardıma muhtaç insanları çok sevindireceğine, yanına kimseleri almadan yalnızca manevi hayatına yönelik iyileştirmeler yapacağına, yardıma muhtaç herkese büyük yardımlarda bulunulacağına tabir olunur.

Falda beyaz uçan yılan görülmesi atılacak adımların boşa çıkacağına, alacağı güzel haberler sayesinde adeta mutluluktan havalara uçacağına, başında dönen şanssızlık bulutunun dağılacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda küçük uçan yılan görüldüyse hiç beklemediği bir anda çok ağır bir hastalıkla karşı karşıya kalacağına, bir sebeple çok zor günler geçireceğine, mali olarak çok güçlü hale geleceğine rivayet eder.

Falda büyük uçan yılan görmek kısa süre içinde epey şöhret sahibi olacağına, işlerindeki şansının ve kısmetinin hiç bozulmayacağına, çok büyük bir malvarlığına sahip olacağına, mutluluğunun her geçen gün artacağına, kazanılan paranın bereketinin olmayacağına, yakın bir akrabanın desteğinin alınacağına delalet etmektedir.

Falda siyah uçan yılan görüldüyse yoklukla ve gözyaşıyla geçen günlerini de geride bırakacağına, yorgun ve gergin günler geçireceğine, aydınlık bir geleceğe sahip olacağına, hayalindeki herşeye yakın zaman içinde kavuşacağına delalet eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir