AnaSayfa / tütün fal anlamları / Falda tütün görmek

Falda tütün görmek

Falda tütün görmek kendisi için çok hayırlı bir iş kuracağına, kime danışacağını bilemez olacağına, geçim derdinden kurtulacağına, garanti olacak bir yer edineceğine, bir sebeple doğru yoldan sapacağına, aynı zamanda yaptığı işlerde çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda tütün gördüyseniz

  • Daha az konuşmaya çalışmakta fayda var.
  • Her ne kadar attığınız adımlardan, yaptığınız işlerden veya bazı fikirlerinizin işleyişinden emin olsanızda, eleştirel, otoriter veya esnek olmayan v.b kısımları başka birşeye dönüştürmeniz gerekebilir.

Falda acı tütün görüldüğünde takdir toplayacak işler yapacağına, büyük bir maddi kayba uğranacağına, bir üniversitede hoca olunacağına, sorunların ve sıkıntıların ortaya çıkacağına, işlerinde yaşanan sorunların üstesinden geleceğine yorumlanmaktadır.

Falda güzel tütün görmek yeni girişimlerde bulunacağına ve gelirinin arttırmak için atılıma geçeceğine, yaşanacak olaylardan ötürü çok gereksiz ve kötü insanlar ile muhatap olmasından ve karşı karşıya gelmesinden ötürü çok büyük bir sıkıntıya gireceğine, aile bireyleri arasındaki tartışmaların tatlıya bağlanacağına, hayır getirecek işlerle uğraşılacağına, malına gelecek zarara, çoluk çocuğundan zarar göreceğine delalet ettiği söylenir.

Falda tütün kıranları görüldüğünde hayırlı bazı kişiler ile yeni projelere girmek için ortaklık kuracağına, hak ve din yolunu bırakacağına, yaşama karşı isteğini kaybedeceğine inanılır.

Falda kıyılmış tütün görülmesi kötü sözler duyacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına ve kendisini çok daha iyi yerlere getirecek bir yola gireceğine, eline geçen fırsatların işe yaramayacağına, kendisi için neyin doğru neyin yanlış olduğuna karar veremez olacağına tabir olunur.

Falda tütün tohumu görülmesi çok uzun bir süre boyunca akrabalarla arasına mesafe koyacağına, maddi gücünün artacağına, kıskanç ve dedikoducu insanlara uyacağına ve güzel huylarını da terk edeceğine inanılmaktadır.

Falda tütün sattığını görüldüğünde çok kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, iş hayatında kendi işini kuracağına ve kendi işinin patronu olacağına, alınan hayırlı ve güzel başarılar sayesinde çok iyi ve hayırlı bir noktaya gelineceğine, kendisine çok iyi gelecek işler yapacağına, böylece içinde bulunduğu sıkıntılardan ve sorunlardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, daha rahat para kazanacağına alamettir.

Falda tütün sigara görüldüyse iş ile ilgili çektiği sıkıntılardan edilen hayır duaları sayesinde kurtulacağına, maddi açıdan iyi bir konuma getirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına, özellikle ailesi ile kavga eden kişinin bundan sonra da akrabaları ile arasındaki ilişkiyi düzeltemeyeceğine, can ve mal güvenliğini kaybedeceğine yorumlanır.

Falda siyah tütün görmek yeni başlayacağı projenin büyük ses getirmesi ile çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına, sıkıntıların ve sorunların çözümü için çeşitli adımlar atacağına, hasta ve zor geçireceğine işarettir.

Falda tütün dükkanı görüldüğünde yaşanan kötü olayların çözüme kavuşacağına, çok kötü hissedileceğine, destek vereceği düşünülen bir kişiden destek görülmeyeceğine, sevdiği kişiler ile çok daha rahat bir hayat yaşayacağına, maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine yorumlanır.

Falda yanmış tütün görüldüğünde bunun kendisine sadece gurur vermeyeceğine aynı zamanda manevi huzur duymasına da vesile olacağına, falı kapatan kişinin gözyaşlarının kuruyacağına, iş dünyasında kaybedilen prestijin geri kazanılacağına ve hayırlı günler görüleceğine, tüm sıkıntılarının kısa bir sürede ortadan kalkacağına, aile hayatı ile ilgili olarak çok önemli bir adım atılacağına yorulmaktadır.

Falda birinin tütün getirdiğini görülmesi ailevi konularda çok daha fazla sorumluluk alınacağına, uzun zamandan beri özlem duyulan bir kişiye yakında kavuşulacağına, öz güveninin yerine geleceğine, sorunlarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına, bir yolculuk öncesi alacağı kötü bir haber nedeniyle o yola çıkmaktan vazgeçeceğine, borçlarının da kapanacağına inanılmaktadır.

Falda tütün bahçesi görüldüyse yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına, mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olunacağına, hayatının çok güzel yönde ilerlediğini duyacağına, dertlerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Falda tütün yediğini görülmesi üzüntülerinin geçmesi için yardımcı olacağına, kafasında bazı  soru işaretleri kalması sebebiyle birlikte olduğu kişiye güvensizlik duyacağına, atılan adımların hayırlı haberleri ve kişileri beraberinde getireceğine delalet etmektedir.

Falda tütün bitkisi görüldüğünde yaptığı işlerin küçümseneceğine ve değer verilmeden yaşanacak bu hayatın kişiyi psikolojik açıdan zorlayacağına, çalışma esnasında gösterilecek başarı sayesinde yönetimden çok büyük övgüler geleceğine, evine bereket geleceğine ve bahtının açılacağına, bir sebeple gerek iş hayatında gerekse de aile hayatında çok zor zamanlar geçirileceğine, herşeyin fazlasına kavuşacağına inanılmaktadır.

Falda tütün paketi görmek canla başla çalışacağına, duygularını harekete geçirecek ve kendisini değerli hissetmesine vesile olacak bir insanın çıkacağına, hayatınızdaki nankör bir kişinin varlığına ve bu kişinin sizi aldattığına işaret eder.

Falda ağzında tütün görülmesi çok büyük dertler ile boğuşmak zorunda kalınacağına, geçim sıkıntısının ve parasızlığın biteceğine, sorunların atılan adımlar sayesinde çözüme kavuşacağına, geri dönüşü olmayan bir hata yapılacağına, kuracağı ekiple gireceği bir çalışmanın çok ses getirmesi sayesinde rahata ereceğine, işlerinin kısa süre içinde büyük kar getireceğine işaret eder.

Falda tütün iğnesi görmek rakiplerine karşı zaferler elde edeceğine, işlerin büyük kazanç kapıları açacağına, kısa süre içinde rahata ererek yoluna devam edeceğine, sevdiği kişilerden alacağı destek ile çok büyük başarılar kazanacağına işaret eder.

Falda tütün kutusu görmek bol kazançlı bir işe girileceğine, yapılan yardımların hayır duası olarak geri döneceğine, böyle bir durumda da yapmak istediği işlerden zarar edeceğine yorumlanır.

Falda sigara tütün görüldüyse maddi olarak uğradığı zararların birkaç katını kazanacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, çalışmalarının hayal ettiği takdiri toplayacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda tütün ağacı görmek yaşadığı kötü olaylardan ötürü uğradığı zararları ortadan kalkacağına, daima zinde ve genç kalacağına, gün yüzü görmeyeceğine, yakın akrabadan gelecek habere alamet ettiği söylenir.

Falda tütün çiçeği görüldüyse uzun zamandan beri kurulan hayallere kavuşulacağına ve en kısa zamanda çok güzel işlere ve çok kazanç sağlayacak projelere girileceğine, talihinin ve kısmetinin açık olması sayesinde elinin bolluğa kavuşacağına, yaşadığı zorlukların son bulacağına, alacağı kötü ve kendisine çok büyük zarar verecek olan bir haber yüzünden kendisini çok kötü hissedeceğine delalet ettiği söylenir.

Falda ıslak tütün görülmesi sağlıklı ve güzel evlatlara sahip olunacağına, sonunda maddi zarara gireceğine, çok güvendiği bazı insanlardan büyük ihanetler göreceğine, zararlı bir alışkanlıkla uğraşmak zorunda kalınacağına inanılmaktadır.

Falda kuru tütün görülmesi her zaman elindekiler için şükrederek yaşayan fal kapatanın her zaman rızkının bol olacağına, rahatsızlık duyduğu konularda mutluluk bulacağına, doğan bebek güzel ise gelişmelerin olumlu olacağına, sıkıntıların ve sorunların büyüyeceğine, kafa karışıklığından sıyrılacağına, beklenen gelişmelerin olumlu şekilde sonlanacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda küflü tütün görmek sorunun nereden kaynaklandığına ve nasıl çözüleceğine kafa yormak içim çok çabalayacağına, çok zor dönemleri rahat bir şekilde yöneteceğine, çok büyük maddi ve manevi zarar görüleceğine, elde edeceği iyi kariyer sayesinde herkes tarafından büyük saygınlık göreceğine, masrafların bu dönemde artış göstereceğine, huzurlu olarak geçirilecek ve aile hayatı ile ilgili olarak büyük adımlar atılacak bir dönemin yaklaşmakta olduğuna ve gereken hazırlıklar yapılıp doğru adımlar atılırsa ihya olunacağına yorumlanır.

Falda tarlada tütün görüldüyse eline geçen yüklü miktarda kazancı hayırlı bir iş için kullanacağına, huzura ve sıhhate kavuşacağına, yaptığı çalışmalar sayesinde sorunlarından kurtulacağına, güzel bir yola çıkılacağına, rahat bir hayata kavuşacağına inanılır.

Falda tütün dizmek görüldüyse ancak daha sonra bir anda her şeyin altüst olacağına, şansının yeni işler konusunda ileri gideceğine, bolluğun ve bereketin düşeceğine, işlerinin istediği şekilde ilerleyeceğine ve kendisini hayal kırıklığına uğratmayacağına, yapılacak çok güzel işler ile rakiplere fark atılacağına, duaların kabul olacağına ve gönülden geçenlerin gerçekleşeceğine rivayet eder.

Falda dizilmiş tütün görüldüğünde eline geçen fırsatların yakın bir zaman içinde büyük sıkıntı yaratacak şekilde geri tepeceğine, büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere geleceğine, yapılan hatalardan ders çıkarılacağına, hane içinde rahatının yerinde olacağına ve bundan sonra kalan hayatının huzur ve mutluluk içinde geçeceğine, kişinin geleceğinin parlak ve aydınlık olacağına, yolcu ve gurbette ise vatanına dönmeye rivayet etmektedir.

Falda tütün almak görüldüğünde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, sorunlarını sevdiği kişilerden alacağı destek ile kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, elinde bulundurduğu imkânlar ile işlerinde iyi yerlere geleceğine, el attığı her işten zararla çıkacağına ve aile hayatı ile ilgili çeşitli kavgalara girip kötü durumlara düşeceğine, bunun birçok derdinin çözülmesine vesile olacağına inanılır.

Falda tütün içmek görülmesi büyük bir yenilgi alacağına, onlardan medet umacağına, çok büyük bir tartışmanın ortasında kalacağına, maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına işaret eder.

Falda sarma tütün görmek hayati tehlike içeren bu kazadan sonra işlerin aksayacağına, çok büyük çalışmalar gerçekleştirip çok büyük ve helal kazançlar elde edeceğine, aynı hataları bir daha tekrar etmeyeceğine delalettir.

Falda tütün zifiri görülmesi mutlu bir evliliğe, manevi ve ailevi sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine, aile  hayatında tartışmalar ve sürtüşmeler yaşanacağına inanılmaktadır.

Falda tütün topladığını görmek ne yapacağına karar veremeyeceğine, fal kapatanın yeniden iç huzuru bularak daha iyi bir hayata kavuşacağına, kendisine kötülük yapmak isteyen kişileri bulup adli yoldan cezalarını çekmelerini sağlayacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda tütün saran birini görülmesi tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde para kazanılacağına, kazancının çok düşeceğine, kişinin zor ve mutsuz günler geçireceğine, üzerinde uzun zamandan beri kafa yorduğu bir çalışma sayesinde çok büyük maddi güce erişeceğine, iş hayatında büyük başarılar kazanacağına, musibetlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına işarettir.

Falda tütün kağıdı görülmesi yollarının aksiliklerle kapanmayacağına, uzun uğraşlar ve büyük harcamalar sonucu kurulan işin sadece falı kapatan kişiye değil bütün ailesine kazanç sağlayacağına ve günden güne daha da büyüyeceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine inanılır.

Falda kırılmış tütün görüldüyse büyük bir sorun oluşacağına ve sıkıntıların başgöstereceğine, yaptığı planların ve projelerin kendisine hayır getirmeyeceğine, çok büyük maddi ve manevi zarar görüleceğine, zor da olsa bazı kararlar vereceğine yorumlanır.

Falda tütün diktiğini görüldüğünde bayram tadında bir ömür geçireceğine, işe zorla gidip geleceğine, ortaklı işlere iştirak edileceğine, falı kapatan kişinin sabrının zorlanacağı olaylar yaşayacağına, eğer üzüntü yaşıyorsanız bu üzüntülerin dağılıp yerini mutluluğa bırakacağına, ancak yaşanacak bazı mali krizler yüzünden yakın bir zamanda sıkıntıya düşeceğine alamet etmektedir.

Falda tütün ekildiğini görmek bol nimete kavuşacağına, zor zamanların ferahlığa çıkacağına, kendine olan öz güvenini arttıracak kadar büyük ve değerli işler yapacağına ve çok önemli noktalara geleceğine, hayatındaki meselelere doğru açıdan bakmasıyla tüm sorunlarına kısa sürede çözüm bulacağına, kendisinin çok üzüleceği olaylar yaşayacağına yorulur.

Falda yaş tütün görüldüğünde ailevi meselelerde tarafsız davranacağına, ekonomik gücün çoğalacağına, başarılarının devamlı olacağına, elinde bulunan imkânları karşısına çıkan bazı sorunlardan ötürü kaybedeceğine inanılır.

Falda ekili tütün görüldüğünde çok büyük miktarda para kazanacağına ve bu sayede yapmak istediği her şeyi yapıp kendi düşüncelerine göre hayatına yön vereceğine, maddi olarak uğradığı zararı telafi edeceğine, mutlu ve huzurlu hissedeceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda poşette tütün görüldüyse zor durumda olan kişilerin de gittikçe batacağına, işlerinin de en hayırlı şekilde sonuçlanacağına, hayatının planladığı gibi yürümeyeceğine, acılarını ve kederlerini içine atacağına, yanlış anlaşılmalardan dolayı sürekli kendini ispat etmek zorunda hissedeceğine rivayet eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir