AnaSayfa / diş fal anlamları / Falda süt diş görmek

Falda süt diş görmek

Falda süt diş görmek darlık çektiği günlerini unutacağına, hayırlı olarak başlanan ve başta güzel giden bir olayda büyük bir talihsizlik yaşanacağına, parasının her zaman bereketli olacağına, sıkıntı ardından huzurlu ve mutlu günlere, hane içindeki mutluluğunun büyüyeceğine, kimseye minnet etmeyeceğine işarettir.

Falda süt diş gördüyseniz

  • Kendinizi geliştirme çabanız iltifatlar almanıza neden olabilir.
  • Aşırı tepkiler, sinirli tavırlar, aşırı harcamalar veya bazı şeyleri hafife almak aile içi tartışmalara neden olabilir.

Falda süt dişinin kırıldığını görüldüğünde mutlu ve huzurlu günlere kavuşulacağına, iş hayatı içinde üst bir mevkiye terfi alınacağına, olmadık bir sebepten ötürü sevilen bir kişi ile ayrılık yaşanacağına, yaşadığı parasal krizden kurtulacağına ve borçlarını ödeyeceğine, şans ve kısmet kapılarının da önünde sonuna kadar açılacağına delalet eder.

Falda kızının süt dişinin çıktığını görüldüyse aile bireylerinin çok üzüleceğine ve çok üzücü olayların yaşanacağına, yapılan işin bol kazanç getireceğine, büyük bir kavgaya tutuşacağına, evlilikte bazı sorunlar yaşanacağına, bir sebeple aile hayatında çeşitli tartışmalar ve kavgalar yaşanacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda süt dişlerinin döküldüğünü görüldüyse üst bir mevkiye ve zenginliğe götüreceğine, huzursuzluğundan ve korkularından kurtulacağına, fal kapatanın de şölen tadında günler yaşayacağına, eline geçen her fırsatı değerlendirerek toparlanmak istese de bir türlü başaramayacağına, bir sebeple çok üzücü ve yorucu bir dönem geçireceğine, çok güzel bir şekilde süren aile hayatında bazı büyük sorunların yaşanacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda süt dişinin sallandığını görüldüğünde anne baba duası alınması sayesinde hayatta büyük bir engelle karşılaşılmayacağına, işinde de istediği başarıyı yakalayacağına, tüm malını ve parasını kaybetmenin eşiğine geleceğine rivayet eder.

Falda süt dişinin düşmesini görüldüğünde aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına, atılan adımların ferahlığa çıkacağına, başının hiç dara düşmeyeceğine, kişinin ağız tadına kavuşacağına, lüksünün ve sağlığının da baki olacağına, hayatının alt üst olacağına alamet etmektedir.

Falda süt dişinin çıktığını görülmesi mutlu günler göreceğine, aydınlık bir yola çıkılacağına, horlanacağına ve kendini insan içine çıkamayacak durumlara düşüreceğine rivayet etmektedir.

Falda bebeğin süt dişinin çıktığını görüldüyse insanlarla iletişiminin kuvvetli olacağına, kazançlı bir döneme girileceğine, barış ve sevgi ortamında bulunacağına alamet ettiğine inanılır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir