AnaSayfa / patlak fal anlamları / Falda su patlağı görmek

Falda su patlağı görmek

Falda su patlağı görmek başarılarının ve zaferlerinin de çoğalacağına, sevdiği bir kişiden ihanet göreceğine, uzak bir akrabanın acı haberinin alınacağına, işlerin her geçen gün farklı bir sorunla karşılaşacağına, rahatsızlık veren bir durumdan kurtulup kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, el attığı bütün işlerde başarıya ulaşacağına alamettir.

Falda su patlağı gördüyseniz

  • İleride pişman olacağınız şeyler yapabilir veya söyleyebilirsiniz.
  • İlişkilerde objektif gözlemler yapabilirsiniz.

Falda patlak olduğunu görülmesi bir sebeple bir süre üzüntü duyacağına, dünya malına doymak bilmeyeceğine, yeni yollara girileceğine, yapılacak çalışmalar ve doğru bir şekilde atılacak adımlar sayesinde sorunların tamamen biteceğine, yaşanan durumun araştırılması sayesinde bu durumun düzeltileceğine ve gerçeklerin açığa çıkacağına, yeni girişimlerde bulunacağına alamet etmektedir.

Falda patlak ayakkabı görülmesi zahmetli bir işin alınacak yardımlar sayesinde kolayca nihayete erdirileceğine, onların sorunlarını çözmek için elinden gelen herşeyi yapacağına, kalbindeki kuşkulardan arınacağına, bir sağlık sorunu konusunda tedavi amaçlı bir yolculuğa çıkılacağına, fakat bu durumların kişiyi hayata küstürmek yerine bileyleyeceğine ve daha da hırslanacağına alamet ettiği söylenir.

Falda patlak lastik görüldüyse çok sert eleştirilerle karşılaşılacağına, ekonomik olarak rahatının yerine geleceğine, yeni bir işte tartışma yaşanacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda patlak ampul görmek gönlündeki gibi sevileceğine, zor işlerin çok büyük bir kolaylık sayesinde çözüme kavuşacağına, istenen herşeye sevilen kişilerin destek vermesi sayesinde kavuşulacağına ve huzur içinde mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürüleceğine delalet eder.

Falda patlak balon görüldüyse yaşadığı olaylardan ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, çevresindeki insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olacağına ve yardıma muhtaç insanlara yardım ederek onları mutlu edeceğine, üzüntülerinin yerini sevincin ve mutluluğun alacağına, mesleğinde arka arkaya galibiyetler elde edeceğine, borçların kısa sürede ödeneceğine ve mutlu olunacağına, zararlı bir alışkanlığa başlanacağına rivayet etmektedir.

Falda patlak göz görülmesi sorunlarını kısa bir zaman içinde hislerini kullanarak ortadan kaldıracağına, hayırlı kişiler ile büyük bir ortaklık kuracağına, sevince ve imrenilecek güzel bir duruma gelmeye, hayatında çok büyük gelişmeler yaşayacağına, çalışkanlığı ve dürüstlüğü ile herkesi hayran bırakacağına işaret etmektedir.

Falda patlak boru görülmesi hayatına daha iyi çeki düzen vereceğine, kendisini dolandırıp para almak isteyen bir kişiler ile karılaşacağına ve kendisinin olmayan bir borcu ödeyeceğine, böylece kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine ve herşeyin bu sayede çok daha keyifli bir hal alacağına rivayet etmektedir.

Falda patlak lamba görmek rahat şekilde yaşayacağına, yakalandığı ağır bir hastalığı yeneceğine ve yapılan işlerin sonunda helal para ve mal kazanılacağına, sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına, devlet işleri ile ilgili mahkemelik durumlar yaşayacağına ve başının derde gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda patlak teker görmek borçlarının çoğalacağına ve rızkının da eksileceğine, günlerin kâbusa döneceğine ve tüm keyfin kaçacağına, zarar verecek bir kişiden yardım almak zorunda kalınacağına yorumlanır.

Falda patlak davul görüldüyse maddi olarak küçük de olda bir kazanç elde edeceğine, sürpriz gelişmelerle ve değişimlerle karşı karşıya kalacağına, mutluluğunun özel hayatına olumlu yönde yansıyacağı gibi iş hayatındaki verimliliğinin de çoğalmasına vesile olacağına, parasının ve malının çoğalacağına, hayırlı bir kısmet ile karşılaşılacağına, kendisini düşünmenin dışında sevdikleri için de her zaman çaba harcayacağına inanılır.

Falda sevgilinin patlak olduğunu görülmesi büyük sorunlar yaşanacağına, karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına, iş hayatının rakipler tarafından yapılan tüm engellemelere rağmen çok iyiye gideceğine, zarar edilen çalışmaların kazançlı hale getirileceğine, yakın bir zamanda daha çok çalışarak ve yaptığı işe çok daha fazla zaman ayırarak kendisini daha iyi eğiteceğine ve en doğru olanı bu sayede bulacağına, keyfinin ve yaşam enerjisinin yerine geleceğine yorulur.

Falda patlak hortum görüldüğünde parasının ve malının da artacağı işler yapacağına, ancak bu durumdan ötürü çok sıkıntı çekeceğine, imkânlarının kendisini rahat yaşatacak kadar geniş olacağına inanılır.

Falda tekeri patlak bisiklet görüldüyse iş ile ilgili büyük ve akıllıca yatırımlar gerçekleştirileceğine, onları büyük bir mutluluk ve heyecan içinde karşılayacağına, düşman olduklarına duyduğu kini bitireceğine, içine düşen fesada yeniliceğine, parasal olarak iyi bir yere gelineceğine yorulur.

Falda patlak musluk görüldüğünde işlerin çok kısmetsiz ve bereketsiz olacağına, aşırı sinirli olmasından ötürü bu kargaşa içinde zaman zaman sevdiği insanları da incitecek sözler sarf edeceğine, kimseye muhtaç olmadan ve el açmadan güzel bir yaşam süreceğine alamet eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.