AnaSayfa / güvercin fal anlamları / Falda takla güvercin görmek

Falda takla güvercin görmek

Falda takla güvercin görmek tüm kalbi ile Allah’a döneceğine ve bu sayede dünya hayatında çok güzel olaylar ve insanlar ile tanışacağına, çalışmaların çok büyük bir sorunun kapısını açacağına, yapılan bir hatanın kısa süre içinde düzeltileceğine, işlerin içinden çıkılmaz bir hal alacağına, araba ya da ev alma konusunda bazı adımlar atılacağına, eline geçecek kazancın çok daha yükseleceğine yorulur.

Falda takla güvercin gördüyseniz

  • Evle ilgili konuların isteklerinizin gerçekleşmesini engellemesine izin vermeyin.
  • Muhakkak karşılığını göreceksiniz.

Falda birinin ters takla attığını görüldüyse sabır ve azim göstermesi sayesinde iş hayatında çok daha yükseklere geleceğine, kariyerinde aşama kaydedeceğine, elinin bolluk ve bereketten çıkmayacağına inanılır.

Falda minibüsün takla attığını görülmesi zarar ettiği işlerde çok büyük rahatlıklar yaşayacağına, ticari faaliyetlerinin artacağına, alacağınız kararlardan ilerde pişman olabileceğinize, şerefi ve namusu ile yaşayıp gideceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda kamyonun takla attığını görmek çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, bir anda zenginlikten fakirliğe düşeceğine, hayırlı kapıların açılacağına, kısa sürede hayatının düzene gireceğine delalet etmektedir.

Falda güvercinin takla attığını görülmesi herşeyin neredeyse hayal ettiklerine çok yakın olacağına, çok iyi ve kazançlı projeler ortaya koyacağına, maddi anlamda boşluğa düşüleceğine, insanların hayatına müdahale etmesine fırsat vermeyeceğine, önceden başarılı ve yetenekli olduğu işte artık aynı performansı ve yeterliliği gösteremeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda eşinin takla attığını görüldüğünde böylece mesleğinde önemli aşamalar kaydedeceğine ve bunun doyumsuz hazzını yaşayacağına, yanlış anlaşılacağına ve tüm işini gücünü bırakarak kendisini doğru ifade etmek ve aklamak için nefes tüketeceğine, maddi zararının karşılanamayacak boyutlarda olacağına, ana baba duasının alınması sayesinde engellerin aşılacağına, büyük atılımlar yaparak epey kazanç getirecek çalışmalar ortaya koyacağına, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına işaret eder.

Falda bebeğin takla attığını görüldüyse tabiri caizse yüzünün düşmesine neden olacağına, kendisini çok üzen bir olay yüzünden uzunca bir süre toparlanamayacağına, kazanılan paraların ve malların ortaya konulması sayesinde iş sahibi olunacağına ve ortaya konulan projeler sayesinde katbekat fazla kazanç elde edileceğine yorulmaktadır.

Falda havada takla atan birini görüldüyse çalışkanlığı ve dürüstlüğü ile herkesi hayran bırakacağına, yoğun bir çalışma döneminin ardından tatile çıkılacağına, parasız ve ekmeksiz kalacağına, yaşayacağı her güzellik için Allah’a şükran borçlu olacağına, borçlarını azar azar da olsa ödeyeceğine ve feraha er geç kavuşacağına, iş hayatındaki saygın yerini kaybedeceğine delalet eder.

Falda takla atan görmek sıkıntısını ve sorununu bölüşeceğine, ekmeğine haram sürmeyeceğine, son sözü söyleyecek kadar önemli bir unvan ve kimlik kazanacağına, kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına, hasret çekenlerin buluşacağına, yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına tabir olunur.

Falda başkasının arabayla takla attığını görüldüyse kaçırılan fırsatlar yüzünden uzun zamandan beri yapılmak istenen bir projenin askıya alınacağına, hiçbir zaman evindeki tenceresinin boş kalmayacağına, sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde sorunlarından kurtulacağına, kazanılan paranın yeni bir ev almak ya da iş kurmak için kullanılacağına alamet etmektedir.

Falda havada takla atan uçak görüldüğünde davranışlarını mantık süzgecinden geçireceğine, ödemelerinin düzenli olarak gerçekleştirileceğine, önemli fırsatları değerlendirmek yerine hevesle hareket edileceğine yorumlanmaktadır.

Falda beyaz güvercinin takla attığını görüldüyse karşısına iyi insanların çıkacağına, iş dünyasında sevilen ve saygı gösterilen bir kişi olunacağına, dostlarının ve yakın çevresinin her zaman güvenilir olacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda eski sevgilinin takla attığını görülmesi kendisini çok iyi yerlere götürecek bazı adımlar atacağına ve işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, iş hayatını çok düzgün bir şekilde ilerleteceğine, işleri engelleyen kişiler yüzünden büyük zararlara uğranacağına inanılmaktadır.

Falda uçağın takla attığını görülmesi ağzının tadının kaçması ile beraber keyifsiz günlere gireceğine, yorulduğu ve kaybettikleriyle kalacağına, yüksek mertebeye geleceğine, mali sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına yorulmaktadır.

Falda beyaz arabanın takla attığını görülmesi başarıya ve amaçlarına çok yaklaşacağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına, hem kendisini hem ailesini çok mutlu edecek bir haber alacağına delalettir.

Falda takla atan siyah güvercin görüldüyse sahip olduğunun her geçen gün daha fazlasını elde edeceğine, kötü duygularını yeneceğine ve huzurlu olacağına, başarılarının ve mutluluğunun sürekli olacağına, herhangi bir sorun yaşamayacağına inanılmaktadır.

Falda arkadaşının takla attığını görmek sevilen bir kişinin vereceği destek ile durumun yavaş yavaş toparlanacağına, her iki cihanda da cenneti bulmak için mücadele edeceğine, bolluk içinde dilediği gibi güzel ve konforlu bir hayat süreceğine, çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, uzun zaman boyunca çok üzülüp kahrolacağına alamet ettiği söylenir.

Falda takla atan beyaz güvercin görüldüyse böylece hayata yeniden sarılacağına, attığı adımların ardından büyük başarılar kazanacağına, dost ve akraba ile bir soruna çözüm bulunacağına, kendisini daha huzurlu bir hayata hazırlamak için gereken şartları sağlamak isteyeceğine yorulmaktadır.

Falda sevgilinin takla attığını görüldüyse kişiliğini ortaya koymaya çalışırken aşırı despot ve sert bir görüntüye neden olduğu için yanlış anlaşılacağına, bolluk ve berekete kavuşacağına, epey bir zamandan beri uzakta olan ve çok büyük bir özlem duyulan kişinin yakında döneceğine, hiçbir zaman yüksek bir mevkiye gelemeyeceğine, zorlu çalışmaların yakın zaman içinde biteceğine delalet eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir