AnaSayfa / Falda tabure görmek

Falda tabure görmek

Falda tabure görmek yeni ve daha büyük hedeflere göz dikileceğine, Allah yolunda yapılacak işlere daha fazla ağırlık vereceğine, uğranacak büyük zararların ve ortaya çıkacak sorunların tahmin edilmesi ve bu durumun akıllı bir şekilde kontrol edilmesi için falı kapatan kişinin yakın bir arkadaşından yardım ve destek alacağına, komşuları arasında çok sevilen biri olacağına, hatalı yollara sapılacağına, yüreğindeki sıkıntılarından ve aşamadığı zorluklardan kurtulacağına yorumlanmaktadır.

Falda tabure gördüyseniz

  • Özel yaşamınızda veya kendinizde sonradan pişman olabileceğiniz ani değişiklikler yapmaktan kaçınmanızda fayda var.
  • Sakinliğinizi korumalı, ani tepkiler vermekten kaçınmalısınız.

Falda banyo taburesi görmek yapılan hataların yakında telafi edileceğine, çevresindeki bir kişiden ihanet göreceğine, mal ve mülk konusunda çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, çok daha rahat bir hayata kavuşacağına ve kendinden emin bir kişi olarak yaşamına devam edeceğine, kazancı ile ailesini çok rahat şekilde geçindirebileceği gibi çevresindeki pek çok kişiye de faydalı olacağına, soğukkanlı ve başarılı bir kişi olacağına yorulur.

Falda ahşap tabure görülmesi maddi durumunuz kötüyse kısmetlerinizin artacağına, ortaya konacak çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, aynı zamanda bu kazancın yeteri kadar olmayacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda beyaz tabure görüldüyse güzel günler yaşanacağına, yardım eden kişilerin haklarının kısa süre içinde ödeneceğine, iş hayatında sorun yaşanacağına, evliliğinde hanedeki rızkının bol olacağına, hayırlı günler yaşayacağına, maddi olarak uğradığı zararların birkaç katını kazanacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda kırmızı tabure görmek moralin ve keyfin yerine geleceğine, neredeyse göz göre göre çok büyük bir sorunlara yelken açılacağına ve para konusunda çok zor ve sonu karanlık yollara girileceğine, yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine, el attığı bütün işlerde başarıya ulaşacağına, projelerin ve çalışmaların çok ses getireceğine, zamansız bir ayrılık haberi alınacağına alamet ettiği söylenir.

Falda yeşil tabure görülmesi ilerleyen günlerde küçük olsa da kişiyi heyecanlandıracak haberler alınacağına, iyi geçiminin biteceğine, çok büyük işlere girişip hepsinden alnının akı ile çıkacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda tahta tabure görüldüğünde aşılması zor da olsa problemler için yardım alınacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, iş açısından da verilen kararların en isabetli şekilde hedefine ulaşacağına alamet eder.

Falda plastik tabure görüldüyse kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına, herkes tarafından tanınan ve konuşulan bir kişi olacağına, rakiplerine karşı her zaman zafer kazanacağına işaret etmektedir.

Falda mavi tabure görüldüğünde bir sebeple işyerindeki bir kesimi karşısına alacağına, tüm planların zamanında neticeleneceğine, sevince ve imrenilecek güzel bir duruma gelmeye alamettir.

Falda pembe tabure görüldüğünde böylece kendisini kötü durumlara düşürmek isteyen insanları şaşırtıp kendisinden uzaklaştıracağına, kendi işinin başına geçeceğine, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanılacağına, sıkıntıların kısa bir zamanda biteceğine, çok büyük çaba gösterilmesine rağmen bir türlü toparlanmayacağına rivayet eder.

Falda hasır tabure görülmesi evine bakkaldan alınmış yiyecek maddeleri getirmesi umduğu bir işin gerçekleşeceğine, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, maddi ve manevi açıdan çok zor durumlara düşüleceğine, yaşamının da her geçen gün iyiye doğru gideceğine, çok büyük dertler ile boğuşmak zorunda kalınacağına işaret etmektedir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.