AnaSayfa / ağaç fal anlamları / Falda söğüt ağaçları görmek

Falda söğüt ağaçları görmek

Falda söğüt ağaçları görmek güzel ve refah bir geleceğe kavuşacağına ve problemsiz geçim süreceğine, kötü duygularını yeneceğine, üzücü haberler alacağına, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların ve didişmelerin kısa süre içinde biteceğine ve herkesin mutlu olacağı bir ortamın oluşacağına, sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, hak yolundan bilerek ve isteyerek ayrılacağına alamettir.

Falda söğüt ağaçları gördüyseniz

  • Planlarınızı kararlarınızdan etkilenebilecek kişilerle paylaşabilirsiniz.
  • Yardım istemekten çekinmemeli veya size destek olmak için ayağınıza kadar gelmelerini beklememelisiniz.

Falda söğüt ağacının kesildiğini görüldüyse bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine, rakiplerin işine gelecek bir konuda bazı sırları açıklayacağına, sahip olduğu zenginliğe bir de manevi zenginliği ekleyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda kurumuş söğüt ağacı görüldüyse aile içinde büyük bir huzur ve mutluluk duyulacağına, kazancının ve rahatlığının daim olacağına, sağlıklı beslenileceğine ve ferahlığa çıkılacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda salkım söğüt ağacı görmek uzun zamandan beri yapılan çalışmalarda ortaya çıkan sıkıntıların sona ereceğine, bir sebeple ailesi tarafından korunmasına rağmen sıkıntı çekeceğine, yaptığı her işte insanların takdirini toplayacağına, zenginliği ile göz dolduran ve rahat bir hayata sahip olan biri olacağına, sıkıntı yaratan bir durumla karşı karşıya kalınacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda kocaman söğüt ağacı görüldüğünde yaşayacağınız sıkıntıları kolay atlatacağınıza, geçim kolaylığı içinde olacağına ve deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek fırsatlar elde edeceğine, aile bireylerinin çok mutlu ve huzurlu olacağına, sorunlarının tamamen biteceğine ve dert ettiği tüm problemlerin ve olayların hayra çıkacağına, dünya malı elde edeceğine, büyük sorunların çözüme kavuşacağına tabir olunur.

Falda yeşil söğüt ağacı görüldüğünde ancak yakın bir zaman içinde maddi olarak büyük bir zarara uğranacağına, atılacak adımların çok etkili bir makam sağlayacağına, böylece imkânsız denilen kavramı da kafasında yıkmış olacağına tabir olunur.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir