AnaSayfa / diş fal anlamları / Falda tek diş görmek

Falda tek diş görmek

Falda tek diş görmek sevilen kişiler ile uzun süren tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, işlerin yoluna gireceğine ve tatsızlıkların tecrübe sahibi kişiler sayesinde ortadan kalkacağına, çabalarının boşa çıkacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edileceğine, sağlıklarına zeval gelmeyeceğine, çok zor zamanlar geçirip büyük sıkıntılar çekeceğine ve bir daha kendisini toparlayacak gücü ve desteği bulamayacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda tek diş gördüyseniz

  • Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konularla ilgilenmeniz gerekebilir.
  • Bazı konularda sadece deneme amaçlı ya da iddialara istinaden girişimlerde bulunabilirsiniz.

Falda tek diş dökülmesi görüldüyse yalancıdan ve belalıdan uzak olacağına, kendisini üzen konular yüzünden başının çok ağrıyacağına, büyük bir işin sahibi olacağına, yaptığı işin eskisinden de çok ilgi göreceğine alamet etmektedir.

Falda ağzında tek diş görmek istediği restorana gideceğine ve istediği mağazadan alışveriş yapacağına, başına bazı musibetlerin geleceğine, kişinin yakasını belalardan ve kötülüklerden bir türlü kurtaramayacağına yorumlanmaktadır.

Falda tek diş düşmesi görüldüyse hayalindeki herşeye yakın zaman içinde kavuşacağına, kötü günler görüleceğine, işinin ehli olacağına, zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine ve ferahlığa çıkılacağına delalet etmektedir.

Falda tek dişin çıktığını görüldüyse sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, modern insanlarla tanışılacağına, gerekse aile hayatında fikir ayrılıkları içine gireceğine, huzursuzluklar ile boğuşacağına ve çok zor ve ruhsal olarak çok kötü bir dönem geçireceğine inanılmaktadır.

Falda tek dişi kaldığını görülmesi doğru işler yapacağına, alınteri dökülerek rızık elde edileceğine, böylece hayırlı bir yola girileceğine, sevdiği kişiler sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, aile hayatında sevindirici olaylar yaşanacağına işaret etmektedir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.