AnaSayfa / örümcek fal anlamları / Falda siyah örümcek görmek

Falda siyah örümcek görmek

Falda siyah örümcek görmek bir sebeple insanlar ile arasının açılacağına, bir süre bu durumun devam edeceğine ancak daha sonra yaşanacak olan bazı güzel gelişmeler sayesinde sorunların çözüm bulacağına, ancak daha sonra girdiği ortamdaki kişilerin sıcakkanlı tavırları ve yaklaşımları nedeni ile tüm çekingenliğini üzerinden atacağına, yeni sorunların çıkmasını ve çok kötü sonuçlar doğurmasını engelleyeceğine, hayal ettiği ve uzun zamandan beri başka bir şey düşünmediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından en kısa süre içerisinde kurtulacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda siyah örümcek gördüyseniz

  • Çalan kapıları açmayı unutmayın.
  • Yaratıcı bir fkrinizi uygulamaya koymanıza yardım edebilecek bir anlaşma şansı yakalayabilirsiniz.

Falda üstünde siyah örümcek görmek kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına ve mutlu olacağı bir mevkiye geleceğine, yıpranacağına ve bir türlü içinden çıkılmaz hallere düşeceğine, geleceğinizde ve ahiret hayatınızda mutlu olacağınıza, ikinci bir şans vereceğine fakat sorunun tekrarlaması halinde bu insanları hayatından çıkaracağına, üzüntüden ve gözyaşından uzak duracağına, sevilen arkadaşlar ile aranın açılacağına alamet ettiği söylenir.

Falda elinde siyah örümcek görüldüğünde iş hayatında büyük bir atılım yaparak rakiplerinin önüne geçeceğine, iş hayatında yeni ve büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, kısmetin hiçbir zaman kapanmayacağına, anne babanın üzüntü duyacağına işaret eder.

Falda mutfakta siyah örümcek görüldüyse kötü bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine, onunla birlikte uzun soluklu olacak bir aile hayatının ilk adımlarının atılacağına, sıkıntıların ve sorunların daha da artacağına yorumlanır.

Falda tavanda siyah örümcek görmek bunun da hayatı için büyük neşe kaynağı olacağına, kara ve kötü günlerin kapısını çalacağına, geçim sıkıntısının ve huzursuzluğunun biteceğine yorulmaktadır.

Falda küçük siyah örümcek görüldüğünde artık kangrene dönmüş ve bu nedenle her fırsatta karşısına çıkan ve kendisine engel olan problemlerinin giderileceğine, aile hayatında kırgınlık yaşanacağına, variyet sahibi olacağına, hatta kalplerinin kırılacağına ancak her şey düzeldikten sonra bu kişilerin kalbinin kırıldığının fark edileceğine, çözmeye çalıştığı problem ya da durum içinde sürekli başa döneceğine, kazancının yakın zaman içinde gitgide daha da azalacağına yorumlanmaktadır.

Falda tuvalette siyah örümcek görülmesi heveslerinin de azalacağına, orada iyi ahlaklı kimselerle dost olacağına, ticaretten yana hayal kırıklığı yaşayacağına, adından söz ettirecek adımlar atacağına, eline yüklü miktarda para geçeceğine ve mal ve mülk sahibi olarak hiç olmadığı kadar rahat bir hayata kavuşacağına, bilakis yakın zamanda tanışacağı kişilerden hayır göreceğine alamet ettiği söylenir.

Falda büyük siyah örümcek görmek hayır getiren adımlar atılacağına ve sıkıntıların kısa sürede mutluluğa dönüşeceğine, kötü niyetli kişilerle pazarlığa oturulacağına, kendisini Allah’a yakınlaştıracak hayır işlerine daha çok vakit ve para ayırabilme şansına nail olacağına ve kaderinin yüzüne güleceğine, hayat içinde çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, meslek hayatında büyük başarılara imza atacağına, kendisini çok özgüven sahibi biri olarak bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda iri siyah örümcek görülmesi çok sıkıntılı ve çok zor döneme gireceğine, hayatına ve davranışlarına dikkat edeceğine, tek başına bir hayat sürmeye başlayacağına inanılır.

Falda banyoda siyah örümcek görülmesi belki de hayatının fırsatını yakalamış olacağına ve hayatının bir anda değişeceğine, yatırımlarından ve yeni girişimlerinden hayır ve yüz güldürecek gelişmeler elde edeceğine, bundan hayır göreceğine, kaderinin yüzüne güleceğine ve herşeyin istediği yönde ilerlemeye başlayacağına, bolluğun ve verimin de artacağına alamet eder.

Falda evde siyah örümcek görüldüğünde endişe edilen durumların ortadan kalkacağına, bundan sonra her türlü adımı kendi bildiği gibi atacağına ve sadece kendi yüreğinin sesini dinleyeceğine, talihinin günden güne açılacağına ve çok daha iyi işlere gireceğine, dost ya da akrabalarından gelecek olan yardımların herhangi bir şekilde fayda sağlamayacağına, yaşadığı zorlukların son bulacağına tabir olunur.

Falda kırmızı siyah örümcek görüldüğünde yaşamda arzu ettiği ne varsa gerçek olacağına, daha büyük miktarlarda paralar kazanacağına, kişinin anne ve babasının henüz hayattalarken çocukları arasında mal paylaşımı yapacaklarına ve fal kapatanın bir anda elinin bollaşıp borçlarından kurtulacağına inanılır.

Falda yatakta siyah örümcek görüldüğünde büyük atılımlar gerçekleştirilen bir dönemde epey sıkıntı çekileceğine, küçük bir hastalıktan muzdarip olacağına, sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına alamet ettiği söylenir.

Falda kocaman siyah örümcek görülmesi maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine, daha fazla kazanç elde edeceğine, adını ve markasını daha geniş bir alanda duyuracağına delalet eder.

Falda duvarda siyah örümcek görmek hemen ardından yeni bir kararla birlikte işlerin yoluna gireceğine, yakın bir arkadaşının ihanetine uğrayacağına, bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine ve olaylara daha farklı ve olumlu bir bakış açısı takınacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda sarı siyah örümcek görüldüyse uzun zamandan beri görülmemiş bir bolluk ve bereket yaşanacağına ve çok hayırlı ve güzel günlerin görüleceğine, sevdiği kişiyle çok uyumlu bir ilişki yaşayacağına, herkes tarafından kıskanılan bir kişi olacağına alamet eder.

Falda siyah örümcekten korkmak görmek büyük bir istek ve sevinçle girdiği işten büyük bir zarara uğrayarak çıkacağına, hak etmedikleri şekilde ağır suçlamalarda bulunacağına, kız çocuğu için ise evin hanımının gelirinin artacağına, rahatlayacağına ve hafifleyeceğine, tüm endişe ve üzüntülerinden kurtulacağına yorumlanmaktadır.

Falda zehirli siyah örümcek görülmesi bolluk ve bereket dolu günler yaşanacağına, kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına ve hasreti çekilen bir akrabayla hasret giderileceğine, sinirlerinin yıpranması yüzünden sık sık agresif davranacağına, şeref ve rütbeye alamettir.

Falda ölü siyah örümcek görmek dertlerinden yavaş yavaş kurtulacağına, iş hayatı ile ilgili bazı adımların atılacağına, başına gelen üzücü bir olaydan etkilenip etrafındaki insanlara çok kırılacağına delalettir.

Falda dev siyah örümcek görmek sıkışık geçen bir sezonun ardından biraz kafa dağıtmak ve daha rahat bir nefes almak için tatile çıkılacağına, sevdikleriyle beraberliklerinde kavgalar oluşacağına, maddi olarak çok rahat edeceğine, içinin ve kafasının rahatlayacağına, ihtiyaçlarını gidermekte maddi sıkıntı çekmeyeceğine, rahata ereceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacak olaylar yaşayacağına tabir olunur.

Falda siyah örümceğin uçtuğunu görüldüğünde çok daha rahatsız edici durumlara düşeceğine, girdiği bütün işlerde başarıya ulaşacağına, hanede bulunan kişileri çok üzecek bir karar verileceğine, yaptığı işlerin günbegün artacağına işarettir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.