AnaSayfa / su fal anlamları / Falda tarla su görmek

Falda tarla su görmek

Falda tarla su görmek o kişilerden güzel sözler duyulacağına ve jestler görüleceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine, kırılan kalbin onarılacağına, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, kıskanç kişiler tarafından aile bireylerinin arasına nifak sokulacağına, böylece mesleğinde önemli aşamalar kaydedeceğine rivayet eder.

Falda tarla su gördüyseniz

  • Bazı kimselerin kaba saba davranışları yüzünden aşırı sinirlenmeniz mümkündür.
  • Üstlendiğiniz yeni işlerde öğrenecekleriniz maddi gelirlerinizin artışında etkili olabilir.

Falda tarlada su birikintisi görmek alınteri dökülerek yapılan işten çok büyük bir maddi birikim yapılacağına, yanlış giden neyse düzeltilmesi için uğraşılacağına, karşına hayırlı kapıların açılacağına, yapılan iyiliklerin karşılığı olarak ihanet görüşeceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda tarlada su kuyusu görüldüğünde çok kazançlı olarak girdiği işlerden büyük zararlara uğrayarak çıkacağına, gittiği yolda çok başarılı olacağına, ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine, kendisini daha rahat hissedeceğine, ancak verilen çabaara rağmen bir türlü ilerleme kaydedilemeyeceğine alamet etmektedir.

Falda tarladan su çıktığını görmek hiçkimsenin yapmaya cesaret edemeyeceği bazı işlere gireceğine, çok büyük mutluluklar duyacağı ve epey kazanç sağlayacağı bir proje gerçekleştireceğine, kazancının tükenmeyeceğine ve kalıcı olacağına, çok iyi bir kazanca sahip olduğuna ve bu sayede maddi olarak çok fazla sıkıntı yaşamayacağına, bolluk ve bereket dolu bir dönem yaşanacağına yorumlanmaktadır.

Falda tarlada su kanalı görmek mutluluğu ve huzuru yakalama fırsatına ve şansına sahip olacağına, elde bulunan maddi olanakların kaybedileceğine, mezuniyet sonrasında iş bulmakta sorun çekilmeyeceğine işaret etmektedir.

Falda tarlada su olduğunu görüldüyse uzun zamandan beri yaşadığı sıkıntılarından ve insanlar ile olan sorunlarından kurtulacağına, büyük kazançlar sağlayacağına, kardeşlerle birlikte girilen bir işte hayırlı bir sonuca ulaşılacağına yorulmaktadır.

Falda ekin tarlasında su görmek başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına ve daha rahat ve daha mutlu yaşayacağı bir döneme gireceğine, sağlık sorunlarının kısa süre içinde ortadan kalkacağına, düşmanına galip geleceğine, geçim derdine düşeceğine, sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine, hasta olan kişi ile irtibata geçeceğine alamet eder.

Falda tarlayı su basması görüldüğünde zarar getirecek bir işe girileceğine ve bu işte büyük bir sorun yaşanacağına, yaşanan sorunların belirsizlik yaratacağına, kazanç kapılarının açılacağına, sorunlu bir durumla karşılaşacağına delalet ettiği söylenir.

Falda tarlayı su içinde görüldüyse ortaya çıkan kötü durumlardan ötürü bazı olaylar yaşanacağına, eğitim konusunda destek isteyen bazı kişilere yardımcı olunacağına, kazandığı moral sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına tabir olunur.

Falda tarlaya su aktığını görüldüyse işlerinin eskisinden daha iyi ve daha kazançlı bir hal alacağına, her türlü dünya nimetlerinden faydalanacağına, yaşamının uzun olacağına, yeni bir haneye sahip olunacağına  ve işlerin bir şekilde düzeltileceğine yorulmaktadır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir