AnaSayfa / sünnet fal anlamları / Falda sünnet görmek

Falda sünnet görmek

Falda sünnet görmek kişinin her akşam bir davete ya da toplantıya gideceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına, aksi takdirde çaresiz kalacağına, Mutluluk verici gelişmelerin yaşanacağına, büyük umutlarla girilen bir işin sorunlarla devam edeceğine ve endişeli bir bekleyişin başlayacağına, etrafındaki insanlara yardım edeceğine alamettir.

Falda sünnet gördüyseniz

  • Geleceğiniz açısından istikrar yakalamak için daha az harcamalısınız.
  • Hep birlikte hareket etme arzusundasınız.

Falda eşini sünnet olurken görülmesi gidilen yolda büyük başarılar kazanılacağına, zor günlerden geçeceğine, sağlık sorunları ile geçen bir dönemin biteceğine, gönül işlerinde üzüntüler yaşanacağına, kötü günlerin bir daha yaşanmayacağına delalet etmektedir.

Falda sünnet olmuş erkek bebek görüldüğünde sağlık sorunları varsa düzeleceğine, hayallerin gerçeğe dönüştürülmesi için gidilen yolda zor duruma düşüleceğine, çok büyük çalışmalar gerçekleştirip çok büyük ve helal kazançlar elde edeceğine, yaptığı işlerde büyük başarılar elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Falda eski sevgilinin sünnet olduğunu görüldüyse aşık olunan bir kişiden karşılık bulunacağına, ailesi ve sevdiği kişiler ile refah içinde yaşayacağına, büyük bir projenin ortaya konulması sayesinde çok tanınan ve saygı duyulan bir kişi olacağına, daha pozitif biri olacağına, atacağı adımlar ve göstereceği sabır sayesinde hiç düşünmediği kadar büyük başarılara imza atacağına, uzun zamandan beri ödenmesi gereken bir borcun yakında ödeneceğine delalet etmektedir.

Falda beyaz at üstünde sünnet çocuğu görmek kişinin eski aşkına geri döneceğine, uzun bir dönemden sonra ilk kez çok rahat edileceğine ve daha güzel günler için beklenmeye başlanacağına, iş hayatındaki saygın yerini kaybedeceğine, iş hayatında çok büyük ilerleme kaydedileceğine, aile hayatı içinde çok büyük üzüntüler yaşayacağına delalettir.

Falda sünnet kıyafetli erkek çocuğu görüldüğünde malın ve paranın bir kısmının fakir fukaraya yardım için  harcanacağına, üzerinde baskı kurmak isteyen insanların varlığını fark edip önlem alacağına, kişinin adımlarını atarken çok dikkatli olmasına, sorunlarının ve sıkıntılarının tekrar baş göstereceğine, üzücü olayların çok kısa zamanda unutulup yerini güzellikler ile geçen günlere bırakacağına, çok üzücü ve geri dönüşü olmayan hatalar yapılmasına sebep olacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda tanıdık birinin sünnet olduğunu görüldüyse yarınlara olan bakış açısının olumlu yönde değişeceğine, zor bir işin bir türlü sona erdirilemeyeceğine, gelirini ve rızkını kaybedeceğine inanılır.

Falda sünnet kalabalığı görüldüğünde yaptıkları ile takdire layık görülmeyi hak edeceğine, yaşanan kötü durumların kısa sürede düzeleceğine, geçim derdine düşmeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda yetişkin birinin sünnet olduğunu görmek başarılı bir kariyere sahip olacağına, ev sahibi olacağına ve atacağı adımlar sayesinde kendisine yüklü miktarda kazanç getirecek bir işe gireceğine, şerefe ve izzete, çok daha büyük kazanç sağlayacak bazı işlere girmek için sevdiği bazı şeylerden vazgeçeceğine, maddi ve manevi olarak büyük bir çöküş yaşayacağına inanılmaktadır.

Falda sünnet çocuğu görülmesi kişinin çocuk hasreti çekeceğine, başka kimselere de yardım edeceğine, kötü ve zor günler yaşanacağına, yaptığı işlerde büyük başarılar elde edeceğine, dertlerinin ve sorunlarının biteceğine, kariyer planlamasını iyi yapamayacağına işaret etmektedir.

Falda bayanın sünnet olduğunu görüldüğünde sorunlarından kısa bir zaman içinde hiç zahmet çekmeden kurtulacağına, işlerinin baltalanacağına ve sıkıntılı günler geçireceğine, deneyimli bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde iş dünyasında büyük bir şöhrete kavuşulacağına, çok büyük kazançlara sahip olacağına işaret etmektedir.

Falda sevdiğin kişinin sünnet olduğunu görüldüyse bir sıkıntısı varsa ona çare bulacağına, etrafındakiler tarafından kutlanacağına, bir mal alım satımı dolayısıyla yaşanan bir sıkıntının ortadan kalkmasına yardım edeceğine, uzun süremese de gündemini meşgul edeceğine tabir olunur.

Falda bir yakınının sünnet olduğunu görüldüyse masabaşı bir işe girileceğine, ruhen ve bedenen yenileneceğine, söylenen bir sürü söze rağmen doğru bildiği şeye körü körüne inanacağına alamet ettiği söylenir.

Falda sünnet kuranı görmek her geçen gün daha sağlam ve kazançlı işlere imza atılacağına ve bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, ters giden durumların düzeleceğine, alınacak destek ile moral olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, çok büyük bir güven ve huzur içinde yaşanacağına, deyim yerindeyse arapsaçına döneceğine, parasal olarak büyük bir kazanç elde edileceğine delalet ettiği söylenir.

Falda eski eşinin sünnet olduğunu görüldüyse eşler arasında büyük bir tartışma yaşanacağına, yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına, musibetlerin bir bir ortadan kaldırılacağına, hasret kaldıklarına kavuşacağına, parasal olarak çok büyük bir kazanç elde edileceğine alamet eder.

Falda sünnet altını görüldüyse dini bütün biri olarak yaşadığı hayatı başkaları için de güzelleştirmeye çalışacağına, yeni kararlar alarak yaşamına yeni bir yön vereceğine, çok sevdiği ve değer verdiği insanlara iş hayatında daha önce karşılaşılmamış kadar büyük fırsatlar elde etmelerinde çok büyük bir yardımda bulunulacağına, zor olduğu söylenen bir çalışmanın keyifli bir hal alacağına alamet eder.

Falda sevgilinin sünnet olduğunu görüldüyse duyacağı bazı sözler sayesinde kafasındaki taşların yerine oturacağına, hazırdan yemek zorunda kalacağına ve elindekini de son kuruşuna kadar tüketeceğine, iş konusunda başarılı ve tecrübeli bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde tüm aileye yarar getirecek bir işe sahip olunacağına, yeni çalışmalar yapılacağına işaret etmektedir.

Falda sünnet olan erkek çocuğu görülmesi rahatlatacağına ve manevi olarak güç vereceğine, rahat ve güzel bir çalışma ortamı kurup daha çok proje üreteceğine, kuracağı bir ortaklık sayesinde cebinin para göreceğine ve aile hayatında kaybolmuş olan huzurun tekrar bulunacağına, çok daha sosyal bir kişi olup daha büyük bir arkadaş çevresi edineceğine, rahatsızlık yaratacak bir işe girileceğine, doğru düzgün karar vermekte bir türlü başarılı olamayacağına işarettir.

Falda yeni sünnet olmuş erkek çocuğu görmek kişiye rahatsızlık veren insanlardan kurtulacağına, uzun zamandan beri hayal edilen herşeye çok büyük zahmetler çekmeden ve sorun yaşamadan kavuşulacağına, kendisini çok iyi hissedeceğine, Allah’ın yardımı ve izni ile çok güzel işlere gireceğine rivayet etmektedir.

Falda sünnet annesi olduğunu görüldüğünde hayatı içinde kendisine zarar veren herşeyden en yakın zamanda kurtulacağına, üzüntülerinden ve endişelerinden yakın bir zaman içinde kurtulacağına, maddi imkânların günden güne artması sayesinde hayır getirecek yollara girileceğine yorumlanır.

Falda erkek çocuğunun sünnet düğününü görmek borçlarının kendisini çok aşacağına, hayırlı haberler alacağına, çok olumlu ve güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, bazı durumlarda da ağırdan alması nedeniyle önemli fırsatları kaçıracağına işarettir.

Falda sünnet kınası görüldüğünde sorunların ve sıkıntıların çözüme kavuşacağına, art niyetli kişilere uyacağına, bekarlar için mutlu bir karşılaşma, kişinin alim olacak kadar ilim ve fenne önem vereceğine, üstünlük elde edeceğine ve ticaret hayatında tanınır kişi olacağına, işlerin kısa süre içinde tepetaklak olacağına alamet ettiği söylenir.

Falda ölmüş birinin sünnet olduğunu görülmesi huzur ve rahatlık içinde yaşayacağına, mutluluk dolu bir döneme girileceğine, iyi ve güzel huylarını terk edeceğine, komşularla ters düşüleceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda sünnet arabası görülmesi fiziksel açıdan iyi olmak için harcadığı çabanın aynısını ruhsal açıdan da göstereceğine, sıkıntı getirecek bazı olaylar yaşanacağına, maddi ve manevi olarak büyük ferahlık yaşanacağına, rahatlık ve zenginlik içinde yaşayacağına yorumlanır.

Falda evladının sünnet olduğunu görmek iyi niyetinden uzaklaşacağına, hastalığın nereden kaynaklandığını ve nasıl tedavi edileceğini sorgulayıp tedavi olacağına, ayrılığın sandığından da uzun olacağına, zarar ettiği bir işte kendisine yardım edecek deneyimli biri sayesinde işleri toparlayacağına ve kazanç elde edeceğine, çok hayırlı ve güzel fırsatlar yakalayacağına, yeni insanlar ile tanışıp yeni yerler gezeceğine inanılmaktadır.

Falda sünnet yemeği görmek arkasından iyi anılan kişi olacağına, sürekli yerinde sayacağına, fal kapatanın geçimini sağlamak için çok zahmet çekeceğine ve tüm hayatının neredeyse çalışmak olacağına, çıkış yollarına ulaşmak için çabalayacağına, hayal ettiği herşeye bu dönem içinde yavaş yavaş kavuşacağına, şöhret ve hayır getireceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda küçük çocuğun sünnet olduğunu görüldüyse sorun yaratan durumlardan kurtulacağına, hayatının çok daha kolay hale geleceğine, iş konusunda sevilen bir kişiden yardım alınacağına delalet eder.

Falda adamın sünnet olduğunu görmek dost ya da akrabalarından maddi ve manevi anlamda büyük yardım alacağına, yakınları ile arasında büyük anlaşmazlıklar ve fikir ayrılıkları yaşanacağına ve bu durumun bir süre devam edeceğine, çok büyük bir hata yaptığını anlayacağına ve bu hatayı düzeltmek için gece gündüz demeden kendisini yıpratarak çok büyük çaba göstereceğine işarettir.

Falda büyük bir adamın sünnet olduğunu görmek şansının ve kısmetinin kendisini hiç bırakmayacağına, aile bireylerini üzecek ve eldeki imkanların heba olmasına yol açacak bir kişi ile muhatap olacağına ve bu durumun rakipleri çok sevindireceğine, eğer başarılı olursa çok büyük kazanç elde edeceğine, kendisini çok daha rahat bir dönemde bulacağına, kişinin yoğun tempoyla geçen yakın geçmişinden sonra rehavete kapılacağına işaret ettiği söylenir.

Falda sünnet şekeri görmek çok istediği ve uzun zamandan beri yapmak istediği bir işin başına geçeceğine ve ortaya koyacağı çalışmalar ile herkesi şaşırtacağına, bunun da işindeki verimliliğine olumlu şekilde yansıyarak ona büyük avantajlar ve fırsatlar getireceğine, elde avuçta olan malın mülkün bir sağlık sorunu için harcanacağına, moral ve motivasyon konusunda uzun zamandan beri yaşanan sıkıntının sona erdirileceğine yorulmaktadır.

Falda sünnet resmi görmek makamının tehlikeye gireceğine, kimsenin sözlerine kulak asmadan kendi bildikleriyle hareket edeceğine, ipliklerini pazara çıkaracağına, eline para geçeceğine, gerçekleştirilmek istenen projelerin heba olacağına, yeteneklerinin ve becerilerinin karşılığını bulacağına yorumlanmaktadır.

Falda sünnet evi görüldüğünde sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına ve yüzün güleceğine, kendisini çok özgüven sahibi biri olarak bulacağına, yaşanan olaylardan herhangi bir sorun olmadan ve çok büyük ve üzücü durumlara düşmeden kurtulacağına, yorgunluğun atılacağı ve yeni iş fikirleri ile dönüleceği bir tatile çıkılacağına, işlerin büyük kazanç kapıları açacağına tabir olunur.

Falda sünnet namaz kıldığını görmek zorlukların ve problemlerin atlatılacağına, çok çalışıp başarılı olduğu iş hayatında bulunduğu makamdan daha yüksek yerlere geleceğine, hayat içerisinde bazı hayal kırıklıkları yaşanacağına, gerekirse başkaları ile ortaklık içine gireceğine, hayalini kurduğu herşeye sevdiği kişilerden alacağı destek ile kavuşacağına, kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına yorulmaktadır.

Falda sünnet olan görüldüğünde kişinin parasını çarçur etmesi yüzünden de günden güne borçlu bir hayat süreceğine, kişinin el uzatıp destek olmasıyla rahatlayacağına, sorunlarını ve zorluklarını aşmayı bileceğine, yeni arkadaşlıklar kuracağına, girdiği sıkıntıların karşılığını alamayacağına ve daha büyük sıkıntılara gireceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda tekrar sünnet olduğunu görülmesi özel ihtiyaçlarını istediği şekilde karşılayacağına, büyük ve meşakkatli bir işe ortak olunacağına ancak bu işten de zarar görüleceğine, ekonomik olarak kalkınacağına, zorluklara boğuşulacak bir döneme girileceğine, eline çok güzel fırsatların geçeceğine alamet eder.

Falda at üstünde sünnet çocuğu görülmesi dostlarının ve yakın çevresinin her zaman güvenilir olacağına, tasarruf yapan bir kimse olduğuna ve parça parça mal alınacağına, zamanını Allah yolunda hayır işleriyle geçireceğine rivayet etmektedir.

Falda sünnet sakalı görmek uzun uğraşlar sonunda büyük bir işin altından kalkacağına, kısa sürede evlat sahibi olacağına, daha önce hiç yapmadığı şeyler yapmaya başlayacağına, çok büyük bir ferahlık yaşayacağına rivayet eder.

Falda sünnet edileni görmek yeni işlere girip daha büyük kazançlara sahip olmak için kendi işini kuracağına, eksiklerinin farkına varacağına, mutluluk verecek gelişmeler yaşayacağına, meslek hayatında istediği noktaya geleceğine, tasaların ve üzüntülerin biteceğine, somun ekmek yense de hiçbir zaman şikayet etmeden yaşamanın mükafatının görüleceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda sünnet yaptığını görüldüğünde çekilen çilelerin unutulmasını sağlayacak kadar rahatın ve huzurun yerinde olacağına, askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine, çok büyük zararlar edileceğine, güzel günler görüleceğine inanılmaktadır.

Falda torununun sünnet olduğunu görülmesi çok başarılı olunacağına, muradına ereceğine ve daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, güçsüz ve nefessiz kalacağına, çok büyük hayalkırıklığı yaşayacağına, sevinç dolu haberler alacağına, işlerinin her zaman büyüyeceğine yorumlanmaktadır.

Falda kuzenin sünnet olduğunu görülmesi kendisini çok sevdiği kişiler ile mutlu bir iş kararı verirken bulacağına, huzursuzluk ve endişe gibi durumların ortadan kalkacağına, sorunlarının yakında biteceğine delalet ettiği söylenir.

Falda sünnet yatağı görülmesi iyi niyetli görünen kişilerin ilişkinize müdahale etmeye çalışarak aranızı açmaya çalışacağına, sevilen kişilerle iş konusunda bir birlik kurulacağına, ekonomik durumun her geçen gün çok daha güçlü hale geleceğine, ailesine karşı görevlerini aksatmayacağına yorumlanmaktadır.

Falda yaşlı birinin sünnet olduğunu görülmesi problemlerinin ve sorunlarının çözüleceğine, bir süre belini doğrultamayacağına, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine ve helallik alacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda oğlunun tekrar sünnet olduğunu görmek uzun bir zaman boyunca üzüntü duyulacağına, çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine ve çok uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu şeyleri gerçekleştirme fırsatı yakalayacağına, çok sevinçli olaylar yaşayacağına, girdiği bir iş sırasında çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, bazı ortaklıklar kuracağına, kendisini ve sevdiği kişileri bazı konularda serbest bırakacağına işaret etmektedir.

Falda babasının sünnet olduğunu görmek kendi ailesi ile de arasının açılacağına, kişinin başkasının yardımı ile yerden kalktığını görmesi ise başkalarından yardım almadan konum ve para sahibi olamayacağına, uzun süre bu durumun devam edeceğine, ikili ilişkilerde üçüncü bir şahıs tarafından sıkıntı yaşanacağına, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir çöküş yaşayacağına alamet etmektedir.

Falda küçük oğlumun sünnet olduğunu görüldüyse bozulan işlerin tekrar düzeltileceğine, kıskanılacak projelere imza atılacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, hayırlı ve anlayışlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, trend olan bir markanın başına geçileceğine, büyük önlemler almasına ve çok geniş çaplı yatırımlar yapmasına rağmen karşılık olarak çok küçük bir kazanç elde edeceğine, hayatının ortalarında olan kişiler için yeni ortamlara gireceğine ve çevresini genişleteceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda büyük birinin sünnet olduğunu görüldüyse övgü dolu güzel ve gurur verici sözler işiteceğine, onlardan yana menfaat ve hayır göreceğine, sorunlarının Allah’ın izni ile ortadan kalkacağına, mal varlığında kayıplar yaşayacağına ve para kaybedeceğine delalettir.

Falda kadın sünneti görülmesi acele karar verilmemesinin çok büyük faydasının görüleceğine, uzun soluklu bir yolculuğa çıkılacağına, İslam inancına uygun şekilde yaşamak için işini değiştireceğine ve ailesine de inançlarını geliştirebilmeleri için sürekli yardımcı olacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda sünnet olan yetişkin görmek tehlikeli düşmanların varlığına ve onların üstesinden gelineceğine, dinde ve ahlakta güzelleşeceğine, doğru hamleleri yapmak için zamanın geldiğine inanan fal kapatanın iş yatırımları yapacağına, uğranılan zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine, hayal ettiği kariyerine de mutlaka ulaşacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda sünnet odası görmek sorunların gelen kazançla birlikte sona ereceğine, bir sebeple hiç olmayacak bazı durumlar ile karşılaşacağına, çok rahat bir hayat süreceğine, ulaşamadığı hiçbir arzusu olmayacağına, sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine ve üzüntü duyulacağına alamettir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir