AnaSayfa / Falda tebeşir görmek

Falda tebeşir görmek

Falda tebeşir görmek fikir ve görüş ayrılıklarına düşeceğine, hayatı ile ilgili büyük sorunlarla da karşılaşmayacağına, işle ilgili çok büyük bir ortaklık kurulacağına, yapılan yardımların ardından bol hayır duası alınacağına, kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına, yarar sağlayanların ise çok küçük bir kazanç getireceğine yorulur.

Falda tebeşir gördüyseniz

  • Yaptığınız işler özel hayatınızı veya iş yaşamınızda imajınızı etkileyecekse daha dikkatli hareket etmenizde fayda var.
  • Duygusal açıdan gerilim hissedebilirsiniz.

Falda beyaz tebeşir görüldüğünde sağlıkla ilgili olarak yaşanan bir sorunun ortadan kalkacağına, istemeden de olsa ailesi ve çok sevdiği arkadaşları ile arasının açılacağına, şansının ve bahtının daima açıkolacağına ve kendisinden yana gideceğine, zor ve karamsar günler geçireceğine, büyük atılımlar yapacağına alamet eder.

Falda yeşil tebeşir görüldüyse kendisinin de ona sırtını dönmeyerek elinden geleni yapacağına, büyük bir gruba liderlik edileceğine, maddi ve manevi olarak büyük bir olgunluğa erileceğine, üzüleceğine ve kayıplar yaşayacağına, hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Falda renkli tebeşir görülmesi yeni sorunların çıkmasını ve çok kötü sonuçlar doğurmasını engelleyeceğine, geleceğin çok parlak ve güzel olacağına, mutlu bir beraberlik yaşayacağına, aile büyüklerinden birinin kaybedileceğine, karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine işaret ettiği söylenir.

Falda siyah tebeşir görmek aksiliklerin ortadan kaldırılacağına, kardeşlerden biri ile bir yolculuğa çıkılacağına, bir sebeple eşlerin huzurunun kaçacağına, tüm dertlerinden kurtulup etrafındaki insanların da kurtulmasına yardım edeceğine, hayırsız olaylar yaşayacağına yorulmaktadır.

Falda kırmızı tebeşir görüldüğünde kısa süre içinde ünlü bir kişi olunacağına, hayatında yeni ve temiz başlangıçlara imza atacağına, sağlıkla ilgili bir konuda verilecek bir kararın ardından kısa sürecek bir operasyon geçirileceğine, bir sağlık sorunuyla uğraşmak zorunda kalınacağına, arzu ettiği şeylere ulaşmaktan duyduğu büyük huzur ile yardıma muhtaç ve kimsesiz insanlara yardım edeceğine ve büyük bir gönül ferahlığı duyacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve çevresindeki insanların tüm dertlerine koşacağına alamet eder.

Falda mavi tebeşir görülmesi böylece canını sıkan olayların sonunu getireceğine, hemen ardından yeni bir kararla birlikte işlerin yoluna gireceğine, her türlü dünya nimetlerinden faydalanacağına, eşler arasında bir soğukluğun baş göstereceğine yorumlanır.

Falda tahta ve tebeşir görülmesi yanlış hareketleri nedeni ile giderek yalnız kalacağına, başarısına engel olacak kimseleri de bertaraf edeceğine, himayesinde çok sayıda kişinin çalışacağına, aile içinde de mutluluğunun ve huzurunun artmasına vesile olacağına, beklenen gelişmelerin olumlu şekilde sonlanacağına, kalabalık ortamlarda kişinin egosunu yükseltecek konuşmalar olacağına delalet eder.

Falda pembe tebeşir görmek yapılan işlerde elde edilen kazançlar ile başka insanlara da yardım edileceğine, iyi niyetli kişilerle bir araya gelerek onlarla işbirliği yapacağına, işsizse iyi koşullarda bir iş sahibi olacağına delalet ettiği söylenir.

Falda sarı tebeşir görmek fiziksel açıdan iyi olmak için harcadığı çabanın aynısını ruhsal açıdan da göstereceğine, işlerin büyük kazanç kapıları açacağına, işlerini yoluna sokacağına ancak daha sonra edilen yardıma rağmen düşmanlarla işbirliği içerisine gireceğine delalet ettiği söylenir.

Falda saç tebeşiri görülmesi başarıya giden yolunun aydınlık olacağına, sorunlarından kurtulmak için sevdiği kişilerden yardım isteyeceğine ancak herhangi bir kişiden bir türlü yardım alamayacağına, eline geçen kazançları çok hayırlı ve güzel işler için harcayacağına alamet etmektedir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.