AnaSayfa / fasulye fal anlamları / Falda taze fasulye görmek

Falda taze fasulye görmek

Falda taze fasulye görmek böylece büyük kazançlar elde edileceğine, sağlıkla ilgili olarak herhangi sıkıntı çekilmeyeceğine, hayır getirecek ve iş dünyasında sarsılmaz bir yer edinilmesine katkı sağlayacak kişiler ile ortak olunacağına, düşmanlıkların ve nefretin yok olacağına, düzelmeyen bir sorunun bir anda çözüm bulacağına, yaptığı işlerle çok büyük bir şöhrete karışacağına yorumlanır.

Falda taze fasulye gördüyseniz

  • Rutinin dışına çıkmalısınız.
  • Davranışlarınıza dikkat etmelisiniz.

Falda taze fasulye kırdığını görülmesi verimi ve başarıyı yakalayacağına, maddi olarak zengin hale geleceği gibi manevi olarak da önemli bilgilerle donanacağına, kurulacak olan bir ortaklığın çok mutlu ettirecek bir gelişmeye ve ferahlığa kapı açacağına, resmi bir göreve getirileceğine ve üst makamlara çıkacağına işaret ettiği söylenir.

Falda dondurulmuş taze fasulye görüldüğünde ortak olarak bazı kişiler ile bazı çalışmalara gireceğine, ancak falı kapatan kişinin bu dedikoduyu ortadan kaldıracağına, iş hayatındaki çalışmalarının yarıda kalacağına, yaşanan sıkıntıların verilecek olan büyük bir mücadele sonucu ortadan kalkacağına, kişinin tecrübelerinden yararlanacağı biriyle tanışacağına rivayet etmektedir.

Falda konserve taze fasulye görülmesi geleceği için kayda değer girişimlerde bulunacağına ve sayısız fırsatlar elde edeceğine, hastalıklardan kurtularak çok daha kuvvetli bir şekilde yaşama devam edileceğine, bir sebeple çok büyük üzüntü duyulacağına delalet eder.

Falda kıymalı taze fasulye görüldüğünde kendisine akıl veren aile büyüklerini dinlememesi veya aşırı inatçı yapısı yüzünden kendi bildiğini okuması ile de geleceğine, kafasının rahat edeceğine, aile içinde husumet gelişeceğine, itibarı yüksek bir yönetici olunacağına yorumlanmaktadır.

Falda kılçıklı taze fasulye görüldüğünde zaman zaman kötü giden hayatının renkleneceğine, rakiplerine karşı güç elde edeceğine, hedeflerini tabir yerindeyse on ikiden vuracağına yorumlanmaktadır.

Falda çuvalda taze fasulye görülmesi mal ve mülkte azalma yaşanacağına ve iş hayatında çok kötü bir noktaya gelineceğine, hane içinde çatlak seslerin yükselmesi ve herkesin kendi başına hareket etmesi üzerine aile birliğinin sarsılacağına, birçok kişiye yardım edeceğine, yakın bir zaman içinde ortaya çıkan bereketsizlik ile başa çıkmak zorunda kalacağına, bilmediği duyguları tadacağına alamet eder.

Falda tencerede taze fasulye görmek duygularının karşılıklı olacağına, aile bireylerinin de içinde olacağı ve büyük emek vereceği bir iş kurulacağına, çok büyük çalışmalar gerçekleştirip çok büyük ve helal kazançlar elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda poşette taze fasulye görmek maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına, övgü dolu sözler duyacağına, ailesinin ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahata ereceğine, yeni işler yapılacağına, gücünün ve şansının yaver gideceğine yorumlanmaktadır.

Falda bozulmuş taze fasulye görülmesi güzel ve bereketli işlere gireceğine, âlim kimselerden feyz alacağına bu sayede din konusunda insanlara yol gösterecek kadar bilgili hale geleceğine, ticari faaliyetlerinin artacağına, yokluk ve borç nedir bilmeyeceğine delalet ettiği söylenir.

Falda zeytinyağlı taze fasulye görmek birçok ortak nokta olduğunun fark edileceğine, atılan adımların hayırlı haberleri ve kişileri beraberinde getireceğine, olumlu gelişmeler yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Falda taze fasulye temizlediğini görüldüğünde kişinin yine eskisi gibi neşeli olacağına, sağlıkla ilgili bir konuda verilecek bir kararın ardından kısa sürecek bir operasyon geçirileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, çok büyük işlere girip yüklü miktarda kazançlar elde edeceğine, girilecek olan işlerde deyim yerindeyse altın harflerle adını yazdıracağına, sorunlarından ve sıkıntılarından uzun uğraşlar sonunda kurtulacağına delalet ettiği söylenir.

Falda kırılmış taze fasulye görüldüğünde yeni ve daha büyük çalışmalar gerçekleştirip parasal sorunları çözmek için uğraşacağına, dertlerin günden güne daha da artacağına, problem yaratan kişi ya da elemanın ne olduğunun bulunması için bazı araştırmalar yapılacağına delalettir.

Falda ayıklanmış taze fasulye görüldüyse içinizde bir yerlerde bazı şeylerin bittiğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulacağına, daima secde ve şükür edeceğine, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine ve daha iyi bir hayata sahip olunacağına, büyük üzüntüler yaşanacak olan önümüzdeki günlerde herkesin şaşıracağı bir haber alacağına, yaşadığı gergin ve zor günleri arkasında bırakacağına rivayet eder.

Falda toplanmış taze fasulye görüldüyse dertlerine derman arayacağına, ününü ülke dışına taşıyacağına, karşısına çıkacak başka gelir kapıları sayesinde birikim yapma imkânı elde edeceğine ve bu sayede ileriye yönelik hayırlı yatırımları olacağına, çalışmada çıkan bir sorun yüzünden baş ağrısına sebep olacak bir kişiden öneri alınacağına ve deyim yerindeyse bu kişinin gevezeliklerinin ve boş boğazlıklarının çekileceğine, daha önce hiç ilgili olmadığı bir işe gireceğine işaret etmektedir.

Falda taze fasulye ayıkladığını görüldüğünde insanlarla karşı karşıya geleceğine, ev huzurunun ve bereketinin gün geçtikçe daha da artacağına, kendi başına bir hayat yaşamaya başlayacağına, ancak daha sonra atılacak adımlar sayesinde çıkacak olan yeni fırsatlar değerlendirilmesi ile çok büyük kazançlar elde edileceğine ve iş hayatında daha büyük adımlar atmak için çok büyük bir özgüvene kavuşulacağına, ancak herhangi bir yararının görülmeyeceğine ve tüm durumla birlikte bir de destek olan kişinin para konusunda sıkıştırmalarıyla uğraşılacağına delalettir.

Falda taze fasulye toplamak görülmesi teklif götürdüğü bir arkadaşının kabul etmesi sayesinde büyük başarılar kazanacağına, komşuları arasında çok sevilen biri olacağına, epey sorunlu bir duygu haline geleceğine ve üzüntülü günler yaşanacağına, iyi bir kariyer edineceğine, herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına, çok sıkıntılı ve zor durumlara düşeceğine yorumlanır.

Falda taze fasulye pişirdiğini görüldüğünde hayır getirecek ve iş dünyasında sarsılmaz bir yer edinilmesine katkı sağlayacak kişiler ile ortak olunacağına, işinde büyük zaferler elde edeceğine, bir rekabetten büyük bir başarı ve kazançla çıkılacağına, uğraşacağı bir meşgalesinin kalmayacağına ve bu dönemde kendisini işe yaramaz hissedeceğine, geleceğinin kendisine hayır ve mutluluk getireceğine, Allah’a yakışır şekilde bir hayat süreceğine işaret ettiği söylenir.

Falda dolapta taze fasulye görüldüyse verilen emeklerin boşa gitmekten son anda kurtulacağına, edilen duaların kabul edileceğine, eline geçen büyük ve hayırlı işler sayesinde çok kazanç elde edeceğine, zor bir hayat sürmeye başlayacağına, işlerin kısa sürede yoluna gireceğine işaret etmektedir.

Falda çiğ taze fasulye görülmesi aile hayatının çok daha mutlu bir hal alacağına, sıkıntıların sevilen bir kişiden destek sayesinde çözüm bulacağına, edilen duaların kabul olacağına ve hayır getirecek bir işin başına geçirileceğine, borçlarını ödemeyi başaracağına, dışlanacağına ve kötü bir insan olarak görüleceğine delalet ettiği söylenir.

Falda taze fasulye piştiğini görüldüyse kendisiyle gururlanacağı işler yapacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde büyük paralar kazanacağına, sorunlarını kısa zamanda ortadan kaldırıp çok daha başarılı işler yapacağına ve şansının yaver gitmesi ile işlerini kısa bir zaman içinde büyüteceğine işarettir.

Falda pazarda taze fasulye görmek rahat yüzü göreceğine, aldığı dualarla işlerinin de yolunda gideceğine, büyük başarılara ve kazançlara kavuşacağına, iş konusundaki pozisyonunu iyileştirmek için çok daha fazla çaba harcayacağına, kırgınlıkların ve küslüklerin sona ereceğine delalettir.

Falda kurutulmuş taze fasulye görüldüğünde sorunların çıkması ve uğranılan ihanet yüzünden güvensizlik duyulması sebebi ile başarısız olunacağına, şanssızlığın ve kısmetsizliğin aşılacağına, eşi ile dargın olmanın üzüntüsü ile falı kapatan kişinin kendisini başka işlere vereceğine, baht açıklığına ve şansın döneceğine, çok büyük üzüntü duyacağına yorulur.

Falda haşlanmış taze fasulye görülmesi Allah’ın kendisine pek çok lütuf sunacağına, kısa bir süre öncesine kadar hayal ettiği ne varsa hepsini yaşayacağına, şanslı ve kısmetli bir döneme gireceğine, kendisini ilim ve irfan yoluna adayacağına, iyi geçimin ve muhabbetin bozulacağına delalet eder.

Falda etli taze fasulye görmek irfan konularında sürekli olarak kendini geliştirmeye çalışacağına, her zaman mutlu olabileceği deneyimler yaşayacağına, hayatını zorlaştıran ve artık düğüm haline gelmiş sıkıntıların çözüleceğine, mutsuz ve huzursuz olacağına işarettir.

Falda taze fasulye yediğini görülmesi iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine, sevdikleri ile beraber daha güzel bir hayat için planlar yapacağına, hayat içinde yaşadığı kötü durumlardan uzaklaşacağına, çok kötü durumlara düşeceğine, dolayısıyla işlerin bozulacağına alamet etmektedir.

Falda uzun taze fasulye görmek çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşayacağına, zor zamanlar yaşanacağına, başına bazı musibetlerin geleceğine delalet ettiği söylenir.

Falda pişmiş taze fasulye görmek rahatsızlık yaratan kişilerin hayattan çıkarılacağına, artık rahat bir nefes alarak epey bir zamandan beri yapmak istediği ama ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçekleştireceğine, hayal ettiği şeylere bir türlü kavuşamayacağına, musibetli ve melanetli olaylar yaşayacağına, sorunlarını bu sayede bitireceğine alamet etmektedir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir