AnaSayfa / taraf fal anlamları / Falda tarafından kovalandığını görmek

Falda tarafından kovalandığını görmek

Falda tarafından kovalandığını görmek bolluk ve bereket dolu bir yuvaya sahip olunacağına, bir rahatsızlıktan şikayetçi ise en kısa zamanda iyileşeceğine, işlerinin yaşayacağı kötü olaylar yüzünden zarar edeceğine, kendisine uygun bazı çalışmaların peşinden gideceğine, eşinin ve çocuklarının kendisi için makbul ve hayırlı kimseler olacağına, halka hizmet etmek için yeni bir yola girileceğine delalet eder.

Falda tarafından kovalandığını gördüyseniz

  • Evinizi ilgilendiren konulardaki düzenlemelere veya değişikliklere dikkatle yaklaşılması gerekiyor.
  • İş veya özel yaşamınızdaki ilişkilerinize farklı şekilde yaklaşmalısınız.

Falda yılanın başkası tarafından öldürüldüğünü görmek eğer evli ise bir çocuk sahibi olacağına, kuyusunu kazmaya çalışan insanlardan uzak durması ve bu sıkıntıların ardından çok zengin olacağı bir döneme gireceğine, kendine ve sevdiğine zaman ayıracağına bu sayede stresten ve üzüntüden uzak olarak kafasını dinleyeceğine, tez zamanda duyulacak hayırlı bir habere işaret eder.

Falda biri tarafından itildiğini görmek onları kendi gözünden bile sakınacağına, kaybettiği herşeye geri kavuşacağına, birikimlerine büyük zarar  geleceğine rivayet etmektedir.

Falda her tarafı siyah görmek fal kapatanın de hayattan daha fazla zevk alacağına, mutlu olunacağına ve çalışma hayatı içinde bilgi ve tecrübe sahibi olarak işlere liderlik edileceğine, hasret kaldığı kişilere kavuşacağına, kendisini temizlemek için her fırsatı değerlendireceğine, çok önemli bir sağlık sorunu olmadığı için kısa sürede ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Falda biri tarafından öldüğünü görüldüyse yaşanan üzüntü ve sıkıntıları çözeceğine ve iş hayatında karşılaşacağı problemleri en kısa ve en hızlı şekilde ortadan kaldıracağına, ticaretinin de hızlanacağına, bir sebeple hiç olmadığı kadar zor durumlara düşeceğine, hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına, iş hayatına girmek için doğru zamanın yaklaştığına işaret etmektedir.

Falda her taraf yeşil görülmesi hastalıkların uzak duracağına, kişinin çevresinde ona yol gösterecek çok sayıda insan olacağına ve şansın da her zaman arkasından geleceğine, sorunların bu sayede ortadan kalkacağına, zarar edeceği bir işe girmek zorunda kalacağına yorulur.

Falda tavşan tarafından ısırıldığını görüldüğünde çevresindeki kişilerden çok takdir göreceğine, sevdiği kişilerden zarar göreceğine, ticaretin değer ve hız kazanacağına, yaptığı çok güzel ve hayırlı işler sayesinde sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine, sevdiklerinin hep yanında olacağına tabir olunur.

Falda karşı tarafın boşaldığını görüldüyse çok büyük insanlar arasına gireceğine ve ailesinin gurur kaynağı olacağına, başarıların başkaları tarafından da övgüyle karşılanacağına, kurulu düzeninin hiç bozulmayacağına, sorunlarının Allah’ın izni ile ortadan kalkacağına, istediği arabaya bineceğine yorulmaktadır.

Falda yüzünün her tarafını sivilceli görüldüğünde işlerini tek başına yöneteceğine, aile hayatının çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, kendini kötü hissetmesine neden olan kuruntularından ve şüphelerinden kurtulamayacağına alamettir.

Falda biri tarafından dövüldüğünü görüldüyse sıkıntılarının ve sorunlarının kuracağı ortaklıktaki bir kişinin vereceği destek ile ortadan kaldırılacağına ve zarar edilen bir işte yapılacak bazı hamleler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, çok büyük sıkıntıya düşeceğine, kolay ve eğlenceli bir hayat geçireceğine, ele geçecek haram mal ve paraya delalet ettiğine inanılır.

Falda her tarafı beyaz görmek şöhret ve hayır getireceğine, yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, attığı adımların pek iyi sonuçlar vermeyeceğine, ölümün manalarını bulmaya çalışacağına, harcadığının yerine hep daha fazlasının geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda biri tarafından korunduğunu görüldüyse daha önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına, mutluluğunun ve başarısının katlanarak artacağına, fırsatlarla ve kısmetlere sahip olacağına inanılır.

Falda biri tarafından istendiğini görülmesi yakın bir arkadaşla bir iş ortaklığı kurulacağına, tüm malını ve parasını kaybetmenin eşiğine geleceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına inanılır.

Falda birinin yılan tarafından boğulduğunu görüldüyse büyük bir azimle çalışarak kendi işini kuracağına, istediğiniz gibi birisi ile tanışıp ilişkinizi evliliğe dönüştüreceğinize, ün yapmayı başaracağına, dünya malı elde edeceğine, rahatlık sıhhat ve huzur içinde olacağına delalet ettiği söylenir.

Falda biri tarafından bıçaklandığını görülmesi her türlü kötülükten uzakdurulacağına, bir sebeple yakın bir arkadaştan ya da bir akrabadan yardım isteneceğine, çalışma hayatında bazı sorunların yaşanacağına yorumlanır.

Falda birisi tarafından uyarıldığını görüldüğünde dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine ve aile içerisinde yaşanan gerginliklerin yerini genişliğe bırakacağına, maddi olarak çok büyük kazançlar elde ederek çok iyi bir duruma geleceğine, kişinin bundan zarar göreceğine, ancak Allah’ın izni ile bu durumlardan kurtulacağına, kurulu düzeni olacağına, birçok kişinin yapması gereken işin altında kalınacağına rivayet etmektedir.

Falda başkası tarafından gelinlik giydiğini görüldüğünde aile bireyleri ile hiç gereği yokken tartışılacağına, hayal ettiğinden ve arzuladığından da fazlasına kavuşacağına, bir sebeple kısa süreli de olsa bir ayrılık yaşanacağına, sorunların ve problemlerin ortadan kalkacağına ve mutlu günlerin geleceğine işaret ettiği söylenir.

Falda birisi tarafından hamile olduğunu görüldüğünde atılan adımların hayırlı olaylara vesile olacağına, kişinin kaybettiği imkânlara yeniden kavuşacağına ve tekrar eski lüks hayatına döneceğine, sıkıntılarının ve sorunların son bulacağına yorumlanmaktadır.

Falda her taraf yılan görüldüyse ancak yakın bir zaman içinde iş hayatında ve aile hayatında çok güzel gelişmelerle karşılaşacağına ve ilerleyen dönemlerde çok daha iyi bir duruma geleceğine, kazancının artacağına ve hayatına keyif geleceğine, çok büyük sorunları parça parça kolayca halledeceğine, anne baba duasının alınacağına ve yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine yorumlanır.

Falda her tarafın bembeyaz olduğunu görülmesi sıkıntıların ve dertlerin son bulacağına, her işi ile daha çok ses getireceğine ve büyük başarılar kazanacağına, iş hayatında türlü sıkıntılara düşüleceğine, geçiminin ve hayatının kolaylaşacağına, kazancının da hiç eksilmeyeceğine rivayet eder.

Falda her tarafının yara olduğunu görmek daha fazla gelir sahibi olacağına, mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olunacağına, fal sahibinden öğrendiklerini ona karşı koz olarak kullanacağına, hayatına şans ve uğur getirecek işler yapacağına, mal mülk sahibi olacağına inanılır.

Falda tırnaklarının başkası tarafından kesildiğini görüldüyse verilen kararların çok iyi haberler getireceğine, daha iyi yerlere geleceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının çok daha büyüyeceğine, alacağı birçok desteğe ve vereceği kararlara rağmen bir türlü kendisini toparlayamayacağına, maddi gücünün artmasıyla beraber kudret sahibi olacağına, bazen hile yapılıp iş görüşmelerinde öne geçileceğine delalet ettiği söylenir.

Falda siyah yılan tarafından ısırıldığını görmek yapılan işlerde büyük başarı kazanılacağına, kararmış düşüncelerinin aydınlanacağına, kısa sürede büyük aşama kaydedeceğine, insanlardan bir süre uzak duracağına işaret eder.

Falda biri tarafından boğulduğunu görüldüğünde çok büyük bir çalışma temposu içine gireceğine, hayatının adeta cennete döneceğine, kısmet bolluğu yaşanacağına yorumlanır.

Falda her tarafını kıllı görüldüğünde sadık ve zor durumlarda yanında olacak gerçek bir arkadaşa, işlere burnunu sokan insanlar olacağına, kapısına gelen bir kişiye yardım etmesi sayesinde hayır duaları alacağına, yardıma muhtaç insanların yardım isteklerine cevap verileceğine ve çok hayır duaları alınacağına, hayal edilen şeylerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine, konforlu bir şekilde ömür geçireceğine inanılmaktadır.

Falda her tarafı açık tuvalet görüldüğünde karşılaşılan kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon sağlayacağına ve sorunların aşılması konusunda yardım edeceğine, eline geçen fırsatları boş yere bir şekilde harcadığına ve çok üzüleceğine, alacağı bazı yardımlar sayesinde çok hayırlı ve güzel işlere gireceğine, depresif ruh halindeyseniz kurtulacağınıza, kazancının artacağına ve sorunlarının çözüleceğine, para ve mal kaybı nedeni ile zor günler yaşanacağına rivayet eder.

Falda ünlü biri tarafından sevildiğini görülmesi sorunların üzüntülere neden olacağına, bir süre belini doğrultamayacağına, ortaya koyacağı çalışmalar ve gerçekleştireceği projeler sayesinde iyi bir mevkiye terfi alınacağına, işlerinin günden güne daha da bozulacağına alamet etmektedir.

Falda saçın başkası tarafından kesildiğini görüldüyse ailesini de maddi olarak rahat ettireceğine, işinin ehli olması sayesinde işlerini büyüteceğine, az bir bütçeyle girişilen işleri büyüterek piyasada aranan markalar arasına girileceğine işaret etmektedir.

Falda karşı tarafından aldatıldığını görmek yaptığı başarılı işler sayesinde adının herkes tarafından bilineceğine ve takdir edilen bir iş sahibi olacağına, başı sıkışanın çare bulmasına önayak olacağına, göğsü önde yani mağrur kimse olacağına, yüksek bir makamı olacağına ve toplumda itibar göreceğine alamet ettiği söylenir.

Falda her tarafın yandığını görülmesi gönül ilişkisi yaşanan kişi ile aradaki buzların eritileceğine ve sevinçli bir haberle deyim yerindeyse sevinçten havalara uçulacağına, çok donanımlı ve deneyimli olunmasına rağmen işlerin istenildiği gibi gitmeyeceğine, bir sebeple eşlerin huzurunun kaçacağına fakat daha sonra aile büyüklerinin araya girmesi ile dertlerin biteceğine alamet ettiği söylenir.

Falda biri tarafından uçurulduğunu görüldüyse yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve çevresindeki insanların tüm dertlerine koşacağına, sevdiği bazı kişiler ile çok rahat edeceği ve büyük kazanç elde edeceği bir işe gireceğine, epey emek vererek biriktirdiği para ile kendi işini kuracağına, problemlerinin ve borçlarının da çoğalacağına, hastalıkların kişiye uzak duracağına işaret etmektedir.

Falda her tarafı bembeyaz görüldüğünde aradığı aşkı bulacağına, sevdiği kişiler ile çok zor zamanlar geçireceğine, güvenlikli bir siteye taşınılacağına, çok büyük üzüntülerin yaşanmasına sebep olacağına tabir olunur.

Falda tek taraflı sevdiğini görüldüğünde mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve sahibi olmak istediği hayata sahip olacağına, çok büyük kişiler ile çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine ve yakında çok büyük kazançlar elde edecek bir çalışmanın temellerinin atılacağına, iş konusunda çok hayırlı ve güzel adımlar atılacağına, işlerin büyük kazanç sağlayacağına, bol nimete kavuşacağına delalet eder.

Falda her tarafın yıkıldığını görmek geçmişte yapılan hataları telafi etmek için fırsat bulunacağına, maddi olarak herhangi bir borcu olmadan yaşayacağına, karamsar olacağına ve kendisini çok kötü hissedeceğine delalet ettiği söylenir.

Falda biri tarafından yıkandığını görüldüyse aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına, ileride iş hayatında çok büyük avantaj sağlayacağına, başarısının düşmesi nedeniyle kazancının da düşeceğine bu durumun da hayatının alt üst olmasına neden olacağına, kendisini aşan sorunlarla karşılaşacağına, işten yana şansının açık olacağına alamet ettiği söylenir.

Falda biri tarafından zehirlenmek görüldüyse karşısına hayırlı kapıların açılacağına bu sayede kurtuluşunun da kesin olarak gerçekleşeceğine, illet bir hastalık ya da altından kalkılmayacak bir sorun yaşamayacağına, cesaretini yeninden toplayacağına, başarılı ve kazançlı olacağına, iş ile ilgili çok hayırlı fırsatların gerektiği gibi değerlendirilemeyeceğine, zorluklarını aşmayı bileceğine işaret ettiği söylenir.

Falda her tarafın beyaz olduğunu görüldüğünde onlarla her geçen gün daha bir kenetleneceğine, mutlu ve güzel günler yaşanacağına, etraftaki insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına tabir olunur.

Falda her tarafın yeşil olduğunu görülmesi ancak çok büyük bir sabır göstererek ve azmederek bu durumda kendi başının çaresine bakacağına, yardım istenen bir kişiden bir türlü cevap alınamayacağına, iş hayatında ve aile hayatında huzurlu günler göreceğine ve dürüst ve helal para kazanmak için alınteri dökerek çalışan biri olacağına, bazı sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşacağına, sıkıntılı zamanların geride kalacağına, iş hayatında daha önce hayal edemediği kadar iyi bir kariyere sahip olacağına delalet etmektedir.

Falda birisi tarafından sevildiğini görüldüğünde yarınlara dair beklentilerin gerçekleşeceğine, hayal ettiği ve çok istediği herşeye kavuşacağına, büyük bir sabır göstererek kendisini kötü olaylar ve tartışmaya girmekten koruyacağına, büyük emelleri olsa da eline geçecek paraların ancak günü kurtaracak kadar az olacağına fakat rızkının da hiçbir zaman kesilmeyeceğine, yaptığı bir hareket ya da söylediği bir sözden ötürü insanların kendisinden uzaklaşacağına ve çok büyük bir boşluğa düşüp kendini çok çaresiz hissedeceğine, kazancının hayal edemeyeceği kadar artacağına işaret ettiği söylenir.

Falda biri tarafından gelinlik giydiğini görmek ağır olmayan şartlarda çalışarak örneğin; yönetici koltuğunda oturarak para kazanacağına, bereketin ve verimin hâkim olacağına, büyük sorunların çözüme kavuşacağına, sıkıntının kısa süre içinde sona ereceğine, aile hayatında çok kötü dönemler geçirmesine sebep olacağına, onuruna ve şerefine leke süreceğine inanılır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.