AnaSayfa / iç fal anlamları / Falda torba içinde patates görmek

Falda torba içinde patates görmek

Falda torba içinde patates görmek sevdiği kişiler ile sevinçli günler yaşayacağına, yolunda giden çalışmalarının yarıda kalacağına, fakirlik ve yokluk göreceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştirip çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, kendisini bir süre dış dünyadan ve insanlardan soyutlayacağına, hayırlı haberler getireceğine inanılmaktadır.

Falda torba içinde patates gördüyseniz

  • Geçmişte olan duygusal bir olayın mevcut fırsatları kaçırma ihtimali var.
  • İş veya eğlence amaçlı seyahatler söz konusu olabilir.

Falda poşet içinde patates görmek kapanan bütün kapıların açılacağına, aile içinde neşeli ve keyifli günlerin başlayacağına, ters giden durumların düzeltileceğine, dost ya da akrabalardan birisinin vereceği destek sayesinde de işlerin daha iyi bir hale getirileceğine, evindeki huzurun bozulacağına, kişinin elindekilerinden de olacağına delalet eder.

Falda suyun içinde patates görmek aile veya akraba çevresinden kişiyi hayal kırıklığına uğratacak kimseler olacağına, büyük bir zenginliğin kapısının açılacağına, işlerinin çoğalacağına bu sayede maddi sıkıntılarının sona ereceğine alamet ettiği söylenir.

Falda evin içinde patates görüldüğünde kişinin kindar bir tutum sergileyeceğine ve uzlaşmaya yaklaşmayacağına, işlerinin eskisi gibi yolunda gideceğine, onlar sayesinde yaşadığı sıkıntıları da unutacağına, işlerinden belirsizlik olacağına, bazı sorunların başgöstereceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda toprak içinde patates görüldüyse uzun bir süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, aksiliklerin yakayı bırakmayacağına, güvenilir bir kimse olduğuna ve kişiyi her daim kollayacağına inanılmaktadır.

Falda çuval içinde patates görülmesi sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu olacağına, sahip olduklarını bir bir kaybedeceğine, bir hatadan yahut günahtan pişman olmaya, çok olumlu ve güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, dost ve zararsız olan birini düşman zannetmeye işaret eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir