AnaSayfa / tavşan fal anlamları / Falda siyah tavşan görmek

Falda siyah tavşan görmek

Falda siyah tavşan görmek ortaya çıkan sıkıntılar yüzünden büyük üzüntüler yaşayacağına, hak yolunda bir yaşam süreceğine, çok büyük bir kazanç elde etmesini sağlayacak iş için yardımcı olacağına ve üzüntüsünü bölüşmek için yakın bir zamanda çok çaba göstereceğine, kendisine kalacak yüklü miktarda miras ile üzüntülerinden kurtulacağına, başına gelebilecek bütün kötü ve zarar verici olaylardan kendisini koruyacağına, endişe duyulan konularda büyük başarılar elde edileceğine ve sorunların deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüme kavuşturulacağına işaret eder.

Falda siyah tavşan gördüyseniz

  • Zaten yakında onun gerçek yüzünü göreceksiniz.
  • Mantığınızın sesini sezgilerinizle birleştirebilirseniz büyük kazançlar elde edebilirsiniz.

Falda büyük siyah tavşan görülmesi maddi durumun daha kötü bir hal alacağına, sıkıntı çektiği bir dönemde eline geçen fırsatları çok iyi değerlendireceğine, elinde bulunan bazı işleri kendisini çekemeyen kişilerin alacağına, parasını ve malını kaybedeceğine, aklına giren şeytana uyacağına, sıkıntılarından bu sayede kurtulacağına delalettir.

Falda ölü siyah tavşan görmek işinde geniş yetkilerle donatılacağına, dost ve akrabaya da çok güzel fırsatlar yaratacak çalışmalar gerçekleştirileceğine, ortalığın güllük gülistanlık olacağına, kazandığı başarılar ve geldiği mevkiden ötürü kendisini çekemeyen insanlar tarafından üzücü olayların içine çekilmek isteneceğine işaret eder.

Falda evde siyah tavşan görmek iç açıcı sözlere, iş hayatında çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına ve rahata erileceğine, keyifli ve neşeli bir kimse yapacağına, bir sebeple çok büyük ve çok güzel çalışmalar yapmak amacıyla kendisini kısa bir süre için diğer insanlardan ayırıp daha rahat bir şekilde kendi işlerine bakacağına, yaşadığı sorunların en azından büyük bir kısmından kurtulmasına yardımcı olacağına ve çok büyük bir ferahlama hissedeceğine alamettir.

Falda siyah tavşan yavrusu görüldüyse maddi durumunuzun düzeleceğine, borçlarının kolay bir şekilde kapanacağına, kırgınlık yaşanacağına ve tartışmalı günler geçirileceğine, çok sağlıklı ve zinde bir insan olarak çok uzun bir ömür yaşayacağına, ele geçen fırsatlar sayesinde çok mutlu olayların gerçekleşeceğine alamettir.

Falda küçük siyah tavşan görüldüğünde alacağı bazı haberler ile sorunlarından hızlı bir şekilde kurtulacağına, iş konusunda bir ortaklık kuracağına, ruhunun tüm kötülüklerinden arınacağına işaret ettiği söylenir.

Falda beyaz siyah tavşan görmek sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulacağına, bir sponsor bulunması ile çok istenen  bir projenin hayata geçirileceğine, kafasını kurcalayan ve kendisini çok yıpratan sorunların çözüleceğine işaret ettiği söylenir.

Falda yavru siyah tavşan görmek zenginlik kadar huzurun ve sağlığın da önemli olduğunun farkında olacağına, ümitlerinin son bulacağına, daha rahat para kazanacağına alamet etmektedir.

Falda beyazlı siyahlı tavşan görülmesi insanlara karşı güveninin sarsılacağına, ruhunu ve bedenini dinlendireceğine, uzun zamandan beri süren işsizliğin sona ereceğine, sosyal hayat içerisinde istenmeyen olayların ortaya çıkacağına, yetenekleri ve becerileri sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Falda siyah tavşan ölüsü görülmesi fal kapatanın yaptığı bir işten ya da kazandığı bir başarıdan ötürü çok büyük ve kötü bir durumla karşılaşacağına, kazancın yarı yarıya düşeceğine ve aile bireyleri arasında çeşitli tartışmalar yaşanacağına, hayırla açılan yolların kısa zamanda kapanacağına, maddi ve manevi olarak zorluk yaşayacağına, hedeflerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, sorunların tamamen biteceğine işaret etmektedir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir