AnaSayfa / soba fal anlamları / Falda soba görmek

Falda soba görmek

Falda soba görmek şansın yüzüne güleceğine ve hiç beklemediği bir anda hayal ettiği şeylere kavuşacağına, maddi koşullarının çoğalması sayesinde maneviyatının da çoğalacağına, başarıların ve mutluluğun sürekli olacağına, ağlamasına ya da dövünmesine neden olacak büyük ve çözümsüz problemler yaşamayacağına, sevinçli haberlerin geride kalacağına ve üzüntülü bir ruh haline bürünüleceğine, endişeli ve korku dolu günler geçireceğine alamettir.

Falda soba gördüyseniz

  • Mevcut durumunuzu tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir.
  • İçinde bulunduğunuz ikilemler dikkat çekiyor.

Falda soba sattığını görüldüyse yol alacağına ve zaferler elde edeceğine, eline geçen kazançla kendi işini kuracağına, erken davranılması sayesinde iş hayatnda çok kazanç elde edileceğine, zarar edilen konuların ve çalışmaların sona ereceğine, sinsi bir düşmanınızın farkına varacağınıza, borçları varsa ödeyeceğine delalet etmektedir.

Falda annenin soba yaktığını görüldüğünde arkadaşlar arasında tatlı bir rekabet yaşanacağına, büyük maddi ve manevi zararlara sebep olacağına, hayatı boyunca türlü aksilikler ve sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalacağına, elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine, çeşitli tartışmalar ve münakaşalar yapılacağına inanılır.

Falda birden çok soba görüldüğünde sevdiği bir kişiyi kaybedeceğine, başının hiç dara düşmeyeceğine ve mutlu bir hayatı olacağına, yaptığı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine ve resmi bir kurumda çok üst kademelerde görev alacağına, iş hayatında ve aile hayatında türlü zararlara uğranacağına, arsız ve yüzsüz kimselere uyacağına, rakiplerin sevineceği bir haberle üzüntü duyulacağına işaret eder.

Falda büyük soba görmek aydınlık bir yola çıkılacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar duyacağına, çok büyük sorunlar yaşanacağına, çok güzel günler göreceğine, işinden geri kalacağına, aile hayatı içinde ortaya çıkan dertlerin kısa zaman içinde biteceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda küçük soba görüldüyse güzel ve kötü duyguların birarada yaşanacağına ve çok güzel olayların baş göstereceğine, kişinin başkasının yardımı ile yerden kalktığını görmesi ise başkalarından yardım almadan konum ve para sahibi olamayacağına, toplumda itibar ve takdir toplanacağına, yaşadıklarının kendisi için ders niteliği taşıyacağına, daha şık mekanlarda eğleneceğine alamettir.

Falda ateş soba görmek hayattakiler için de iyilik yapmayı kendisine görev edinen biri olunacağına, hayatının bu sayede güzelleşeceğine, yaşanan sıkıntıların ortadan kalkacağına, malın ve paranın da arttıkça artacağına, yapılan ahlaksız davranışlara işaret ettiği söylenir.

Falda güzel soba görüldüğünde aile hayatının her geçen gün daha da güzelleşeceğine, zorlukların son bulacağına, yakın bir zaman içinde hayırlı bir kısmet bulup evliliğe adım atacağına, kendini bunu başaracağına, kısa süre içinde çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, akrabalardan herhangi bir destek alınmayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda camide soba görmek bir iş ortaklığı kurup çok hayırlı işlere girileceğine ve kazanılacak para ile yardıma muhtaç insanlara da çok büyük yardımda bulunacağına, Ummadığınız yerlerden maddi ve manevi destek görmeye, zaferlerine kimsenin engel olamayacağına tabir olunur.

Falda eski evde soba yandığını görülmesi başka kimselere de yardım edeceğine, dedikodudan ve iftiradan sakınacağına, çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda soba altlığı görmek uzun bir zaman boyunca düzelmesini beklediği ve çok dua ettiği bir olayın düzelmeyeceğine, çok büyük ferahlık yaşayacağına, yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine işaret ettiği söylenir.

Falda sobayı kaldırdığını görüldüğünde aile içinde saadetinin artacağına, anlaşmazlıkların tatlıya bağlanacağına, ele geçen fırsatların kaçırılmasına sebep olan şeylerin ne olduğunun bulunacağına ve aynı hataları yapmamak konusunda kendi kendisini telkin edeceğine, devlete hizmet etmeye delalet eder.

Falda soba altı görüldüğünde kişinin kudret ve itibar sahibi olacağına, çalışmaların büyük kazanç kapılarını açacağına, ticarette başarılı olacağına, ancak bazı kişilerin bu başarıya gölge düşürmek için çaba göstereceklerine ve şimdi olmasa bile yakın bir zamanda kötü bir durumla karşılaşılabileceğine, iş hayatında çok büyük ilerleme kaydedileceğine, çok mutlu ve huzurlu olacağına yorulmaktadır.

Falda başkasının evinde soba yandığını görülmesi düşmana karşı fikir ve güç birliği yapacağına, herkesin rahat edeceğine, bir sebeple çok üzüleceğine, yepyeni projelerle uğraşacağına rivayet etmektedir.

Falda tüten soba görmek zorlukların baş göstereceğine, ele geçen para miktarının artmasıyla da kişinin yepyeni bir hayata adım atacağına, belki yeni bir eve sahip olunacağına, o kimseler nedeni ile başının derde gireceğine inanılır.

Falda komşunun soba yaktığını görmek çok yorulduğuna ve yapacağı şeyler sayesinde hayatında çok büyük değişiklikler olacağına, dost ve akrabaların katılacağı bir eğlence yapılacağına, iş hayatında ve akrabaları arasında saygınlığının artacağına, inancına aykırı olacak isteklerine yenilmeyeceğine alamet ederken bir diğer yandan da güç ve kudret sahibi olacağına, bir süre yeni girişimlerde bulunamayacağına, hayırlı ve güzel işlere imza atacağına rivayet eder.

Falda sobanın devrildiğini görüldüğünde verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına, sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine, dedikoduların hat safhaya ulaşacağına işarettir.

Falda soba hissi görmek aile bireylerinin birbirine kenetleneceğine, dost ve akrabalarla paylaşılacağına, işlerinin kötüye gitmeye başlayacağına, çalışılan işte alınacak başarılı sonuçlarla üst mevkilere gelineceğine ve bu sayede maddi anlamda sorun yaşanmayacağına, hasara uğrayan bir eşyanın tamir edileceğine alamet etmektedir.

Falda okulda soba görüldüyse huzursuz geçen günlerin biteceğine, rahat nedir öğreneceğine, çok endişeli ve çok üzüntülü durumlardan kurtulmak ve iş hayatından feraha çıkmak için çok büyük çabalar göstereceğine, bunların adeta kendisi için mucize sayılacağına, mutluluk ve heyecandan da yerinde duramaz hale geleceğine alamettir.

Falda kırmızı soba görüldüğünde bunun ayrıcalığını ve avantajlarını yaşayarak daha konforlu bir şekilde çalışacağına ve sahip olduğu ünvana yakışır şekilde kazanç elde edeceğine, dikkatsizlik yaparak bazı hatalara düşeceğine, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, yabancı uyruklu bir kimse ile evlenileceğine ve başka bir ülkeye yerleşme planları yapılacağına tabir olunur.

Falda bir odada iki soba görüldüğünde kazanç elde edeceğine, büyük ve başarılı adımlar atacağına, hayatının ve işlerinin büyük bir hızda değişeceğine, ayrı olduklarıyla bir araya geleceğine ya da onların yaşayacağı hayırlı olayları duyacağına yorumlanır.

Falda tuvalette soba görüldüğünde mesleki hayatındaki başarılarının artacağına, güç sahibi bir kişi ile rakip olunacağına, kaçırdığı fırsatları çok iyi adımlar atarak tekrar kazanacağına işarettir.

Falda soba kurmak görülmesi iş hayatının güzel gidişatının aile hayatına da yansıyacağına, kötülüklerden uzak olacağına, el birliği ile bu maddi sıkıntıları aşarak daha güzel bir yaşama adım atılacağına, hayat içinde yeni bir sayfa açılacağına, dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, yaptığı bir hareket ya da söylediği bir sözden ötürü insanların kendisinden uzaklaşacağına ve çok büyük bir boşluğa düşüp kendini çok çaresiz hissedeceğine delalet ettiği söylenir.

Falda iki tane yanan soba görüldüğünde özlem ve hasret çekeceği günlerin çok uzun süreceğine, maddi zarara uğrayacağına, istemeden bazı sorunlara ve sıkıntılara sebep olacağına, bunun için gereken tüm imkânları elde edeceğine yorulur.

Falda sobada patates görmek geçim sıkıntısının ve huzursuzluğunun biteceğine, bir sebeple maddi sıkıntıya düşeceğine, iyi bir patron olacağına ve çalışanlarını profesyonel bir anlayışla ve yaklaşımla yönlendireceğine, zarar edilen işlerin kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, bazı sıkıntılar içerisine gireceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda süslü soba görüldüyse zor zamanlar geçirmelerine sebep olacaklarına ve çok büyük tartışmaların ve kavgaların yaşanacağına, işe zorla gidip geleceğine, kazancının eksilmeyeceğine ve sürekli artacağına, yapılan hesapların hiçbirinin gerçeğe uygun olmayacağına, büyük çalışmalar sırasında çok güzel günler göreceğine ve bundan sonra karşısına çıkabilecek durumlar için daha dikkatli olacağına alamet eder.

Falda döküm soba görüldüyse dürüst bir şekilde yaşayacağına, büyük miktarda kazanç elde edeceğine, istediği ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zaman içinde elde edeceğine, işten yana şansının açık olacağına, şüpheli bir olay yaşanacağına rivayet etmektedir.

Falda sobada ısınmak görülmesi büyük tartışmalar yaşanacağına, eğlenceli günlere kavuşacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve uzun bir zamandan beri beklediği bir haberi yakında alacağına, aile bireyleri ile hiç yoktan yere tartışma yaşayacağına ve hem kendisini hem ana babasını üzecek bir duruma düşeceğine, ancak daha sonra yaşanacak çeşitli sorunlardan ötürü çok büyük sıkıntılar çekerek hiç beklemediği birçok sıkıntı ile yüz yüze geleceğine ve yaptığı işlerde neredeyse attığı her adımda çok büyük problemler yaşayacağına alamet eder.

Falda çürük soba görülmesi iş hayatında çok çalışarak yüksek mevkilere terfi edeceğine, yaptığı şeyden ötürü büyük bir pişmanlık duyacağına, emeklerinin ve çalışmalarının boşa gideceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda sokakta soba görüldüyse iş hayatında günah işleyeceğine, sorunların yine şans sayesinde çözüme kavuşacağına, kazancın artması ile bolluğa ve berekete kavuşulacağına, uzun soluklu bir çalışmanın yarıda kesileceğine ya da askıya alınmak zorunda kalınacağına, büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına delalet ettiği söylenir.

Falda soba zehirlenmesi görülmesi çok huzurlu ve güzel bir yuvaya sahip olacağına, sosyal hayattan ziyade kişinin ailesiyle vakit geçirmek isteyeceğine, zarar ettiği çalışmalarda kısa sürede kara geçeceğine ve gün geçtikçe daha çok mutlu olacağına, bazı kötü kişilerle muhatap olacağına, kazancın her geçen gün daha da artacağına, bazı ön yargılarından da kurtulmasına vesile olacağına işarettir.

Falda çok yanan soba görmek varlık içinde yaşayacağına, bir sebeple bazı kişilerden azar işitileceğine, çocuk sahibi olunacağına, nefsini terbiye etmeyi bileceğine, kazancının ilk önce azalacağına sonra da tamamen kesileceğine, hayırlı bir şekilde başlayan bazı projelerin zarar ederek yarıda kalacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda hamamda soba görmek kendisini suçlamaktan bir türlü kurtulamayacağına, iş hayatındaki bu rahatlığın aile hayatına yansıması sayesinde çok büyük mutluluklar yaşanacağına, başarı ve zenginlik getireceğine, sevdiği kişilerin vereceği destek ve anne babasının duaları sayesinde çok hayırlı işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine ve sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulup ferahlığa çıkacağına, bekarsa güzel bir birlikteliğe başlanacağına rivayet etmektedir.

Falda sobalı ev görülmesi şanssızlıkların bir türlü sona ermeyeceğine, iş anlamında daha geç kariyer yapacağına, büyük bir tatsızlık yaşanacağına, çevresinin doğru ve kendisine fayda sağlayacak gerçek dostlarla çevrileceğine, karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına ve o kişiden duygularına karşılık göreceğine işaret eder.

Falda bir sürü soba görüldüyse borçlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, çok büyük bir çalışma içine girip ortaya koyacağı projeler ile adından çok güzel ve saygın bir şekilde söz ettireceğine, uzlaşmaz bir tavır içinde olunması yüzünden fırsatların kişiden uzaklaşacağına, herkesin tanıdığı ve bildiği bir marka olacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Falda üç soba görmek maddi konularda destek olacak bir ortak bulunacağına, kalkınacağına ve zenginlik elde edeceğine, kendisini bu duruma düşüren kişiler ile irtibatını tamamen keseceğine, çok büyük sıkıtılar yaşanacağına, daha rahat şekilde harcama ve alım yapacağına, aile hayatının çok daha mutlu bir hal alacağına işaret ettiği söylenir.

Falda bakır soba görülmesi huzurlu ve sağlıklı bir hayata merhaba diyeceğine, harcadığının yerine hep daha fazlasının geleceğine, hiç istemediği işlere gireceğine delalet ettiği söylenir.

Falda soba yakmak görmek güneşli ve güzel günler yaşayacağına, endişe ettiği konularda olumlu ya da olumsuz bir adım atacağına, adımlarını daha sağlam atacağına, fırsatları kaybetmesine ve çok büyük zararlara girmesine rağmen yine kendi kontrolünü kaybetmeyip sakin olduğuna bundan sonra karşısına çıkacak başka fırsatları ve işleri bekleyeceğine, üzüntülü bir döneme girileceğine ve verilen sözlerin çok istenmesine rağmen tutulamayacağına, her türlü başarıyı elde edeceğine işaret etmektedir.

Falda soba söktüğünü görüldüyse mutluluk ve saadete, çok seveceği bir kişi ile karşılaşacağına, zarar ettiği bir dönemi kapatıp çok büyük kazançlar elde edeceği bir döneme gireceğine, ters giden bir durumla karşılaşılacağına, değer verilen bir aile dostunun tavsiyesi ile bir yola çıkılacağına işaret ettiği söylenir.

Falda ölmüş birinin soba yaktığını görüldüyse tartışmaların sona ereceğine ve doğru adımların atılması sayesinde hayırlı bir işin başına patron olunacağına, kudretinin yerine geleceğine, konforunun ve lüksünün de baki kalacağına, bilgiçlik taslayan ve aşağılayan tutumlar içinde bulunulacağına, yaptığı işlerle insanların gönlünde taht kuracağına ve hayırlı bir kısmet bulup hayal ettiği gibi bir düğünle evleneceğine, hayatın güzelliklerinden nasipleneceğine işarettir.

Falda evin içinde yanan soba görülmesi mesleğinde uzmanlık yapacağına, çok hayırlı bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına, büyük anlaşmazlıklar yaşayacağına inanılır.

Falda kedinin sobada yandığını görmek kısmetli kapıların açılacağına, bereket ve huzur getireceğine, çok büyük bir ferahlama yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Falda katalitik soba görüldüyse hastalıklarının son bulacağına, sıcak ve uzun süreli dostluklar kurulacağına, elinde bulunan imkânlar ile çok sıkıntı yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Falda sobadan yangın çıktığını görüldüğünde iş hayatında yaşanan kötü olaylar yüzünden sağlık sorunları yaşayacağına, istenen çalışmaların gerçekleştirilemeyeceğine, tasaların ve üzüntülerin biteceğine, elinde avucunda ne varsa kaybedeceğine, sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına alamet eder.

Falda çok soba görüldüyse güllük gülistanlık olacağına, kişinin toplumdaki statüsünün yükseleceğine, dertlerin ve sorunların biteceğine, çok uzun bir zaman boyunca başında olduğu işleri bırakıp kendisine yeni ve daha başarılı olacağı bir yol çizeceğine, uzun zamandan beri ters giden şansın düzeleceğine delalettir.

Falda ölmüş birinin soba temizlediğini görmek üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına, kazandıklarının tadını çıkaracağına ve yaşamayı da bileceğine, kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine, mutluluk ve huzur elde edeceğine, eğer zor durumlara düşülmek istenmiyorsa önceden bu durumlarla ilgili önlemler alınması gerektiğine ve işlerin ancak bu şekilde düzeleceğine yorulur.

Falda balkonda soba görüldüğünde kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına, amacına nail olacağına, fakir fukaraya yardım edileceğine, güzel sözler işitmesinin yanında iyi haberler de alacağına delalet etmektedir.

Falda kızgın soba görülmesi yaşanan maddi ve manevi açmazlardan ötürü zor zamanlar geçirileceğine ve aile hayatı ve iş hayatı içinde çok üzüntü duyulacağına, hayatındaki engelleri ve aksilikleri de yok etmiş olacağına, önünde güzel ve başarılı günler olacağına, çok doğru ve yapıcı adımlar atacağına inanılır.

Falda yanan odun sobası görülmesi atılan bütün adımların ve yapılan tüm projelerin çok kazanç ve başarı getireceğine, insanlara koşulsuz güveninin neticesinde zarar ziyana uğrayacağına, çok güzel ve hayırlı başarılar kazanacağına, algıyı değiştirecek bazı olayların yaşanacağına, maddi ve manevi olarak çok sorun ve üzüntü yaşayacağına, çok hayır duası alacağına delalet ettiği söylenir.

Falda demir soba görüldüğünde işlerini düze çıkarmasında ve ailesi içinde yaşanan tartışmaları sonlandırması konusunda çok büyük yardım edileceğine, kendisini daha huzurlu bir hayata hazırlamak için gereken şartları sağlamak isteyeceğine, herhangi bir sorunla karşılaşmadan çok iyi işler yapacağına alamet ettiğine inanılır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir