AnaSayfa / kadın fal anlamları / Falda tıraş olmuş kadın görmek

Falda tıraş olmuş kadın görmek

Falda tıraş olmuş kadın görmek uzun ya da günübirlik bir tatile çıkacağına ya da arkadaşlarıyla daha önce hiç gitmediği bir mekâna gideceğine, şartlarının iyi olmamasından ötürü emekli olsa bile çalışmaya devam edeceğine, bazı sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşacağına, dertlerin ardı ardına patlak vereceğine, dürüst olup olmadıkları bilinmeyen kişilerin aklına uyacağına, iş arayanlar için pek çok teklifin arka arkaya geleceğine işaret ettiği söylenir.

Falda tıraş olmuş kadın gördüyseniz

  • Karşı cinsten birisinin çıkma teklifiyle karşılaşmanız ya da bir evlilik sözkonusuya karar vermeden önce iyi düşünün.
  • Özel yaşamınızı, önceliklerinizi veya ilişkilerinizi ilgilendiren güç kaybı yaşayan konulara çeki düzen verilmesi gerekiyor.

Falda hamile olan kadını görmek şansın yüze güleceğine, rahatsızlık yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, hayırlı başlangıçlar yapacağına, engellere takılmadan kolayca kariyer sahibi olacağına, üzüntülü günler yaşanacağına, işlerinin de iyileşme ve düzelme göstereceğine alamet eder.

Falda dargın olduğun kadını görüldüyse maddi imkânlarının artması sayesinde geçim derdinin de son bulacağına, kendisini rahat ettirecek bir iş yapacağına, sıkıntı dolu bir projenin altından kalkılacağına, yaptığı çalışmalar sayesinde iş dünyasında kendisine çok iyi bir yer edineceğine, maddi ve manevi olarak zarar edileceğine rivayet eder.

Falda çocuğu olan kadın görüldüğünde sinir bozucu ve fal kapatanın rahatsız olmasına sebep olacak olayların yaşanacağına, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına ve daha rahat ve daha mutlu olacağı bir döneme gireceğine, o kişilerden güzel sözler duyulacağına ve jestler görüleceğine, yaşanan kötü olayların unutulacağına ve hayallerin gerçekleştirileceğine, herhangi bir sıkıntı yaşanıyorsa eğer yakın bir arkadaşın desteği ile çözüme kavuşturulacağına, helal ve makbul olan ekmeğe ve gelire kavuşacağına alamettir.

Falda orgazm olan kadın görülmesi hayırlı fırsatlar yakalayacağına, kazaların ve belaların fal sahibinden uzak olacağına, ancak etrafındaki insanların ısrarları ve destekleri ile yeni bir çalışmaya ya da projeye girileceğine inanılmaktadır.

Falda küs olduğun kadını görmek hayırlı bir şekilde girilen işten çok büyük zararlar edilerek çıkılacağına, işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine, sorunların yakın bir zaman içinde kesin çözüme kavuşacağına, yakında işlerinin aksayacağına delalet ettiğine inanılır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.