AnaSayfa / timsah fal anlamları / Falda timsahı görmek

Falda timsahı görmek

Falda timsahı görmek kavgalı durumların nihayete ereceğine, uzak bir yerden beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, ortalık kurulacak olan bir çalışma sayesinde iş dünyasında adın daha da parlayacağına ve bu sayede hem işlerin artacağına hem de yeni işkollarına girileceğine, hasret ve özlem gidereceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın zamanda çözüme kavuşacağına, kendi sorununu çözdükten sonra etrafındaki insanlara yardım edeceğine delalet eder.

Falda timsahı gördüyseniz

  • Maddi açıdan rahatlayacağınız veya rahat şekilde hareket edebileceğiniz bir aya giriyorsunuz.
  • Bazı kişiler nedensiz bir şekilde bazı planlarınızı deşifre edebilir veya bozma eğiliminde olabilirler.

Falda timsahın doğurduğunu görmek yapılan çalışmaların çok daha fazla kar sağlayacağına, sorun yaratan bazı davranışların terkedileceğine, meslek hayatında başarı ve zafer elde edeceğine bu sayede hayallerindeki yaşama kavuşma fırsatı elde ederek her geçen gün çok daha güzel olaylarla karşılaşacağına, kazancın yapılacak tercihler sayesinde iki katına çıkacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına delalet ettiği söylenir.

Falda timsahlı göl görülmesi aralarında yaşanabilecek sorunları çok kısa zamanda ortadan kaldıracağına, işlerinin ters gideceğine, iyi ve güzel huylarını terk edeceğine, zorlu bir dönemecin kolayca geçileceğine, kişinin iş ve aşk hayatında karşılaşacağı olumlu gelişmelerin olacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda timsahın yakalandığını görüldüyse aile hayatında sevindirici olaylar yaşanacağına, borçlarının arttığı bir dönem yaşayacağına, birlikte daha iyi işlere imza atacaklarına ve işlerinin rakiplerini kıskandıracak kadar iyi bir şekilde ilerleyeceğine, onunla ortak pek çok noktası olduğunu göreceğine, bilgili kimse haline geleceğine ve hayatını en iyi şekilde yaşamayı başaracağına, rahat bir hayat süreceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda timsahın elini ısırdığını görüldüğünde sorunlarını çözüme kavuşturup daha yeni ve farklı çalışmalara girerek insanları şaşırtacağına, büyük bir sıkıntı ile karşılaşılacağına, kazanç elde edeceğine, özel hayatının renkleneceğine ve de kişinin bu sayede heyecan dolu günler yaşayacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının bu kişi yüzünden gün geçtikçe daha artacağına, bunun kişi için olumlu sonuçlanacağına alamet ettiği söylenir.

Falda timsahın kovaladığını görüldüğünde çok iyi bir çevreye sahip olunacağına, kişinin duygusal açıdan kendisini çok iyi hissetmesine neden olacak ilişkiler içinde olacağına, yeniden can bulacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda timsahın bir şey yediğini görüldüyse yapılan işin bol kazanç getireceğine, sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine ve bazı tartışmaların ortasında kalınacağına, herhangi bir isteğinizden vazgeçmenize, karşılaşılan kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon sağlayacağına inanılmaktadır.

Falda timsahın ağladığını görüldüğünde uzun bir ömrü süreceğinize ve dünyevi zevkleri yaşayıp bütün sıkıntı ve üzüntülerden kurtulacağına, aile saadetinin de artacağına, rahatsızlıklar yüzünden çok zor zamanlar geçirileceğine, çok büyük ve akıllıca hareketler ile bu durumdan kurtulup çeşitli başarılar kazanacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda timsahın insanlara saldırdığını görüldüğünde önüne pek çok imkan sunulacağına, her açıdan farklılıklar olacağına, tasarruf yapan bir kimse olduğuna ve parça parça mal alınacağına, huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine alamet etmektedir.

Falda timsahın dolu suya girdiğini görülmesi spor yapmaya başlanılacağına, enerjisinin ve verimliliğinin düşeceğine bu durumun çalışma hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına, büyük kazanç getirecek işlere gireceğine, sorunların ve sıkıntıların son bulacağına rivayet eder.

Falda timsahın köpek yediğini görüldüğünde davranışlarını mantık süzgecinden geçireceğine, verdiği vaatleri yerine getireceğine, her zaman mutlu olabileceği deneyimler yaşayacağına, onun da kendisinin elinden tutarak kendisini yukarılara taşıyacağına, anne baba dualarının alınacağına ve sonunda büyük kazanç elde edilecek bir yola girileceğine, çok büyük zarar edeceğine ve bu zararı kapatmak için daha çok çalışmak zorunda kalacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda timsahı uyurken görmek yaptıkları ile pek çok kişinin eleştirisini alacağına, kendisini mutsuz hissetmesine neden olan duygu ve düşüncelerinden arınacağına, dilediği gibi harcama ve alım yapacağına, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde refah seviyesinin gittikçe yükseleceğine, eline geçen bazı fırsatları çok kısa bir zaman içinde kullanamadığı için yakın bir zamanda elinden kaçıracağına ve bu yüzden karşılaştığı bazı kötü olaylar ile zor durumlara düşeceğine işaret etmektedir.

Falda timsahtan kaçmak görmek iş hayatında çok büyük darbeler alınacağına, eşinden göreceği saygı ve hürmetin kıskançlık yaratacağına, yaşama karşı isteğini kaybedeceğine, hayatının da herkesin imreneceği ve sahip olmak isteyeceği kadar güzel geçeceğine rivayet etmektedir.

Falda timsahın ısırmasını görülmesi dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine, ortaklık kurulmuş olan biri ile aranın açılacağına, eline geçen fırsatların kısa zaman içinde faydalarını göstereceğine, bir sebeple çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, ilim ve irfan sahibi olmak için eğitimine büyük önem vereceğine delalet ettiği söylenir.

Falda timsahın yuttuğunu görmek özellikle mutsuz ilişkileri sonlandırmak için hamlelerde bulunacağına, sorunlu zamanlar geçireceğine ve sosyal hayatında endişe ve korku içinde olacağına, içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına ve çok hayırlı günler görüleceğine, iki tarafın da çok sevineceğine, hayatının geri kalan döneminde yalnız olacağına ve hayatının böyle devam edeceğine inanılmaktadır.

Falda timsahın uçtuğunu görüldüyse yönetici koltuğuna yükseleceğine, müjdeli bir haber alacağına, sosyal hayatında da bazı değişiklikler yaşanacağına, mutlu ve sağlıklı olacağına, dertlerin ve sıkıntılarının son bulacağına, endişelerinin son bulacağına yorulmaktadır.

Falda timsahı karada görüldüyse yanlış giden neyse düzeltilmesi için uğraşılacağına, atılan her adımla sıkıntılardan biraz daha uzaklaşılacağına, beklentilerin boşa çıkmayacağına, yeni bir hayata adım atılacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda timsahı yüzerken görülmesi yakın zaman içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, sevindirici ve olumlu bir şekilde geleceğine, onunla ortak pek çok noktası olduğunu göreceğine, ettiği bütün duaların kabul olacağına, eşi ile yaşadığı tartışmaların sona ereceğine, moralini ve neşesini kaybedeceğine delalet ettiği söylenir.

Falda timsahın yediğini görüldüğünde ancak herhangi bir sorun yaşamadan olayların yatışacağına, üzüntü duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, canını sıkan durumları ortadan kaldıracağına ve kendisini büyük uğraşlarla ve uzun zaman çalışarak kurduğu işe vereceğine işaret ettiği söylenir.

Falda timsahın hayvan yediğini görülmesi aile  hayatında tartışmalar ve sürtüşmeler yaşanacağına, mülk sahibi olacağına, çok hayırlı insan olunacağına delalet ettiği söylenir.

Falda timsahın başkasını ısırdığını görüldüğünde çok zor ve sıkıntılı günler geçireceğine, kazancından başkalarına da vereceğine, tazeleneceğine ve şifa bulacağına, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine, kalabalık günler geçirileceğine yorulmaktadır.

Falda timsahın kedi yediğini görüldüyse de amaçlarına ulaşma mutluluğuna nail olacağına, ancak daha sonra ettiği duaların kabul olması sayesinde çok büyük bir ferahlığa çıkacağına, karşısına hayır ve uğur getirecek işlerin çıkacağına alamet eder.

Falda timsahın öldüğünü görmek çıkılan uzun bir yolculuğun ardından bazı projeler gerçekleştirileceğine, borçların ödenmesinde aksamalar olması nedeniyle sinir bozukluğu yaşanacağına, hatalarını fark edeceğine ve onları tekrar etmemek için kesin bir karar alacağına, her zaman el üstünde tutulacağına, borçların kısa sürede ödeneceğine alamet ettiği söylenir.

Falda timsahın birine saldırdığını görüldüyse hayal ettiği ve uzun zamandan beri istediği şeylere kısa sürede iyi bir şekilde kavuşacağına, aile hayatında ters giden şeylerin düzeleceğine, aile hayatında ve iş hayatında çok güzel günler görüleceğine işarettir.

Falda timsahın konuştuğunu görüldüğünde iyi bir patron olacağına ve çalışanlarını profesyonel bir anlayışla ve yaklaşımla yönlendireceğine, ister istemez kendisini çok derin ve büyük üzüntülere sokacak ve yalnız başına kalmasına sebep olacak bazı olaylar yaşayacağına, kul hakkına girmeyeceğine, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, kişinin can derdine düşeceğine her şeyi unutacağına rivayet eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.