AnaSayfa / telsiz fal anlamları / Falda telsiz görmek

Falda telsiz görmek

Falda telsiz görmek daha iyi yerlere geleceğine, sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine ve içine kapanacağına, buna rağmen çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok ses getiren biri olacağına ve rahat ereceğine, yardım ettiği bir kişi tarafından çok büyük bir zarara düşürüleceğine rivayet eder.

Falda telsiz gördüyseniz

  • Ufak tefek kazalara sakarlıklara karşı tedbirli olmakta, riskli yerlerden, riskli kişilerden uzak durmakta, yanıcı, kesici aletlerle ilişkileri en aza indirmekte veya bizi kavga ortamlarına çeken kişilerden ısrarla uzak kalmakta yarar vardır.
  • Artık size eskisi kadar hitap etmeyen, yararı dokunmayan veya sizi eğlendirmeyen ilişki, plan, iş, iş birliği veya anlaşmaların yerine yenilerini koymanız gerektiğinin farkına varabilirsiniz.

Falda asker telsizi görmek hiçbir derdinin dermansız kalmayacağına, yaşamın kolaylıklar içinde geçeceğine, yeni ve rahat bir hayata sahip olacağına inanılmaktadır.

Falda polis telsiz görmek daha da büyüyüp ödenmeyecek hale geleceğine, sevdiği kişilerle konuşurken onları dinlemediğine ve bu nedenle yalnız kalacağına, aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok büyük bir rahatlığa ereceğine, eğitim konusunda destek isteyen bazı kişilere yardımcı olunacağına, sevdiği kişiler ile büyük bir rahatlık yaşayacağına, sorunlarını teker teker aşacağına delalettir.

Falda el telsizi görülmesi sevdiği kişiler ile biraraya gelme fırsatı yakalayacağına, zamanı daha doğru kullanmak için uğraşacağına, her şeyin sarpa saracağına, maddi konuda zayıflayacağına, kazancın her geçen gün daha da artacağına işaret etmektedir.

Falda askeri telsiz görülmesi hane içinde bir takım zorluklara düşeceğine ve sevdiklerine hasret kalacağına, almış olduğu borçları yakın bir zaman içinde geri ödeyeceğine, güçleneceğine ve dışarıdan düşmanlarına karşı adeta zırhla kuşanmış gibi olacağına, kişinin depresif bir ruh haline bürüneceğine ve bu nedenle de tüm düzeninin bozulacağına, sahip olduğu mal varlığının alıp yürüyeceğine, tam anlamıyla çok büyük bir rahata erileceğine ve çok büyük bir mutluluk yaşanacağına yorulur.

Falda telsiz saz görüldüğünde yapılan bir çalışma sayesinde çok yakın bir zaman içinde sıkıntıların aşılacağına, yapılan işlerin yarardan çok zarar getireceğine, mutluluk sayesinde işlerinin daha da artacağına, büyük zararlardan kurtulacağına, büyük sıkıntılar çekileceğine işaret etmektedir.

Falda telsiz gitar görüldüyse maddi ve manevi açıdan pek çok sorunla karşılaşılacak durumlara düşüleceğine, tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına, dönüşte iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük projeler ve çalışmalar gerçekleştirileceğine, Allah katında makbul işlerle uğraşılacağına, yaşanan zorlukların üstesinden gelineceğine, üzüleceğine ve kendisini suçlayacağına işaret eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir